5. Arti et Amicitiae

Arti et Amicitiae

Opgericht in 1839

Arti et Amicitiae

Er worden 387 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Harry van Kruiningen - Litho, Gilgamess ziet het levenskruid kopen? Bied vanaf 50!
Harry van Kruiningen - Litho, Gilgamess ziet het levenskruid

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen41 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Casper Marinus Kouw - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 45!
Casper Marinus Kouw - Stadsgezicht

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Bernard Meinen - Potlood tekening, Theepot. kopen? Bied vanaf 45!
Jan Bernard Meinen - Potlood tekening, Theepot.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorduif

TechniekPotlood
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Bernard Meinen - Potlood tekening, Flessen kopen? Bied vanaf 45!
Jan Bernard Meinen - Potlood tekening, Flessen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorduif

Jaartal1963
TechniekPotlood
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Alma - KOE / KLEURHOUTSNEDE / 61x84cm / SIG / PRENT190 kopen? Bied vanaf 25!
Peter Alma - KOE / KLEURHOUTSNEDE / 61x84cm / SIG / PRENT190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen61 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aart van Dobbenburgh - Vogelnest 4/25 kopen? Bied vanaf 50!
Aart van Dobbenburgh - Vogelnest 4/25

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooradvanriel

Jaartal1930
TechniekLitho
Afmetingen43 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Nieuwenhuijs - Cobra compositie niet getiteld. kopen? Bied vanaf 300!
Jan Nieuwenhuijs - Cobra compositie niet getiteld.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbedi

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen63 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem van den Berg - Boer met de oost kopen? Bied vanaf 295!
Willem van den Berg - Boer met de oost

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorBuisArthouse

Jaartal1947
TechniekPotlood
Afmetingen46 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Witjens - Sluisje bij Breukelen in de Winter - Olieverf kopen? Bied vanaf 375!
Willem Witjens - Sluisje bij Breukelen in de Winter - Olieverf

Geplaatst doormameren

Afmetingen31 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
Jan Visser - Winters molengezicht, 1913 - ets, nr. 35 kopen? Bied vanaf 45!
Jan Visser - Winters molengezicht, 1913 - ets, nr. 35

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1913
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
George Lourens Kiers - Bootjes en figuren bij Wieringen, 1888 kopen? Bied vanaf 60!
George Lourens Kiers - Bootjes en figuren bij Wieringen, 1888

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

Jaartal1888
TechniekPotlood
Afmetingen29 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nikolaas Eekman - Avond - Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!
Nikolaas Eekman - Avond - Houtsnede

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1921
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen10.5 cm x 12.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jeanne Bieruma Oosting - De Stoel -linoleumsnede- kopen? Bied vanaf 395!
Jeanne Bieruma Oosting - De Stoel -linoleumsnede-

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstmest

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen73.5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Moricz Goth - geen titel kopen? Bied vanaf 300!
Moricz Goth - geen titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGregor1978

TechniekHandgekleurd
Afmetingen31 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Buytendijk - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Anton Buytendijk - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekDroge Naald
Afmetingen56 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Jurrien Moolhuizen - Duin en Landschap met bollenvelden kopen? Bied vanaf 150!
Jan Jurrien Moolhuizen - Duin en Landschap met bollenvelden

Geplaatst doorErwinKoster

Afmetingen37 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Jurrien Moolhuizen - Boerderij en akkers kopen? Bied vanaf 125!
Jan Jurrien Moolhuizen - Boerderij en akkers

Geplaatst doorErwinKoster

Jaartal1966
Afmetingen53 cm x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Harry van Kruiningen - 8 gesigneerde litho's in map: Het lied van heer Halewijn kopen? Bied vanaf 200!
Harry van Kruiningen - 8 gesigneerde litho's in map: Het lied van heer Halewijn

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johan Ponsioen - Boerderij in de Winter - Ets kopen? Bied vanaf 75!
Johan Ponsioen - Boerderij in de Winter - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormameren

TechniekEts
Afmetingen18 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johan Ponsioen - Werkpaard Haven Tiel - Ets kopen? Bied vanaf 175!
Johan Ponsioen - Werkpaard Haven Tiel - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormameren

TechniekEts
Afmetingen34 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem de Zwart - Boerderij in Dekkersduin - Ets 1885 kopen? Bied vanaf 70!
Willem de Zwart - Boerderij in Dekkersduin - Ets 1885

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen25.5 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Cornelis Brandenburg - Prinsengracht C123M kopen? Bied vanaf 60!
Cornelis Brandenburg - Prinsengracht C123M

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooradvanriel

TechniekEts
Afmetingen24.5 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Kagie (jr.) - Drents heidelandschap in avondlicht - 1946 - Groot formaat - Zeer goed kopen? Bied vanaf 475!
Jan Kagie (jr.) - Drents heidelandschap in avondlicht - 1946 - Groot formaat - Zeer goed

Geplaatst doorChors

Jaartal1946
Afmetingen83 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hendrikus Roodenburg - Utrecht Steenweg -ets circa 1930- kopen? Bied vanaf 40!
Hendrikus Roodenburg - Utrecht Steenweg -ets circa 1930-

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstmest

TechniekEts
Afmetingen43 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Simon Kramer - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Simon Kramer - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorPrivateartcollector

Jaartal1982
TechniekAquarel
Afmetingen82 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jeanne Bieruma Oosting - La Grotte kopen? Bied vanaf 200!
Jeanne Bieruma Oosting - La Grotte

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKeesM

Jaartal1937
TechniekEts
Afmetingen29.5 cm x 19.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jozef Israels - Oude man - Ets kopen? Bied vanaf 175!
Jozef Israels - Oude man - Ets

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorlenteman

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen23 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hendrikus Roodenburg - kleurenets - Waalhaven Rotterdam. kopen? Bied vanaf 120!
Hendrikus Roodenburg - kleurenets - Waalhaven Rotterdam.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1960
TechniekEts
Afmetingen49 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fedde de Jong - Landschap kopen? Bied vanaf 150!
Fedde de Jong - Landschap

Geplaatst doorfreddriessen

Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
M.C. Escher - Grafiek en tekeningen. kopen? Bied vanaf 1!
M.C. Escher - Grafiek en tekeningen.

Kunstboeken

Geplaatst doorrguijt1979

Jaartal1989
TechniekSoftcover
Afmetingen34 cm x 26 cm (h x b)
M.C. Escher - Waterfall kopen? Bied vanaf 50!
M.C. Escher - Waterfall

Affiches

Geplaatst doorrguijt1979

Jaartal1961
TechniekOffset
Afmetingen62 cm x 47 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
M.C. Escher - Hol en bol. kopen? Bied vanaf 50!
M.C. Escher - Hol en bol.

Affiches

Geplaatst doorrguijt1979

Jaartal1971
TechniekOffset
Afmetingen56 cm x 66 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
M.C. Escher - Museumcatalogus 1968 kopen? Bied vanaf 50!
M.C. Escher - Museumcatalogus 1968

Kunstboeken

Geplaatst doorrguijt1979

Jaartal1968
TechniekSoftcover
Afmetingen22.8 cm x 19.5 cm (h x b)
Nic Jonk - Zeefdruk, Abstract vrouwelijk naakt - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Nic Jonk - Zeefdruk, Abstract vrouwelijk naakt - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1994
Afmetingen113 cm x 124 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cornelis Brandenburg - Amsterdam - Munt kopen? Bied vanaf 80!
Cornelis Brandenburg - Amsterdam - Munt

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorEtsenshop

TechniekEts
Afmetingen38 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nic Jonk - Zeefdruk, Vrouw , uit 15-03-1984 kopen? Bied vanaf 35!
Nic Jonk - Zeefdruk, Vrouw , uit 15-03-1984

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1984
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jozef Israels - Map met 8 tekeningen/koperdiepdrukken kopen? Bied vanaf 105!
Jozef Israels - Map met 8 tekeningen/koperdiepdrukken

Varia

Geplaatst doormplein

Jaartal1965
Afmetingen28 cm x 35 cm (h x b)
Dirk Harting - Stenen trapje, Utrecht - ets kopen? Bied vanaf 45!
Dirk Harting - Stenen trapje, Utrecht - ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

TechniekEts
Afmetingen38 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nic Jonk - Zeefdruk, Paard - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Nic Jonk - Zeefdruk, Paard - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1994
Afmetingen135 cm x 109 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerrit de Jong - Bedrijvigheid op De Schelde - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 50!
Gerrit de Jong - Bedrijvigheid op De Schelde - Droge naald ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekDroge Naald
Afmetingen19 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hendrikus Roodenburg - Wipmolen aan het Maredijkje te Leiden, Ets kopen? Bied vanaf 65!
Hendrikus Roodenburg - Wipmolen aan het Maredijkje te Leiden, Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1927
TechniekEts
Afmetingen35 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet van Wijngaerdt - Tekening Amstelveense weg 1901 kopen? Bied vanaf 50!
Piet van Wijngaerdt - Tekening Amstelveense weg 1901

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEVart

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen29 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Andre van der Vossen - Houtsnede: Winter Volendam - 1928 kopen? Bied vanaf 45!
Andre van der Vossen - Houtsnede: Winter Volendam - 1928

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1928
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen31 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Nic Jonk - Grafieken - Naakt kopen? Bied vanaf 75!
Nic Jonk - Grafieken - Naakt

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordot64

Jaartal1978
TechniekGravure
Afmetingen45 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Herman Gouwe - Olieverf op doek, Landschap met bomen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 600!
Herman Gouwe - Olieverf op doek, Landschap met bomen - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen41.5 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johannes Hilverdink - Noormannenschip op het strand met figuren kopen? Bied vanaf 75!
Johannes Hilverdink - Noormannenschip op het strand met figuren

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

Jaartal1889
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen17 cm x 27.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Theo Beerendonk - jaren 60 - Fraaie droge naald Ets - 5e staat - "Naakt met schaakbord" gesigneerd kopen? Bied vanaf 27!
Theo Beerendonk - jaren 60 - Fraaie droge naald Ets - 5e staat - "Naakt met schaakbord" gesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorartpointamsterdam

TechniekEts
Afmetingen26 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lou Strik - ambachtelijk Grafisch meesterwerkje - Hout/Linosnede "met de trein" gesigneerd kopen? Bied vanaf 41!
Lou Strik - ambachtelijk Grafisch meesterwerkje - Hout/Linosnede "met de trein" gesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen25 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Co Westerik - PLANTVROUW IN GLAS OP TAFEL BUITEN / KLEURZEEFDRUK / 66x71cm / KADER / SIG 1970 kopen? Bied vanaf 165!
Co Westerik - PLANTVROUW IN GLAS OP TAFEL BUITEN / KLEURZEEFDRUK / 66x71cm / KADER / SIG 1970

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1970
Afmetingen66 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - Zeefdruk - 'Paar' oplage 300 kopen? Bied vanaf 275!
Co Westerik - Zeefdruk - 'Paar' oplage 300

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1972
Afmetingen74 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst