5. VANK

VANK

Opgericht in 1904 - opgeheven in 1941

Vereeniging voor Ambachts- en Nijverheidskunst

Vereeniging voor Ambachts- en Nijverheidskunst (VANK) was een vereniging die zich inspande om kunst en industrie dicht bij elkaar te brengen. De VANK was een organisatie van en voor kunstnijveraars. De organisatie ontstond in navolging van de Britse Arfts and Crafts beweging. Vooral het constructieve ontwerpen heerste binnen de VANK.

Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Jeanne Bieruma Oosting - Chairs (10 litho' s) kopen? Bied vanaf 1250!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Chairs (10 litho' s)
Techniek Litho
Afmetingen 58 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.250
Aart van Dobbenburgh - Dahlia Lithografie - Handgesigneerd r.o. - 1977 kopen? Bied vanaf 45!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Dahlia Lithografie - Handgesigneerd r.o. - 1977
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Aart van Dobbenburgh - Bergmeer in Tirol kopen? Bied vanaf 65!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Bergmeer in Tirol
Techniek Litho
Afmetingen 59 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Jeanne Bieruma Oosting - Stadspark met kinderen kopen? Bied vanaf 175!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Stadspark met kinderen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Aart van Dobbenburgh - Winterdroom kopen? Bied vanaf 49!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Winterdroom
Techniek Litho
Afmetingen 52.5 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Techniek Ets
Afmetingen 31.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Techniek Ets
Afmetingen 18 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Aart van Dobbenburgh - H Roland Holst kopen? Bied vanaf 85!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands H Roland Holst
Techniek Litho
Afmetingen 37 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Aart van Dobbenburgh - Wasgoed op Amsterdamse schuiten - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Wasgoed op Amsterdamse schuiten - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 45
Bernardina Midderigh-Bokhorst - Mijmerend meisje -Art Deco kopen? Bied vanaf 100!
Bernardina Midderigh-Bokhorst (1880-1972) Nederlands Mijmerend meisje -Art Deco
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 37 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Chris Lebeau - Philip Metman kopen? Bied vanaf 35!
Chris Lebeau (1878-1945) Nederlands Philip Metman
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 32 x 31 cm (h x b)
€ 35
Techniek Hardcover
Afmetingen 26 x 26 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - Rondedans kopen? Bied vanaf 250!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Rondedans
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Aart van Dobbenburgh - schaars: een aquarel van v. Dobbenburgh kopen? Bied vanaf 250!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands schaars: een aquarel van v. Dobbenburgh
Techniek Aquarel
Afmetingen 54 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - Houtsnede Nieuwjaarswens: Veel heil en zegen - 1937 kopen? Bied vanaf 75!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Houtsnede Nieuwjaarswens: Veel heil en zegen - 1937
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 15 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Aart van Dobbenburgh - Litho: Droogbloemen - 1974 kopen? Bied vanaf 59!
Techniek Litho
Afmetingen 59.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Aart van Dobbenburgh - Litho - 1979 kopen? Bied vanaf 49!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho - 1979
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
€ 250
Direct kopen
Aart van Dobbenburgh - Litho: Senefelder - 1937 kopen? Bied vanaf 30!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Senefelder - 1937
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 28.5 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - het Paradijs - gesigneerde ingelijste ets kopen? Bied vanaf 499!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands het Paradijs - gesigneerde ingelijste ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 69 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Aart van Dobbenburgh - 'Voorjaarsbloemen' kopen? Bied vanaf 59!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands 'Voorjaarsbloemen'
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Piet Zwart - Statistische tabellen en letters. kopen? Bied vanaf 599!
Piet Zwart (1885-1977) Nederlands Statistische tabellen en letters.
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 599
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 70.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 58 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Direct kopen
Chris Lebeau - Krijttekening: Kat, opgerold en slapend - 1937 kopen? Bied vanaf 325!
Chris Lebeau (1878-1945) Nederlands Krijttekening: Kat, opgerold en slapend - 1937
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 21 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 325
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 10.5 x 12.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 39.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 15 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Cas Oorthuys - Dynamisch Rotterdam, 1959 - omslag Dick Elffers kopen? Bied vanaf 100!
Cas Oorthuys (1908-1975) Nederlands Dynamisch Rotterdam, 1959 - omslag Dick Elffers
Techniek Hardcover
Afmetingen 30.5 x 27.5 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Aart van Dobbenburgh - Litho: mijn moeder - 1952 kopen? Bied vanaf 59!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: mijn moeder - 1952
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Aart van Dobbenburgh - Litho: Marthy - 1958 kopen? Bied vanaf 59!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Marthy - 1958
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - het nest - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands het nest - gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - Ets: 'Een winter in Rusland', Volk voor het Kremlin - 1970 kopen? Bied vanaf 250!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets: 'Een winter in Rusland', Volk voor het Kremlin - 1970
Techniek Ets
Afmetingen 14.5 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 61 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Aart van Dobbenburgh - Hand op Bijbel kopen? Bied vanaf 40!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Hand op Bijbel
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Chris de Moor - Kunst in Nood kopen? Bied vanaf 20!
Chris de Moor (1899-1981) Nederlands Kunst in Nood
Techniek Tijdschrift
Afmetingen 32 x 26 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Eva Besnyo - Katholieke zangknaap, vintage gelatinezilverdruk kopen? Bied vanaf 250!
Eva Besnyo (1910-2003) Nederlands Hongaars Katholieke zangknaap, vintage gelatinezilverdruk
Afmetingen 24 x 18 cm (h x b)
€ 250
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - L’hotel particulier (Paris), vernis mou ets kopen? Bied vanaf 275!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands L’hotel particulier (Paris), vernis mou ets
Techniek Ets
Afmetingen 57 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Aart van Dobbenburgh - Marthy kopen? Bied vanaf 30!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Marthy
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Aart van Dobbenburgh - Katjuschka Maslowa uit Tolstoi's Opstanding Joh.8-7 kopen? Bied vanaf 35!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Katjuschka Maslowa uit Tolstoi's Opstanding Joh.8-7
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Carel Blazer - 4 foto's: ontwerp Stationspostgebouw aan het Oosterdok te Amsterdam kopen? Bied vanaf 59!
Afmetingen 17 x 21.5 cm (h x b)
€ 59
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets: reptilo
Techniek Ets
Afmetingen 19.3 x 26.9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 13.5 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen