5. Aquarellistenkring

Aquarellistenkring

Opgericht in 1945

Hollandse Aquarellistenkring

De Hollandse Aquarellistenkring werd opgericht om de aquarelkunst als kunstvorm te bevorderen. Aquarelleren werd gezien als een van de moeilijkste kunstvormen, maar werd lange tijd nog niet als zelfstandige kunst werd beschouwd. De kring verenigt professionele aquarellisten in Nederland. Het enige wat de leden van de Hollandse Aquarellistenkring met elkaar gemeen hebben, is dat ze gebruik maken van waterverf. Alle leden hebben namelijk hun volstrekt eigen werkwijze, opvatting, stijl, en onderwerpkeuze. Om lid te worden van de Hollandse Aquarellistenkring wordt er gekeken naar de kwaliteit van het werk.

Jef Diederen - Litho kopen? Bied vanaf 20!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 33.5 x 24.9 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Jan Sierhuis - Interior with creatures on a table kopen? Bied vanaf 85!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Interior with creatures on a table
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - Rondedans kopen? Bied vanaf 250!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Rondedans
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Jan Peeters - Meisje in interieur kopen? Bied vanaf 220!
Jan Peeters (1912-1992) Nederlands Meisje in interieur
Techniek Aquarel
Afmetingen 90 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 220
Direct kopen
Herbert Fiedler - 3 boekwerken en een krantenartikel (1982) kopen? Bied vanaf 50!
Herbert Fiedler (1891-1962) Duits Nederlands 3 boekwerken en een krantenartikel (1982)
Techniek Hardcover
Afmetingen 14.5 x 14.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Peter Vos - Artis Natura Magistra, tekening / aquarel (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 550!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 36 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - Houtsnede Nieuwjaarswens: Veel heil en zegen - 1937 kopen? Bied vanaf 75!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Houtsnede Nieuwjaarswens: Veel heil en zegen - 1937
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 15 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Peter Vos - Litho: Struthio camelus - 1972 kopen? Bied vanaf 199!
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Peter Vos - Litho: Mus Plumatus - 1972 kopen? Bied vanaf 199!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Litho: Mus Plumatus - 1972
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
€ 125
Direct kopen
Kees Verwey - Kunst is spiegeling kopen? Bied vanaf 40!
Kees Verwey (1900-1995) Nederlands Kunst is spiegeling
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 14 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Kees Andrea - Litho: de baadsters I kopen? Bied vanaf 49!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: de baadsters I
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 49
Direct kopen
Jef Diederen - Gesigneerd boek - 1991 kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Gesigneerd boek - 1991
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
€ 55
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - het Paradijs - gesigneerde ingelijste ets kopen? Bied vanaf 499!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands het Paradijs - gesigneerde ingelijste ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 69 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Peter Vos - Litho: Mus Plumatus - 1972 kopen? Bied vanaf 195!
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Jef Diederen - 'Morgenland' kleinere oplage kopen? Bied vanaf 135!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands 'Morgenland' kleinere oplage
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 135
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 70.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 23
Direct kopen
Jan Wiegers - Ets: Zugersee - 1925 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Ets: Zugersee - 1925
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 39 x 50 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 58 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Direct kopen
Jan Wiegers - Ets: 2 schakende heren kopen? Bied vanaf 75!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Ets: 2 schakende heren
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 27.5 x 20 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Jef Diederen - Omgehakte bomen kopen? Bied vanaf 100!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Omgehakte bomen
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 10.5 x 12.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 250
Direct kopen
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 50.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 26
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 39.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Jef Diederen - lot van drie werken kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands lot van drie werken
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 55
Direct kopen
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jef Diederen - Blaffende hond kopen? Bied vanaf 75!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Blaffende hond
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 91 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Kees Andrea - Litho: Fluitspeelsters en dansers - 1947 kopen? Bied vanaf 49!
Techniek Litho
Afmetingen 46.5 x 63 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Kees Andrea - Litho: Harlekijnen met vliegers en hond kopen? Bied vanaf 49!
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Kees Andrea - Litho: Bok en Haan - 1947 kopen? Bied vanaf 49!
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 15 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Kees Verwey - Stilleven kopen? Bied vanaf 900!
Kees Verwey (1900-1995) Nederlands Stilleven
Techniek Aquarel
Afmetingen 80 x 68.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Direct kopen
Jan Sierhuis - “Gitana” kopen? Bied vanaf 60!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands “Gitana”
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 78.5 x 54.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Direct kopen
Poppe Damave - geen titel kopen? Bied vanaf 35!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands geen titel
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 39 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Jan Sierhuis - Flamenco danseres kopen? Bied vanaf 85!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Flamenco danseres
Afmetingen 102 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Peter Vos - Mus. Met felicitatie. kopen? Bied vanaf 299!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Mus. Met felicitatie.
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 14 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - het nest - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands het nest - gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Jan Sierhuis - vrouw op stoel kopen? Bied vanaf 130!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands vrouw op stoel
Afmetingen 85 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 130
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - Ets: 'Een winter in Rusland', Volk voor het Kremlin - 1970 kopen? Bied vanaf 250!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets: 'Een winter in Rusland', Volk voor het Kremlin - 1970
Techniek Ets
Afmetingen 14.5 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 55
Direct kopen
Jan Sierhuis - Flamenco danseres kopen? Bied vanaf 375!
Afmetingen 103 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 55
Direct kopen