5. Hollandse Kunstenaarskring

Hollandse Kunstenaarskring

Opgericht in 1913

De Hollandsche Kunstenaarskring

De Hollandsche Kunstenaarskring was een klein schildersgenootschap met zowel schilders als beeldhouwers onder haar leden. Deze kunstkring wilde de recente Nederlandse schilderkunst laten zien na hun oprichting in 1913. In 1915 exposeerden ze in het Stedelijk Museum.

Jan Jurrien Moolhuizen - Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 140!
Jan Jurrien Moolhuizen (1900-1982) Nederlands Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst
Afmetingen79 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 140
Jan Wiegers - Sneeuwlandschap in Graubunden kopen? Bied vanaf 150!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Sneeuwlandschap in Graubunden
TechniekLitho
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Jan Wiegers - Kleurenlitho: Berglandschap Zwitserland kopen? Bied vanaf 160!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Kleurenlitho: Berglandschap Zwitserland
TechniekLitho
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 160
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999 kopen? Bied vanaf 50!
Germ de Jong (1886-1967) Nederlands 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
TechniekSoftcover
Afmetingen23 x 17 cm (h x b)
€ 50
Jan Sluijters - topcollectie boeken (3) kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands topcollectie boeken (3)
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 24 cm (h x b)
€ 75
Jan Jurrien Moolhuizen - Uitzicht kopen? Bied vanaf 125!
Jan Jurrien Moolhuizen (1900-1982) Nederlands Uitzicht
Afmetingen54 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Hildo Krop - Adriaan Roland Holst. Houtsnede. kopen? Bied vanaf 50!
Hildo Krop (1884-1970) Nederlands Adriaan Roland Holst. Houtsnede.
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen24 x 16 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Adrianus van Zeegen - Het welige leven van een fantastisch diepzee bewoner kopen? Bied vanaf 150!
Adrianus van Zeegen (1881-1966) Nederlands Het welige leven van een fantastisch diepzee bewoner
Afmetingen79 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Adrianus van Zeegen - Besneeuwde bomen in een windhoos kopen? Bied vanaf 200!
Adrianus van Zeegen (1881-1966) Nederlands Besneeuwde bomen in een windhoos
Afmetingen76 x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands Ile de la Cité, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Harrie Kuyten - Naakte man kopen? Bied vanaf 150!
Harrie Kuyten (1883-1952) Nederlands Naakte man
TechniekPotlood
Afmetingen76.5 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150