Else Berg - Processie

Else Berg - Processie kopen? Bied vanaf 35!
Else Berg - Processie kopen? Bied vanaf 35!Else Berg - Processie kopen? Bied vanaf 35!Else Berg - Processie kopen? Bied vanaf 35!
  • Else Berg (1877-1942)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1919
Techniek Hout/Linosnede
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 32 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Houtsnede van Else (ten onrecht op het blad Elsa genoemd) Berg, afkomstig uit het beroemde houtsnijdersnummer van het tijdschrift Wendingen. Gesneden in populieren langs, gedrukt op flinterdun Japans papier. De afbeelding meet 21 x 17 cm en is in goede conditie. Het blad is vooral rondom enigszins vergeeld, niet vreemd gegeven de leeftijd.

De houtsnede kan zonder kosten worden opgehaald in Utrecht of Breda of op kosten van de koper worden verzonden in een stevige koker.
blad is enigszins vergeeld, afbeelding in goede conditie
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25