5. Realisten

Realisten

Opgericht in 1948

De Realisten

De groep de Realisten werd opgericht als antwoord op de vernieuwing en de steeds groter wordende abstractie in de kunst. Ze wilden dan ook graag figuratieve expressionistische kunst ontwikkelen en haalden hun inspiratie uit de werken van de Duits expressief werkende kunstenaars. In 1965 richtten de Realisten een galerie op in Amsterdam, genaamd 'Kabinet Floret'. Hier werden werken geëxposeerd van realistisch werkende kunstenaars.

Herman Berserik - Wielrenners kopen? Bied vanaf 200!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Wielrenners
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Jeanne Bieruma Oosting - Stadspark met kinderen kopen? Bied vanaf 200!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Stadspark met kinderen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Carel Willink - Gezicht op Château Dampierre kopen? Bied vanaf 325!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Gezicht op Château Dampierre
Techniek Litho
Afmetingen 69 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Co Westerik - Kleine jongen met 2 dames buiten kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Kleine jongen met 2 dames buiten
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Herman Berserik - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 79!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 54.5 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Nicolaas Wijnberg - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 59!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 49.5 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Herman Gordijn - Ets: Knikkeren - 1963 kopen? Bied vanaf 275!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Ets: Knikkeren - 1963
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 275
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Herman Berserik - Zelfportret voor de ezel kopen? Bied vanaf 200!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Zelfportret voor de ezel
Techniek Ets
Afmetingen 49.3 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Nicolaas Wijnberg - Litho: Stilleven Ananas - 1956 kopen? Bied vanaf 55!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho: Stilleven Ananas - 1956
Techniek Litho
Afmetingen 49.5 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Jeanne Bieruma Oosting - het Paradijs - gesigneerde ingelijste ets kopen? Bied vanaf 499!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands het Paradijs - gesigneerde ingelijste ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 69 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Nicolaas Wijnberg - Kleurenlitho: Zuid Franse visser - 1947 kopen? Bied vanaf 49!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Kleurenlitho: Zuid Franse visser - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 49
Nicolaas Wijnberg - Litho: Interieur - 1947 kopen? Bied vanaf 60!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho: Interieur - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 62.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Carel Willink - Litho kopen? Bied vanaf 299!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 25.5 x 17.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Co Westerik - 'Lipstick' zeefdruk + boek_elk gesigneerd en parallel genummerd kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands 'Lipstick' zeefdruk + boek_elk gesigneerd en parallel genummerd
Afmetingen 47 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Nicolaas Wijnberg - Litho - 1982 kopen? Bied vanaf 75!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho - 1982
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Carel Willink - Kleurenlitho: Onnodige getuigen - 1983 kopen? Bied vanaf 495!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Kleurenlitho: Onnodige getuigen - 1983
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Kees Andrea - Litho: de baadsters I kopen? Bied vanaf 49!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: de baadsters I
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 49
Herman Gordijn - Knikkeren kopen? Bied vanaf 250!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Knikkeren
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Carel Willink - 5 catalogi en 2 gidsen, allebei gesigneerd door Sylvia Willink kopen? Bied vanaf 65!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands 5 catalogi en 2 gidsen, allebei gesigneerd door Sylvia Willink
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 22 cm (h x b)
€ 65
Herman Gordijn - Mona met kinderwagen/Menton kopen? Bied vanaf 100!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Mona met kinderwagen/Menton
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Herman Gordijn - Zittend met afgewend hoofd kopen? Bied vanaf 80!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Zittend met afgewend hoofd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
€ 250
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Herman Gordijn - Lida bij urinoir kopen? Bied vanaf 200!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Lida bij urinoir
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 48 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 70.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 62 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - Litho kopen? Bied vanaf 55!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 58 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Direct kopen
Co Westerik - Kleurenlitho: "Bloemornament" - 1987 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Kleurenlitho: "Bloemornament" - 1987 (nette lijst!)
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 10.5 x 12.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Hans van Norden - "zonder titel" kopen? Bied vanaf 35!
Hans van Norden (1915-2011) Nederlands "zonder titel"
Techniek Ets
Afmetingen 49.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - Musica kopen? Bied vanaf 250!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Musica
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 73 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 39.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 46.5 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Kees Andrea - Litho: Fluitspeelsters en dansers - 1947 kopen? Bied vanaf 49!
Techniek Litho
€ 49
Direct kopen
Kees Andrea - Litho: Harlekijnen met vliegers en hond kopen? Bied vanaf 49!
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Kees Andrea - Litho: Bok en Haan - 1947 kopen? Bied vanaf 49!
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Carel Willink - Orion Lieder (met gesigneerd boek) kopen? Bied vanaf 325!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Orion Lieder (met gesigneerd boek)
Techniek Litho
Afmetingen 25.5 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 15 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen