Deze litho toont een indringend portret van Henriette Roland Holst, weergegeven in driekwart profiel. Aart van Dobbenburgh legt met een fijnzinnig en beheerst lijnenspel de nadruk op gelaatsuitdrukking en innerlijke concentratie. De subtiele modellering van licht en schaduw geeft het portret een psychologische diepte en een ingetogen, contemplatieve sfeer. Het werk past goed binnen de Nederlandse portretkunst van de twintigste eeuw, waarin karakter en intellectuele aanwezigheid belangrijker zijn dan uiterlijke idealisering.
Redelijk
Het papier vertoont duidelijke en gelijkmatige ouderdomsverkleuring. Geen zichtbare scheuren of papierverlies waargenomen. De litho-afdruk is intact en goed leesbaar, met voldoende detail en nuance. Passe-partout en lijst zijn functioneel maar niet zuurvrij en tonen lichte veroudering.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ijmuiden, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25