Dirk Filarski (1885-1964) Kubistische stad met brug - waarschijnlijk Frankrijk
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 875