5. Arti et Amicitiae

Arti et Amicitiae

Opgericht in 1839

Arti et Amicitiae

Joan Francois Obbes - Boshuis kopen? Bied vanaf 40!
Joan Francois Obbes (1869-1963) Nederlands Boshuis
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
€ 40
Fred van der Wal - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Fred van der Wal (1942) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 25
Hein Stork - Aquarel, Portret. kopen? Bied vanaf 40!
Hein Stork (1924-1993) Nederlands Aquarel, Portret.
Techniek Aquarel
Afmetingen 48 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Robert Ives Browne - Haagse school kopen? Bied vanaf 350!
Robert Ives Browne (1866-1956) Nederlands Haagse school
Afmetingen 60 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Jan Verschoor - Abstracte Sculptuur kopen? Bied vanaf 395!
Jan Verschoor (1943) Nederlands Abstracte Sculptuur
Techniek Brons
Afmetingen 7 x 8 x 6.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Co Westerik - Co Westerik Grafiek kopen? Bied vanaf 45!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Co Westerik Grafiek
Techniek Hardcover
Afmetingen 28.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 45
Harry van Kruiningen - Edgar Allan Poe 1977 kopen? Bied vanaf 60!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Edgar Allan Poe 1977
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 60
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
€ 60
Bert Grotjohann - Glasfusion, Nr. 10 kopen? Bied vanaf 250!
Bert Grotjohann (1939) Nederlands Glasfusion, Nr. 10
Techniek Glas
Afmetingen 46 x 27 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands villa in berglandschap van Veneto
Techniek Aquarel
Afmetingen 36 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Cornelis Brandenburg - Damrak kopen? Bied vanaf 50!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Damrak
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Harm Kamerlingh Onnes - Boerenfamilie in het veld kopen? Bied vanaf 395!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands Boerenfamilie in het veld
Techniek Gouache
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Willem G.F. Jansen - Haven van Enkhuizen kopen? Bied vanaf 350!
Willem G.F. Jansen (1871-1949) Nederlands Haven van Enkhuizen
Afmetingen 24 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 350
Jaap Veldheer - De ree kopen? Bied vanaf 20!
Jaap Veldheer (1866-1954) Nederlands De ree
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 32 x 32 cm (h x b)
Drager Japans Papier
€ 20
Jan Visser - Waterval Lauterbrunnen kopen? Bied vanaf 40!
Jan Visser (1879-1961) Nederlands Waterval Lauterbrunnen
Techniek Ets
Afmetingen 74.5 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Co Westerik - zonder titel kopen? Bied vanaf 245!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Cees Bolding - Haringpakkers Scheveningen kopen? Bied vanaf 60!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Haringpakkers Scheveningen
Techniek Ets
Afmetingen 36 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Poppe Damave - Hoek Vrouwenstraat/Bakenessergracht - Haarlem kopen? Bied vanaf 59!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Hoek Vrouwenstraat/Bakenessergracht - Haarlem
Techniek Potlood
Afmetingen 36 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 59
1 bieding
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Paul Citroen - Portret van mijn vrouw kopen? Bied vanaf 25!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Portret van mijn vrouw
Techniek Litho
Afmetingen 68 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Johan Dijkstra - Beschermt het Groninger Landschap kopen? Bied vanaf 140!
Johan Dijkstra (1896-1978) Nederlands Beschermt het Groninger Landschap
Techniek Offset
Afmetingen 73 x 53 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 140
Cornelis Brandenburg - ets - Gevangenenpoort - Den Haag - INGELIJST - 25107 kopen? Bied vanaf 75!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands ets - Gevangenenpoort - Den Haag - INGELIJST - 25107
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Geni Peter - zeefdruk - Abstract 61 - 1965 - 25767 kopen? Bied vanaf 120!
Geni Peter (1908-1969) Nederlands zeefdruk - Abstract 61 - 1965 - 25767
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Geni Peter - zeefdruk - Abstract 62 - 1965 - 25769 kopen? Bied vanaf 120!
Geni Peter (1908-1969) Nederlands zeefdruk - Abstract 62 - 1965 - 25769
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Paul Citroen - grafiekmap A´dam´s en Eva´s kopen? Bied vanaf 90!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands grafiekmap A´dam´s en Eva´s
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Johan Hemkes - fries landschap met koeien kopen? Bied vanaf 35!
Johan Hemkes (1894-1988) Nederlands fries landschap met koeien
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Huib Luns - Tetuan Spaansch Marokko kopen? Bied vanaf 150!
Huib Luns (1881-1942) Nederlands Tetuan Spaansch Marokko
Techniek Aquarel
Afmetingen 39 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Willem Knip - Gezicht op de haven van Enkhuizen kopen? Bied vanaf 225!
Willem Knip (1883-1967) Nederlands Gezicht op de haven van Enkhuizen
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Nic Jonk - gesigneerd bronzen beeldje kopen? Bied vanaf 599!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands gesigneerd bronzen beeldje
Techniek Brons
Afmetingen 12.5 x 4 x 4.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Direct kopen
Lambertus Zijl - Portret prinses Juliana kopen? Bied vanaf 550!
Lambertus Zijl (1866-1947) Nederlands Portret prinses Juliana
Techniek Brons
Afmetingen 32.5 x 26.5 x 2.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Direct kopen
Bert Grotjohann - Glasfusion, Nr. 3 kopen? Bied vanaf 225!
Bert Grotjohann (1939) Nederlands Glasfusion, Nr. 3
Techniek Glas
Afmetingen 41 x 40 x 12 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Carel Willink - Kleurenlitho: Onnodige getuigen - 1983 kopen? Bied vanaf 495!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Kleurenlitho: Onnodige getuigen - 1983
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Theo Beerendonk - unieke 1971 abstracte reliëfdruk - compositie in blauw - gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Theo Beerendonk (1905-1979) Nederlands unieke 1971 abstracte reliëfdruk - compositie in blauw - gesigneerd
Techniek Monotype
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Theo Beerendonk - Bijzonder in 1967 pointillistisch geschilderd vrouwelijk naakt - mooi gelijst! kopen? Bied vanaf 181!
Theo Beerendonk (1905-1979) Nederlands Bijzonder in 1967 pointillistisch geschilderd vrouwelijk naakt - mooi gelijst!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 181
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 148
Direct kopen
Afmetingen 42 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Co Westerik - 'Lipstick' zeefdruk + boek_elk gesigneerd en parallel genummerd kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands 'Lipstick' zeefdruk + boek_elk gesigneerd en parallel genummerd
Afmetingen 47 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Jan Wiegers - Houtsnede 'Landschap' kopen? Bied vanaf 100!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Houtsnede 'Landschap'
Afmetingen 32 x 47 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Wim Schuhmacher - Litho: Ile de la Cité - 1947 kopen? Bied vanaf 60!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands Litho: Ile de la Cité - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - het Paradijs - gesigneerde ingelijste ets kopen? Bied vanaf 499!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands het Paradijs - gesigneerde ingelijste ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 69 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Simon Erb - linoleum intarsia ontwerp kopen? Bied vanaf 180!
Simon Erb (1921-1975) Nederlands linoleum intarsia ontwerp
Techniek Collage
Afmetingen 117 x 57 cm (h x b)
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 180
Direct kopen
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Piet Mondriaan - Verschoven van het licht tot in de mist kopen? Bied vanaf 65!
Piet Mondriaan (1872-1944) Nederlands Verschoven van het licht tot in de mist
Techniek Serie/Box
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Cornelis Brandenburg - Amsterdam - Spiegelstraat kopen? Bied vanaf 144!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Amsterdam - Spiegelstraat
Techniek Ets
Afmetingen 49 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 144
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 52.5 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Direct kopen