5. VANK

VANK

Opgericht in 1904 - opgeheven in 1941

Vereeniging voor Ambachts- en Nijverheidskunst

Vereeniging voor Ambachts- en Nijverheidskunst (VANK) was een vereniging die zich inspande om kunst en industrie dicht bij elkaar te brengen. De VANK was een organisatie van en voor kunstnijveraars. De organisatie ontstond in navolging van de Britse Arfts and Crafts beweging. Vooral het constructieve ontwerpen heerste binnen de VANK.

Cas Oorthuys - 3 Foto's kopen? Bied vanaf 100!
Cas Oorthuys (1908-1975) Nederlands 3 Foto's
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen20 x 25 cm (h x b)
€ 100
Afmetingen20 x 25 cm (h x b)
€ 100
Carel Blazer - Foto: VARA gebouw kopen? Bied vanaf 59!
Carel Blazer (1911-1980) Nederlands Foto: VARA gebouw
Afmetingen17.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 59
Carel Blazer - Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede kopen? Bied vanaf 159!
Carel Blazer (1911-1980) Nederlands Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede
Afmetingen22 x 20 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 159
Aart van Dobbenburgh - Litho: Appelvink - 1945 kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Appelvink - 1945
TechniekLitho
Afmetingen38 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Meindert Zaalberg - aardewerk servies kopen? Bied vanaf 75!
Meindert Zaalberg (1907-1989) Nederlands aardewerk servies
Afmetingen13.5 x 28 x 28 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 75
Aart van Dobbenburgh - Litho: Zomerbloemen - 1958 kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Zomerbloemen - 1958
TechniekLitho
Afmetingen47 x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Aart van Dobbenburgh - Litho - 1979 kopen? Bied vanaf 49!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho - 1979
TechniekLitho
Afmetingen31.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Karel de Bazel - Persglazen tienkantige schaal kopen? Bied vanaf 1!
Karel de Bazel (1869-1923) Nederlands Persglazen tienkantige schaal
Afmetingen3 x 17 x 13.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 1
1 bieding
Lex Metz - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 49!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen40 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Lex Metz - Tekening kopen? Bied vanaf 49!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands Tekening
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen26 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Jeanne Bieruma Oosting - Fabels van La Fontaine kopen? Bied vanaf 350!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Fabels van La Fontaine
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 23 cm (h x b)
€ 350
Jeanne Bieruma Oosting - Soldaten en Burgers kopen? Bied vanaf 150!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Soldaten en Burgers
TechniekHardcover
Afmetingen25 x 17 cm (h x b)
€ 150
Aart van Dobbenburgh - Zomerbouquet 16/40 kopen? Bied vanaf 80!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Zomerbouquet 16/40
TechniekLitho
Afmetingen82 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Aart van Dobbenburgh - "Sonja" uit "Schuld en Boete" van Dostojevski kopen? Bied vanaf 75!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands "Sonja" uit "Schuld en Boete" van Dostojevski
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Aart van Dobbenburgh - Gevouwen Handen kopen? Bied vanaf 40!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Gevouwen Handen
TechniekPotlood
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Anton Molkenboer - Portret-briefkaart gericht aan sopraan Annie Siewe in 1900 kopen? Bied vanaf 95!
Anton Molkenboer (1872-1960) Nederlands Portret-briefkaart gericht aan sopraan Annie Siewe in 1900
TechniekOverig
Afmetingen9 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Willem Sandberg - Ardon, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Willem Sandberg (1897-1984) Nederlands Ardon, zeefdruk
TechniekVaria
Afmetingen52 x 76 cm (h x b)
€ 50
Lex Metz - Circus kopen? Bied vanaf 35!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands Circus
TechniekEts
Afmetingen52 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Willem Sandberg - genummerde map 1982 (84/500) en 3 boeken kopen? Bied vanaf 75!
Willem Sandberg (1897-1984) Nederlands genummerde map 1982 (84/500) en 3 boeken
TechniekHardcover
Afmetingen27.5 x 21.5 cm (h x b)
€ 75
Aart van Dobbenburgh - Zonder titel (viooltjes) kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Zonder titel (viooltjes)
TechniekLitho
Afmetingen64 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Afmetingen55 x 38 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 200!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd)
TechniekEts
Afmetingen31 x 23.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Aart van Dobbenburgh - Joep, Marthy's hondje kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Joep, Marthy's hondje
TechniekLitho
Afmetingen40 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Aart van Dobbenburgh - DE MOEDER kopen? Bied vanaf 35!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands DE MOEDER
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen25 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Aap en de Kat kopen? Bied vanaf 75!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets - De Aap en de Kat
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen30.2 x 23.3 cm (h x b)
€ 75
Aart van Dobbenburgh - Litho: Bloemen - 1963 kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Bloemen - 1963
TechniekLitho
Afmetingen50 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Arend en de Uil kopen? Bied vanaf 75!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets - De Arend en de Uil
TechniekEts/Aquatint
€ 75
Charles Eyck - Vase mit Blumen und Pflanzen kopen? Bied vanaf 1000!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Vaas met bloemen en planten
Afmetingen60 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Afmetingen62 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Willem Hendrik van Norden - Ets: Monster kopen? Bied vanaf 39!
Willem Hendrik van Norden (1883-1978) Nederlands Ets: Monster
TechniekEts
Afmetingen18 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
TechniekEts
Afmetingen18 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Aart van Dobbenburgh - Litho: Droogbloemen - 1974 kopen? Bied vanaf 60!
TechniekLitho
Afmetingen59.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Eva Besnyo - 50 FOTOGRAFEN IN HET STEDELIJK kopen? Bied vanaf 50!
Eva Besnyo (1910-2003) Nederlands Hongaars 50 FOTOGRAFEN IN HET STEDELIJK
TechniekOffset
Afmetingen84 x 59 cm (h x b)
€ 50