5. Arti et Amicitiae

Arti et Amicitiae

Opgericht in 1839

Arti et Amicitiae

Willy Sluiter - Olieverf op doek: Heren portret - 1944 kopen? Bied vanaf 595!
Willy Sluiter (1873-1949) Nederlands Olieverf op doek: Heren portret - 1944
Afmetingen78 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Ed Dukkers - Gemengde techniek - 1973 kopen? Bied vanaf 75!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands Gemengde techniek - 1973
Afmetingen34 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Hendrik Willebrord Jansen - Duin Landschap (eind 1800) kopen? Bied vanaf 75!
Hendrik Willebrord Jansen (1855-1908) Nederlands Duin Landschap (eind 1800)
TechniekAquarel
Afmetingen28 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 75
Ko Cossaar - Kerk interieur kopen? Bied vanaf 150!
Ko Cossaar (1874-1966) Nederlands Kerk interieur
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen60 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Hans van Dokkum - Alles wel aan boord / voor Bep en Dick -ets 1981- kopen? Bied vanaf 45!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands Alles wel aan boord / voor Bep en Dick -ets 1981-
TechniekEts
Afmetingen26 x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Jacques Snoeck - Stadhuis Rothenburg litho kopen? Bied vanaf 100!
Jacques Snoeck (1881-1921) Nederlands Stadhuis Rothenburg litho
TechniekLitho
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Willy Sluiter - Woonwagens kopen? Bied vanaf 375!
Willy Sluiter (1873-1949) Nederlands Woonwagens
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen69 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Hans Ittmann - Vrouw met kruik kopen? Bied vanaf 175!
Hans Ittmann (1914-1972) Nederlands Vrouw met kruik
TechniekEts
Afmetingen45 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Aart van Dobbenburgh - Litho: Droogbloemen - 1974 kopen? Bied vanaf 60!
TechniekLitho
Afmetingen59.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Aart van Dobbenburgh - Litho: Duindoorn - 1937 kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Duindoorn - 1937
TechniekLitho
Afmetingen59 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Aart van Dobbenburgh - Litho: Zomerbloemen - 1958 kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Zomerbloemen - 1958
TechniekLitho
Afmetingen47 x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Herman van der Jagt - Oogst in Bennekom kopen? Bied vanaf 25!
Herman van der Jagt (1882-1970) Nederlands Oogst in Bennekom
TechniekEts
Afmetingen25 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Hildo Krop - Adriaan Roland Holst. Houtsnede. kopen? Bied vanaf 50!
Hildo Krop (1884-1970) Nederlands Adriaan Roland Holst. Houtsnede.
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen24 x 16 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Aart van Dobbenburgh - Litho: Appelvink - 1945 kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Appelvink - 1945
TechniekLitho
Afmetingen38 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Adolf van Dijk - Landschap met bebossing en water met 2 zwanen kopen? Bied vanaf 40!
Adolf van Dijk (1859-1924) Nederlands Landschap met bebossing en water met 2 zwanen
Afmetingen44.7 x 54.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Emanuel van der Ven - Tulpen in vaas kopen? Bied vanaf 200!
Emanuel van der Ven (1866-1944) Nederlands Tulpen in vaas
Afmetingen37 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
TechniekEts
Afmetingen41.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Hendrikus Roodenburg - Oude Kerkstoren kopen? Bied vanaf 35!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Oude Kerkstoren
TechniekEts
Afmetingen26 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Hendrik Johannes Slijper - Braamsluiper - originele gouache uit 1973 kopen? Bied vanaf 350!
Hendrik Johannes Slijper (1922-2007) Nederlands Braamsluiper - originele gouache uit 1973
TechniekGouache
Afmetingen23 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
C.L. Dake - Stilleven met rozen - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
C.L. Dake (1857-1918) Nederlands Stilleven met rozen - mooi ingelijst
TechniekEts
Afmetingen22 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Willem de Zwart - 1905 - Koeien onder bomen kopen? Bied vanaf 55!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands 1905 - Koeien onder bomen
TechniekEts
Afmetingen45 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Nikolaas Eekman - de Visserman kopen? Bied vanaf 50!
Nikolaas Eekman (1889-1973) Belgisch Nederlands de Visserman
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen42 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 50
Theodoor Heynes - Stilleven - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Theodoor Heynes (1920-1990) Nederlands Stilleven - mooi ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen38 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Jan Toorop - Annunciatie kopen? Bied vanaf 150!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Annunciatie
TechniekGravure
Afmetingen55 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Johannes Evert Akkeringa - Stilleven met sneeuwklokjes en vogels kopen? Bied vanaf 350!
Johannes Evert Akkeringa (1861-1942) Nederlands Stilleven met sneeuwklokjes en vogels
TechniekAquarel
Afmetingen36 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Willem Weissenbruch - Hollands landschap met molen en vaart kopen? Bied vanaf 850!
Willem Weissenbruch (1864-1941) Nederlands Hollands landschap met molen en vaart
TechniekAquarel
Afmetingen45 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 850
Cornelis Brandenburg - Winteruitvoering van het Damrak, ingang Oudezijds Armsteeg kopen? Bied vanaf 50!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Winteruitvoering van het Damrak, ingang Oudezijds Armsteeg
TechniekEts
Afmetingen48 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Piet Schipperus - Olieverf op doek, Hooiwagen langs de rivier - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Piet Schipperus (1840-1929) Nederlands Olieverf op doek, Hooiwagen langs de rivier - Ingelijst
Afmetingen37 x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Thijs Sterk - Litho, De groet - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Thijs Sterk (1913-1982) Nederlands Litho, De groet - Ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen43 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Jan Toorop - litho | 'De Mijnwerker' kopen? Bied vanaf 50!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands litho | 'De Mijnwerker'
TechniekLitho
Afmetingen34 x 38 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Jan Strube - Litho | 'Oud Breda Vismarkt' kopen? Bied vanaf 50!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Litho | 'Oud Breda Vismarkt'
TechniekLitho
Afmetingen12 x 19 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Jan Strube - Litho | 'Havermarkt Breda' kopen? Bied vanaf 50!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Litho | 'Havermarkt Breda'
TechniekLitho
Afmetingen12 x 19 cm (h x b)
€ 50
Willem Steelink (jr.) - 2 Litho's kopen? Bied vanaf 50!
Willem Steelink (jr.) (1856-1928) Nederlands 2 Litho's
TechniekLitho
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
€ 50
Arend Hendriks - Arend Hendriks, Verlichte St.laurenskerk te Rotterdam, ets-aquatint. kopen? Bied vanaf 40!
Arend Hendriks (1901-1951) Nederlands Arend Hendriks, Verlichte St.laurenskerk te Rotterdam, ets-aquatint.
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Paul Citroen - Jan Cremer portret kopen? Bied vanaf 15!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Jan Cremer portret
TechniekLitho
Afmetingen65 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 15