Carel Blazer (1911-1980) Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede
Bied mee
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Afmetingen | 22 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 159