5. Hollandse Kunstenaarskring

Hollandse Kunstenaarskring

Opgericht in 1913

De Hollandsche Kunstenaarskring

De Hollandsche Kunstenaarskring was een klein schildersgenootschap met zowel schilders als beeldhouwers onder haar leden. Deze kunstkring wilde de recente Nederlandse schilderkunst laten zien na hun oprichting in 1913. In 1915 exposeerden ze in het Stedelijk Museum.

Wim Schuhmacher - Litho: Peniscola - 1947 kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands Litho: Peniscola - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 50
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 33 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Jan Wiegers - Droge naald ets: landschap kopen? Bied vanaf 95!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Droge naald ets: landschap
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 39 cm (h x b)
€ 95
Jan Wiegers - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 95!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Droge naald ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
€ 95
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
€ 95
Jan Wiegers - Droge naald ets: zandafgraving kopen? Bied vanaf 95!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Droge naald ets: zandafgraving
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
€ 95
Germ de Jong - Cuneratoren Rhenen - Litho kopen? Bied vanaf 65!
Germ de Jong (1886-1967) Nederlands Cuneratoren Rhenen - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 20 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 65
Else Berg - Processie kopen? Bied vanaf 35!
Else Berg (1877-1942) Nederlands Processie
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 32 x 31 cm (h x b)
€ 35
Else Berg - Moeder en kind kopen? Bied vanaf 35!
Else Berg (1877-1942) Nederlands Moeder en kind
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 32 x 29 cm (h x b)
€ 35
Jan Wiegers - Houtsnede 'Landschap' kopen? Bied vanaf 100!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Houtsnede 'Landschap'
Afmetingen 32 x 47 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Wim Schuhmacher - Litho: Ile de la Cité - 1947 kopen? Bied vanaf 60!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands Litho: Ile de la Cité - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Jan Sluijters - Baby in de wieg kopen? Bied vanaf 31!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands Baby in de wieg
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 37 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 31
Direct kopen
Jan Wiegers - Ets: Zugersee - 1925 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Ets: Zugersee - 1925
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 39 x 50 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Jan Wiegers - Ets: 2 schakende heren kopen? Bied vanaf 75!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Ets: 2 schakende heren
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 27.5 x 20 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 32 x 28 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Jan Wiegers - Twee naakten - De Ploeg kopen? Bied vanaf 65!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Twee naakten - De Ploeg
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 20 x 24.5 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Leo Gestel - Blaricum in de sneeuw kopen? Bied vanaf 700!
Leo Gestel (1881-1941) Nederlands Blaricum in de sneeuw
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 60 x 76 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Direct kopen
Hildo Krop - De waakzaamheid in eigen hand gehouden, vintage gelatinezilverdruk kopen? Bied vanaf 85!
Hildo Krop (1884-1970) Nederlands De waakzaamheid in eigen hand gehouden, vintage gelatinezilverdruk
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 25 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Jan Sluijters - Naakt. Staande vrouw. kopen? Bied vanaf 189!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands Naakt. Staande vrouw.
Techniek Rotaprint
Afmetingen 25 x 20 cm (h x b)
€ 189
Direct kopen
Leo Gestel - Meisje en eenhoorn. Fantastische voorstelling. kopen? Bied vanaf 59!
Leo Gestel (1881-1941) Nederlands Meisje en eenhoorn. Fantastische voorstelling.
Afmetingen 27 x 21.5 cm (h x b)
€ 59
Direct kopen
Jan Sluijters - Naakt. Staande vrouw. kopen? Bied vanaf 299!
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
€ 299
Direct kopen