5. Realisten

Realisten

Opgericht in 1948

De Realisten

De groep de Realisten werd opgericht als antwoord op de vernieuwing en de steeds groter wordende abstractie in de kunst. Ze wilden dan ook graag figuratieve expressionistische kunst ontwikkelen en haalden hun inspiratie uit de werken van de Duits expressief werkende kunstenaars. In 1965 richtten de Realisten een galerie op in Amsterdam, genaamd 'Kabinet Floret'. Hier werden werken geëxposeerd van realistisch werkende kunstenaars.

Er worden 67 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Jan Mensinga - Minotaurusachtig mens - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Jan Mensinga - Minotaurusachtig mens - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen18.5 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jeanne Bieruma Oosting - De Stoel -linoleumsnede- kopen? Bied vanaf 395!
Jeanne Bieruma Oosting - De Stoel -linoleumsnede-

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstmest

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen73.5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jeanne Bieruma Oosting - La Grotte kopen? Bied vanaf 200!
Jeanne Bieruma Oosting - La Grotte

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKeesM

Jaartal1937
TechniekEts
Afmetingen29.5 cm x 19.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Berserik - Ets: Stilleven met eieren - 1982 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik - Ets: Stilleven met eieren - 1982

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1982
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Berserik - Ets: meisje met pop - 1977 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik - Ets: meisje met pop - 1977

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen25 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Herman Berserik - Ets:Leerlingen in de klas - 1981 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik - Ets:Leerlingen in de klas - 1981

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen58 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nicolaas Wijnberg - Brouwersgracht corner Prinsengracht , Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!
Nicolaas Wijnberg - Brouwersgracht corner Prinsengracht , Amsterdam

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal1988
Afmetingen47 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nicolaas Wijnberg - Fotokaart Handgesigneerd, lithografie 1958,invitatie en nieuwjaarsgroet kopen? Bied vanaf 45!
Nicolaas Wijnberg - Fotokaart Handgesigneerd, lithografie 1958,invitatie en nieuwjaarsgroet

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorcollectioneur

TechniekVaria
Afmetingen21 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Co Westerik - PLANTVROUW IN GLAS OP TAFEL BUITEN / KLEURZEEFDRUK / 66x71cm / KADER / SIG 1970 kopen? Bied vanaf 165!
Co Westerik - PLANTVROUW IN GLAS OP TAFEL BUITEN / KLEURZEEFDRUK / 66x71cm / KADER / SIG 1970

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1970
Afmetingen66 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - Zeefdruk - 'Paar' oplage 300 kopen? Bied vanaf 275!
Co Westerik - Zeefdruk - 'Paar' oplage 300

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1972
Afmetingen74 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Nicolaas Wijnberg - Zuid-Franse visser, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Nicolaas Wijnberg - Zuid-Franse visser, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Laatste
kans
Jeanne Bieruma Oosting - Duif en doffer, aquatint ets kopen? Bied vanaf 1!
Jeanne Bieruma Oosting - Duif en doffer, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen57 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Co Westerik - zonder titel kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2007
TechniekComputerprint
Afmetingen46 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nicolaas Wijnberg - Interieur, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Nicolaas Wijnberg - Interieur, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Kees Andrea - Harlekijn en jongens met vlieger, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Harlekijn en jongens met vlieger, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Herman Gordijn - Herman Gordijn - litho - 'Rolschaatser' kopen? Bied vanaf 60!
Herman Gordijn - Herman Gordijn - litho - 'Rolschaatser'

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1995
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans van Norden - C4313, Dranklokaal kopen? Bied vanaf 950!
Hans van Norden - C4313, Dranklokaal

Geplaatst doorMarsmeijer

Afmetingen68 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nicolaas Wijnberg - Litho: Lof van het buiten tekenen - 1979 kopen? Bied vanaf 55!
Nicolaas Wijnberg - Litho: Lof van het buiten tekenen - 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carel Willink - Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Evenwicht der krachten' | 1979 kopen? Bied vanaf 850!
Carel Willink - Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Evenwicht der krachten' | 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1979
Afmetingen63 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carel Willink - Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Naar de toekomst' | 1979 kopen? Bied vanaf 850!
Carel Willink - Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Naar de toekomst' | 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1979
Afmetingen69 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nicolaas Wijnberg - Litho kopen? Bied vanaf 55!
Nicolaas Wijnberg - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1979
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nicolaas Wijnberg - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1980
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theodoor Heynes - Sepia Pen tekening: Haven IJmuiden - gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!
Theodoor Heynes - Sepia Pen tekening: Haven IJmuiden - gesigneerd

Tekening / Aquarel

Jaartal1968
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen22 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Mensinga - Ets: le jeu- 1963 kopen? Bied vanaf 40!
Jan Mensinga - Ets: le jeu- 1963

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1963
TechniekEts
Afmetingen18 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Mensinga - Ets: Une charogne - 1963 kopen? Bied vanaf 40!
Jan Mensinga - Ets: Une charogne - 1963

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1963
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Mensinga - Ets: Les petites vieilles - 1963 kopen? Bied vanaf 40!
Jan Mensinga - Ets: Les petites vieilles - 1963

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1963
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
Co Westerik - zonder titel kopen? Bied vanaf 210!
Co Westerik - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - westerik 78 kopen? Bied vanaf 195!
Co Westerik - westerik 78

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - westerik 93 1/20 kopen? Bied vanaf 215!
Co Westerik - westerik 93 1/20

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1986
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Gordijn - Litho "beter laat dan nooit" kopen? Bied vanaf 35!
Herman Gordijn - Litho "beter laat dan nooit"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

TechniekLitho
Afmetingen28.5 cm x 18.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Mensinga - Clown en ander figuur kopen? Bied vanaf 45!
Jan Mensinga - Clown en ander figuur

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1961
TechniekEts
Afmetingen12.5 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet Esser - Bronzen gietpenning 1988, De jonge Rembrandt kopen? Bied vanaf 95!
Piet Esser - Bronzen gietpenning 1988, De jonge Rembrandt

Beeld / Object

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1988
TechniekBrons
Afmetingen6.4 cm x 6.0 cm x 1 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Jan Mensinga - Cafescene kopen? Bied vanaf 39!
Jan Mensinga - Cafescene

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Mensinga - Cafescene

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1982
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Peeters - Abstract kopen? Bied vanaf 160!
Jan Peeters - Abstract

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJalmere

Jaartal1976
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen45 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
Nicolaas Wijnberg - Libertad! kopen? Bied vanaf 40!
Nicolaas Wijnberg - Libertad!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorzilverster

Jaartal1983
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nicolaas Wijnberg - Ontbijt voor een muze, litho kopen? Bied vanaf 60!
Nicolaas Wijnberg - Ontbijt voor een muze, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1980
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Hans Bayens - Studies (uit de expositie “Hans Bayens ziet Wim Kan”) kopen? Bied vanaf 59!
Hans Bayens - Studies (uit de expositie “Hans Bayens ziet Wim Kan”)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorrikpennartz

Jaartal1977
TechniekPotlood
Afmetingen30.5 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nicolaas Wijnberg - Boerderij in Blaricum, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 65!
Nicolaas Wijnberg - Boerderij in Blaricum, handgesigneerde litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Andrea - Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekLitho
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carel Willink - Zeefdruk 2 beelden met museum in Versailles, gesigneerd Sylvie Willink 54/200 kopen? Bied vanaf 200!
Carel Willink - Zeefdruk 2 beelden met museum in Versailles, gesigneerd Sylvie Willink 54/200

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcaflora

Afmetingen68 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans van Norden - Rustende motorrijder kopen? Bied vanaf 125!
Hans van Norden - Rustende motorrijder

Geplaatst doorCollectieM

Jaartal1978
Afmetingen36 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 195!
Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

TechniekAquarel
Afmetingen46 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Peeters - De Drie Gratiën kopen? Bied vanaf 70!
Jan Peeters - De Drie Gratiën

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAmsterdam75

Jaartal1959
TechniekAquarel
Afmetingen45 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Andrea - Haan en geit, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Haan en geit, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Jan Mensinga - Vliegensvlug kopen? Bied vanaf 25!
Jan Mensinga - Vliegensvlug

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1988
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen32 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Mensinga - Zelfportret met borrel - Litho kopen? Bied vanaf 35!
Jan Mensinga - Zelfportret met borrel - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen28 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - Litho (1979) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 195!
Co Westerik - Litho (1979) - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst