5. Germ de Jong

Germ de Jong (1886-1967)

1 aangeboden items / 17 verkochte items

FA. (35 x Favoriet)

Germ de JONG (1886 - 1967)

Germ de Jong - C4939-5, Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 2100!

Germ de Jong - C4939-5, Bloemstilleven

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd16-05-2021 om 19:46

Afmetingen115.5 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst