Aart van Dobbenburgh (1899-1988)
  5. Aart van Dobbenburgh

Kunstenaar

Aart van DOBBENBURGH (Amsterdam 1899 - Haarlem 1988)

Graficus

Opleiding: Aan de Kunstnijverheidsschool Quellinus te Amsterdam genoot hij zijn eerste opleiding.

Aart van Dobbenburgh was een Nederlands kunstenaar en graficus. Van Dobbenburgh werd bekend door zijn verfijnde lithografie_n. Zijn lithografie_n kennen diverse onderwerpen, zoals bloemen, portretten, landschappen, maar de menselijke handen waren zijn favoriet.

Van Dobbenburgh illustreerde onder meer werken van de Russische schrijvers Tolstoj en Dostojevski. In 1949 verscheen Tolstojs 'Oorlog en Vrede' met lithografie_n van de hoofdfiguren door Van Dobbenburgh. Ook tekende hij 'Katoesja' en 'Maria' uit Tolstojs Opstanding en Anna Karenina naar de gelijknamige romans.

Exposities en prijzen:

In 1965 ontving hij de Leo Tolstoj-medaille. Korte tijd daarna benoemde koningin Juliana Aart van Dobbenburgh tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Zijn werk is vertegenwoordigd in het Rijksprentenkabinet te Amsterdam, Museum Boijmans Van Beuningen te Rotterdam, Gemeentemuseum Den Haag, Teylers Museum te Haarlem, Museu de Ovar te Portugal en in particuliere collecties over de gehele wereld.

Aangeboden items
13
Verkochte items
354
Nationaliteit
Nederlands Nederlands
Links
Favoriet
Aart van Dobbenburgh - Litho: Appelvink - 1945 kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Appelvink - 1945
TechniekLitho
Afmetingen38 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Aart van Dobbenburgh - Litho: Zomerbloemen - 1958 kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Zomerbloemen - 1958
TechniekLitho
Afmetingen47 x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Aart van Dobbenburgh - Litho: Duindoorn - 1937 kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Duindoorn - 1937
TechniekLitho
Afmetingen59 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Aart van Dobbenburgh - Litho: Droogbloemen - 1974 kopen? Bied vanaf 60!
TechniekLitho
Afmetingen59.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Aart van Dobbenburgh - Litho - 1979 kopen? Bied vanaf 49!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho - 1979
TechniekLitho
Afmetingen31.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Aart van Dobbenburgh - Zomerbouquet 16/40 kopen? Bied vanaf 80!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Zomerbouquet 16/40
TechniekLitho
Afmetingen82 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Aart van Dobbenburgh - "Sonja" uit "Schuld en Boete" van Dostojevski kopen? Bied vanaf 75!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands "Sonja" uit "Schuld en Boete" van Dostojevski
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Aart van Dobbenburgh - Gevouwen Handen kopen? Bied vanaf 40!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Gevouwen Handen
TechniekPotlood
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Aart van Dobbenburgh - Zonder titel (viooltjes) kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Zonder titel (viooltjes)
TechniekLitho
Afmetingen64 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Aart van Dobbenburgh - Joep, Marthy's hondje kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Joep, Marthy's hondje
TechniekLitho
Afmetingen40 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Aart van Dobbenburgh - DE MOEDER kopen? Bied vanaf 35!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands DE MOEDER
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen25 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Aart van Dobbenburgh - Litho: Bloemen - 1963 kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Bloemen - 1963
TechniekLitho
Afmetingen50 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Aart van Dobbenburgh - Maart Bouquet kopen? Bied vanaf 125!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Maart Bouquet
TechniekEts
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125

Kunst kopen van Aart van Dobbenburgh

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Aart van Dobbenburgh? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Aart van Dobbenburgh. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Aart van Dobbenburgh en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Aart van Dobbenburgh te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Aart van Dobbenburgh!

Volg het aanbod kunst van Aart van Dobbenburgh te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Aart van Dobbenburgh te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Aart van Dobbenburgh instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Aart van Dobbenburgh kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Aart van Dobbenburgh!

Waarom via Kunstveiling kunst van Aart van Dobbenburgh kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Aart van Dobbenburgh en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Aart van Dobbenburgh via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Aart van Dobbenburgh of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Aart van Dobbenburgh?

Kunst kopen van Aart van Dobbenburgh begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Aart van Dobbenburgh, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Aart van Dobbenburgh. Om meer kans te maken om de Aart van Dobbenburgh te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Aart van Dobbenburgh! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.