5. Aquarellistenkring

Aquarellistenkring

Opgericht in 1945

Hollandse Aquarellistenkring

De Hollandse Aquarellistenkring werd opgericht om de aquarelkunst als kunstvorm te bevorderen. Aquarelleren werd gezien als een van de moeilijkste kunstvormen, maar werd lange tijd nog niet als zelfstandige kunst werd beschouwd. De kring verenigt professionele aquarellisten in Nederland. Het enige wat de leden van de Hollandse Aquarellistenkring met elkaar gemeen hebben, is dat ze gebruik maken van waterverf. Alle leden hebben namelijk hun volstrekt eigen werkwijze, opvatting, stijl, en onderwerpkeuze. Om lid te worden van de Hollandse Aquarellistenkring wordt er gekeken naar de kwaliteit van het werk.

Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Jeanne Bieruma Oosting - Chairs (10 litho' s) kopen? Bied vanaf 1250!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Chairs (10 litho' s)
Techniek Litho
Afmetingen 58 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.250
Jef Diederen - Morgenland kopen? Bied vanaf 43!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Morgenland
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 43
Germ de Jong - Cuneratoren Rhenen - Litho kopen? Bied vanaf 60!
Germ de Jong (1886-1967) Nederlands Cuneratoren Rhenen - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 20 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 60
Johan Dijkstra - Beschermt het Groninger Landschap kopen? Bied vanaf 140!
Johan Dijkstra (1896-1978) Nederlands Beschermt het Groninger Landschap
Techniek Offset
Afmetingen 73 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 140
1 bieding
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 44!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 44
Johan Jacob Voskuil - Figuren. Druk op textiel kopen? Bied vanaf 69!
Johan Jacob Voskuil (1897-1972) Nederlands Figuren. Druk op textiel
Techniek Overig
Afmetingen 40 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 69
Jeanne Bieruma Oosting - Stadspark met kinderen kopen? Bied vanaf 175!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Stadspark met kinderen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Jef Diederen - Mooi hoofd kopen? Bied vanaf 42!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Mooi hoofd
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 42
Piet van der Hem - El Rey kopen? Bied vanaf 50!
Piet van der Hem (1885-1961) Nederlands El Rey
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 42!
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 42
Johan Dijkstra - Naakt onder sluier - Houtsnede kopen? Bied vanaf 75!
Johan Dijkstra (1896-1978) Nederlands Naakt onder sluier - Houtsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 13 x 8.5 cm (h x b)
€ 75
Jan Wiegers - Ets: Sterrenbos Groningen kopen? Bied vanaf 75!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Ets: Sterrenbos Groningen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 33 x 26.5 cm (h x b)
€ 75
Jan Wiegers - Droge naald ets: landschap kopen? Bied vanaf 95!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Droge naald ets: landschap
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 39 cm (h x b)
€ 95
Jan Sierhuis - Litho: schetsboek - 1974 kopen? Bied vanaf 35!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho: schetsboek - 1974
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Jan Wiegers - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 95!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Droge naald ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
€ 95
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
€ 95
Jan Wiegers - Droge naald ets: zandafgraving kopen? Bied vanaf 95!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Droge naald ets: zandafgraving
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
€ 95
Jan Sierhuis - Llitho: schetsboek - 1974 kopen? Bied vanaf 35!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Llitho: schetsboek - 1974
Techniek Litho
Afmetingen 21.5 x 32.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Peter Vos - Ingelijste gedetailleerde ets: Landschap met hek, div zangvogels/uil - 1990 kopen? Bied vanaf 299!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Ingelijste gedetailleerde ets: Landschap met hek, div zangvogels/uil - 1990
Techniek Ets
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Peter Vos - Pentekening: Bij ons in Holland - 1960 kopen? Bied vanaf 195!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Pentekening: Bij ons in Holland - 1960
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 23 x 16 cm (h x b)
€ 195
Jan Wiegers - Houtsnede 'Landschap' kopen? Bied vanaf 100!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Houtsnede 'Landschap'
Afmetingen 32 x 47 cm (h x b)
€ 100
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 89 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Peter Vos - Litho: Young lady in white - 1979 kopen? Bied vanaf 199!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Litho: Young lady in white - 1979
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 42
Jan Sierhuis - De Rijdende Vrouw kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands De Rijdende Vrouw
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Germ de Jong - 4 Stadsgezichten - Den Bosch, Zwolle, Maastricht, Leeuwarden kopen? Bied vanaf 20!
Germ de Jong (1886-1967) Nederlands 4 Stadsgezichten - Den Bosch, Zwolle, Maastricht, Leeuwarden
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 32 cm (h x b)
€ 20
Johan Dijkstra - Atelier - Portret van een vrouw kopen? Bied vanaf 350!
Johan Dijkstra (1896-1978) Nederlands Atelier - Portret van een vrouw
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 52 x 45 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Techniek Softcover
Afmetingen 24 x 16.5 cm (h x b)
€ 25
Poppe Damave - Schepen op het strand van Zweden kopen? Bied vanaf 35!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Schepen op het strand van Zweden
Techniek Aquarel
Afmetingen 42 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Germ de Jong - "Kustplaats Zuid-Frankrijk" - 1957 - Gem. Techn. - Ingelijst - Zeer goed kopen? Bied vanaf 400!
Germ de Jong (1886-1967) Nederlands "Kustplaats Zuid-Frankrijk" - 1957 - Gem. Techn. - Ingelijst - Zeer goed
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 59 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Jan Sierhuis - Ingelijste olieverf op doek: Haventje op Corsica kopen? Bied vanaf 799!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Ingelijste olieverf op doek: Haventje op Corsica
Afmetingen 84 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Jan Sierhuis - Olieverf op doek: "het gesprek" - 2016 kopen? Bied vanaf 699!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Olieverf op doek: "het gesprek" - 2016
Afmetingen 68 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Direct kopen
Jan Sierhuis - Bronzen sculptuur: 'Tango danseres'. kopen? Bied vanaf 1150!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Bronzen sculptuur: 'Tango danseres'.
Techniek Brons
Afmetingen 55 x 32 x 16 cm (h x b x d)
Gewicht 8100 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.150
Direct kopen
Jan Sierhuis - Gouache/krijt op papier: 'Zonder titel' (1987). kopen? Bied vanaf 350!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Gouache/krijt op papier: 'Zonder titel' (1987).
Techniek Gouache
Afmetingen 74 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 74 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Piet van der Hem - El Rey - Litho kopen? Bied vanaf 40!
Piet van der Hem (1885-1961) Nederlands El Rey - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Jef Diederen - Gesigneerde lino kopen? Bied vanaf 25!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Gesigneerde lino
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen