| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Stijl | Klassiek |
| Onderwerp | Stadsgezicht |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 59 x 70 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 74 x 81 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Conditie | |||
| Conditie | Redelijk | ||
| Gezien de ouderdom van zo'n 125 jaar en de grootte van de afbeelding is deze litho in goede staat. Geen vlekken, wel een luchtbobbeltje (zie de achtste foto). Tussen de glasplaat en de ets lijken wat kleine stukjes papier te zitten, zie de zesde en zevende foto). Ook langs de randen zijn op enkele plekken wat luchtbobbeltjes onder de litho zichtbaar. De lijst vertoont de nodige ouderdomsplekken. (Zie de foto's). | |||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Capelle aan den ijssel, Nederland | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
| Garantie | |||