5. Hollandse Kunstenaarskring

Hollandse Kunstenaarskring

Opgericht in 1913

De Hollandsche Kunstenaarskring

De Hollandsche Kunstenaarskring was een klein schildersgenootschap met zowel schilders als beeldhouwers onder haar leden. Deze kunstkring wilde de recente Nederlandse schilderkunst laten zien na hun oprichting in 1913. In 1915 exposeerden ze in het Stedelijk Museum.

Er worden 13 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Leo Gestel - Krijt op papier, Naaktstudie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 500!
Leo Gestel - Krijt op papier, Naaktstudie - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen81 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
Leo Gestel - Landschap nabij Woerden kopen? Bied vanaf 1600!
Leo Gestel - Landschap nabij Woerden

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorsixfeetunder

Jaartal1938
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen37.5 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Harrie Kuyten - naaktstudie kopen? Bied vanaf 2250!
Harrie Kuyten - naaktstudie

Geplaatst doorFreddyB

Afmetingen55 cm x 72 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst

Jan Wiegers - Handgesigneerde penseel ets kopen? Bied vanaf 110!
Jan Wiegers - Handgesigneerde penseel ets

Geplaatst doorHarlem2013

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen31.5 cm x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Schuhmacher - Litho: Corpus Christi met een dode meeuw: 1947 kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher - Litho: Corpus Christi met een dode meeuw: 1947

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending!

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
Wim Schuhmacher - Crucifix, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher - Crucifix, litho - Gratis verzending!

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Wim Schuhmacher - Plantjes met insecten, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher - Plantjes met insecten, litho - Gratis verzending!

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Leo Gestel - Meisje in jurkje kopen? Bied vanaf 2450!
Leo Gestel - Meisje in jurkje

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAntheus2020

Jaartal1930
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen80 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Leo Gestel - Studie van een Spakenburger visser kopen? Bied vanaf 175!
Leo Gestel - Studie van een Spakenburger visser

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorBergh

Jaartal1932
TechniekGouache
Afmetingen19 cm x 13.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorBergh

Jaartal1932
TechniekGouache
Afmetingen15.5 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Wiegers - Landschap Ticino, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 95!
Jan Wiegers - Landschap Ticino, handgesigneerde litho

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekLitho
Afmetingen59 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Wiegers - Achterburgwal Amsterdam, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 115!
Jan Wiegers - Achterburgwal Amsterdam, handgesigneerde litho

Geplaatst doorHarlem2013

Jaartal1947
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst