Kees Andrea (1914-2006)
  5. Kunstenaar
  6. >
  7. Kees Andrea
Kees Andrea (1914-2006)

Kees Andrea (1914-2006)

Kees ANDREA

Schilder, Graficus, Tekenaar, Textielkunstenaar

Geboren te Den Haag in 1914, Overleden te Den Haag in 2006.

Opleiding: Kees Andrea volgde zijn opleiding aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten te Den Haag. Hij woont en werkt te Den Haag.

Kees Andrea was een zeer veelzijdig kunstenaar. Andrea maakte schilderijen, tekeningen, aquarellen, etsen, litho's, glas-in-loodramen, wandmoza_eken en ontwerpen voor gobelins. De grootste bekendheid verwierf Kees Andrea met zijn kleurrijke schilderijen met daarop combinaties van landschappen of interieurs met mens en dier te zien zijn. Kees Andrea verwerkte veel dagelijkse indrukken in zijn schilderijen maar putte ook uit zijn ervaringen opgedaan tijdens reizen naar Hongarije, Spanje, Itali_ en Midden-Amerika. Andrea werkt in een quasi na_eve stijl die een vervreemdende sfeer oproept.Kees Andrea kreeg tijdens zijn leven verschillende onderscheidingen. Zo ontving hij onder meer tweemaal de Jacob Marisprijs. Andrea is oprichter van kunstenaarsgroep 'de realisten' die reageerden op de opkomende abstracte kunst. Ook maakte Kees Andrea deel uit van de groep 'Verve' en was hij lid van Pulchri Studio en de Hollandse Aquarellisten Kring.

Exposities en prijzen:

Gemeentemuseum ArnhemGemeentemuseum Den HaagGemeentemuseum MaassluisCentraal Museum Utrecht

Door: Arthur Brouwers>

Aangeboden items
11
Verkochte items
95
Nationaliteit
Nederlands Nederlands
Links
Favoriet
Kees Andrea - Litho: Bok en Haan kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: Bok en Haan
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 39
Kees Andrea - Litho: Harlekijnen met vliegers en hond kopen? Bied vanaf 39!
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
€ 39
Kees Andrea - Litho: Baadsters kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: Baadsters
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 39
Kees Andrea - Litho: Fluitspeelsters en dansers kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: Fluitspeelsters en dansers
Techniek Litho
Afmetingen 46.5 x 63 cm (h x b)
€ 39
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
€ 39
Kees Andrea - "Mensen en Dieren" | voor H.J. Wilzen kopen? Bied vanaf 10!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands "Mensen en Dieren" | voor H.J. Wilzen
Afmetingen 17 x 22.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 10
Kees Andrea - Stilleven met fruit en bloemen "France" kopen? Bied vanaf 150!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Stilleven met fruit en bloemen "France"
Techniek Aquarel
Afmetingen 71.5 x 85.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Kees Andrea - Harlekijn en jongens met vlieger, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Harlekijn en jongens met vlieger, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 50
Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Baadsters, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 50
Kees Andrea - Haan en geit, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Haan en geit, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 50
Kees Andrea - Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50

Kunst kopen van Kees Andrea

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Kees Andrea? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Kees Andrea. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Kees Andrea en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Kees Andrea te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Kees Andrea!

Volg het aanbod kunst van Kees Andrea te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Kees Andrea te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Kees Andrea instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Kees Andrea kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Kees Andrea!

Waarom via Kunstveiling kunst van Kees Andrea kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Kees Andrea en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Kees Andrea via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Kees Andrea of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Kees Andrea?

Kunst kopen van Kees Andrea begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Kees Andrea, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Kees Andrea. Om meer kans te maken om de Kees Andrea te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Kees Andrea! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.