Jan Sluijters (1881-1957)
Baby in de wieg
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 48 x 37 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |