Jeanne Bieruma Oosting - Zeldzame Litho - Fabelwezen

Jeanne Bieruma Oosting - Zeldzame Litho - Fabelwezen kopen? Bied vanaf 250!
Jeanne Bieruma Oosting - Zeldzame Litho - Fabelwezen kopen? Bied vanaf 250!Jeanne Bieruma Oosting - Zeldzame Litho - Fabelwezen kopen? Bied vanaf 250!
  • Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Techniek Litho
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Een prachtige en zeer zeldzame litho van Jeanne Bieruma Oosting, gesigneerd in de druk.

Deze litho komt vrijwel nooit op de markt en vormt een unieke en tekenende beeltenis in haar oeuvre. De litho verkeert in een erg goede conditie, kijk ook goed naar de afbeeldingen, deze zijn onderdeel van de omschrijving.

Afmetingen:
Blad: 64,5x51cm
Beeld: 46x36,5cm

In de druk gesigneerd

Afhalen heeft zeer sterk de voorkeur.
Het blad is nog in zeer goede staat met slechts minimale sporen van ouderdom, dit betreft met name een zeer lichte verkleuring in de uiterste marge aan de rechterzijde van het blad. Dit zal na inlichting ook niet zichtbaar zijn.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oostwold (gem. oldambt), Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 25,00