Jan Jurrien Moolhuizen (1900-1982) Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 79 x 92 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 140