Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994)
houtsnede - tropische vogel - gesigneerd r.o.
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 53 x 73 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |