5. Realisten

Realisten

Opgericht in 1948

De Realisten

De groep de Realisten werd opgericht als antwoord op de vernieuwing en de steeds groter wordende abstractie in de kunst. Ze wilden dan ook graag figuratieve expressionistische kunst ontwikkelen en haalden hun inspiratie uit de werken van de Duits expressief werkende kunstenaars. In 1965 richtten de Realisten een galerie op in Amsterdam, genaamd 'Kabinet Floret'. Hier werden werken geëxposeerd van realistisch werkende kunstenaars.

Techniek Ets
Afmetingen 15 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Afmetingen 52 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 250
Direct kopen
Herman Berserik - Einde van de zomer kopen? Bied vanaf 1600!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Einde van de zomer
Techniek Acryl
Afmetingen 28.5 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.600
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Co Westerik - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Hans van Norden - Map met 15 werken kopen? Bied vanaf 75!
Hans van Norden (1915-2011) Nederlands Map met 15 werken
Techniek Litho
Afmetingen 15 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Hans Bayens - monografie hardcover 1995 kopen? Bied vanaf 40!
Hans Bayens (1924-2003) Nederlands monografie hardcover 1995
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 31 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - Rondedans kopen? Bied vanaf 350!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Rondedans
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Jaap Ploos van Amstel - pastel / gemengd - Dordogne kopen? Bied vanaf 195!
Jaap Ploos van Amstel (1926) Nederlands pastel / gemengd - Dordogne
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - het nest - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands het nest - gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Hardcover
Afmetingen 33 x 29 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - Ets: 'Een winter in Rusland', Volk voor het Kremlin - 1970 kopen? Bied vanaf 250!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets: 'Een winter in Rusland', Volk voor het Kremlin - 1970
Techniek Ets
Afmetingen 14.5 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Co Westerik - Litho: Meisje met pop - 1996 (nette lijst !) kopen? Bied vanaf 199!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Litho: Meisje met pop - 1996 (nette lijst !)
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Direct kopen
Jan Peeters - Meisje in interieur kopen? Bied vanaf 220!
Jan Peeters (1912-1992) Nederlands Meisje in interieur
Techniek Aquarel
Afmetingen 90 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 220
Direct kopen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 61 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Jan Mensinga - 5 Ratten kopen? Bied vanaf 70!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands 5 Ratten
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Glasschade
€ 70
Direct kopen
Carel Willink - evenwicht der krachten kopen? Bied vanaf 400!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands evenwicht der krachten
Afmetingen 71 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Theo Kurpershoek - in eigen beheer gemaakte Ets "portret vrouw" - handdruk - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 27!
Theo Kurpershoek (1914-1998) Nederlands in eigen beheer gemaakte Ets "portret vrouw" - handdruk - potloodgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 27
Direct kopen
Kees Andrea - De Baadsters kopen? Bied vanaf 49!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands De Baadsters
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - Epreuve IV kopen? Bied vanaf 65!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Epreuve IV
Techniek Ets
Afmetingen 49 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Carel Willink - Schitterende zeefdruk kopen? Bied vanaf 365!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Schitterende zeefdruk
Afmetingen 68 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 365
Direct kopen
Carel Willink - Arcadisch landschap, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 375!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Arcadisch landschap, zeefdruk (groot)
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Direct kopen
Carel Willink - Evenwicht der Krachten, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 395!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Evenwicht der Krachten, zeefdruk (groot)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Afmetingen 37 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen
Carel Willink - Tate Gallery verplaatst, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 375!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Tate Gallery verplaatst, zeefdruk (groot)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Direct kopen
Herman Berserik - Stadsgezicht, aquatint ets kopen? Bied vanaf 195!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Stadsgezicht, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 52 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Kees Andrea - Mexico - Vrouw met hoed en haan kopen? Bied vanaf 400!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Mexico - Vrouw met hoed en haan
Afmetingen 56 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Co Westerik - zonder titel kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Co Westerik - Kijken met je ogendicht kopen? Bied vanaf 145!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Kijken met je ogendicht
Afmetingen 40 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 145
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - L’hotel particulier (Paris), vernis mou ets kopen? Bied vanaf 275!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands L’hotel particulier (Paris), vernis mou ets
Techniek Ets
Afmetingen 57 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Co Westerik - Aardbeiplukkende man kopen? Bied vanaf 200!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Aardbeiplukkende man
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Jan Mensinga - Ets: man met vogels kopen? Bied vanaf 40!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands Ets: man met vogels
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Carel Willink - Naar de toekomst, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 395!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Naar de toekomst, zeefdruk (groot)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - Stilleven met Asperges - litho in lijst kopen? Bied vanaf 90!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Stilleven met Asperges - litho in lijst
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Co Westerik - Verschijning over het land, litho kopen? Bied vanaf 250!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Verschijning over het land, litho
Techniek Litho
Afmetingen 71 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets: reptilo
Techniek Ets
Afmetingen 19.3 x 26.9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 34.5 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 13.5 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Herman Gordijn - Ets: 'Worsteling'- 1997 kopen? Bied vanaf 225!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Ets: 'Worsteling'- 1997
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 22.5 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Theo Kurpershoek - Fietser in park kopen? Bied vanaf 70!
Theo Kurpershoek (1914-1998) Nederlands Fietser in park
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen