Germ de Jong - Cuneratoren Rhenen - Litho

Germ de Jong - Cuneratoren Rhenen - Litho kopen? Bied vanaf 65!
Germ de Jong - Cuneratoren Rhenen - Litho kopen? Bied vanaf 65!Germ de Jong - Cuneratoren Rhenen - Litho kopen? Bied vanaf 65!Germ de Jong - Cuneratoren Rhenen - Litho kopen? Bied vanaf 65!Germ de Jong - Cuneratoren Rhenen - Litho kopen? Bied vanaf 65!Germ de Jong - Cuneratoren Rhenen - Litho kopen? Bied vanaf 65!Germ de Jong - Cuneratoren Rhenen - Litho kopen? Bied vanaf 65!
  • Germ de Jong (1886-1967)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Litho
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 20 x 16 cm (h x b)
Passe-partout 35 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Litho door Germ de Jong
Voorstelling van de Cuneratoren in Rhenen
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 20x16, bladmaat 22x17.5
Gesigneerd in potlood r.o.: 'Germ de Jong'
Gemonogrammeerd in de drukplaat r.o.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00