5. Aquarellistenkring

Aquarellistenkring

Opgericht in 1945

Hollandse Aquarellistenkring

De Hollandse Aquarellistenkring werd opgericht om de aquarelkunst als kunstvorm te bevorderen. Aquarelleren werd gezien als een van de moeilijkste kunstvormen, maar werd lange tijd nog niet als zelfstandige kunst werd beschouwd. De kring verenigt professionele aquarellisten in Nederland. Het enige wat de leden van de Hollandse Aquarellistenkring met elkaar gemeen hebben, is dat ze gebruik maken van waterverf. Alle leden hebben namelijk hun volstrekt eigen werkwijze, opvatting, stijl, en onderwerpkeuze. Om lid te worden van de Hollandse Aquarellistenkring wordt er gekeken naar de kwaliteit van het werk.

Jeanne Bieruma Oosting - gesigneerde linosnede kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands gesigneerde linosnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 61 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Gerard Hordijk - (1899-1958); een kleurrijk schilder (luxe editie) kopen? Bied vanaf 80!
Gerard Hordijk (1899-1958) Nederlands (1899-1958); een kleurrijk schilder (luxe editie)
Techniek Hardcover
Afmetingen 24.5 x 17.5 cm (h x b)
€ 80
Direct kopen
Kees Andrea - De Baadsters kopen? Bied vanaf 49!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands De Baadsters
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen
Kees Andrea - Mexico - Vrouw met hoed en haan kopen? Bied vanaf 400!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Mexico - Vrouw met hoed en haan
Afmetingen 56 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Friso ten Holt - Ingelijste ets - 1961 kopen? Bied vanaf 49!
Friso ten Holt (1921-1997) Nederlands Ingelijste ets - 1961
Techniek Ets
Afmetingen 40.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - L’hotel particulier (Paris), vernis mou ets kopen? Bied vanaf 275!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands L’hotel particulier (Paris), vernis mou ets
Techniek Ets
Afmetingen 57 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 25 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Techniek Aquarel
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Theo Swagemakers - aquarel slot kopen? Bied vanaf 50!
Theo Swagemakers (1898-1994) Nederlands aquarel slot
Techniek Aquarel
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Peter Vos - Gevoelens - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 259!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Gevoelens - gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Direct kopen
Peter Vos - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 250!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Jan Sierhuis - Vuurtje op het strand kopen? Bied vanaf 550!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Vuurtje op het strand
Afmetingen 50 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Direct kopen
Jan Sierhuis - Het was een lange nacht kopen? Bied vanaf 65!
Jan Sierhuis (1928) Nederlands Het was een lange nacht
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - 8 gesigneerde werken(1936 - 1962) kopen? Bied vanaf 499!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands 8 gesigneerde werken(1936 - 1962)
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - Ets: reptilo kopen? Bied vanaf 225!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets: reptilo
Techniek Ets
Afmetingen 19.3 x 26.9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - Ets: 'twee russen op het rode plein' unieke gesigneerde ets!!!! - 1970 kopen? Bied vanaf 250!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets: 'twee russen op het rode plein' unieke gesigneerde ets!!!! - 1970
Techniek Ets
Afmetingen 13.5 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 250
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 77.5 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 22 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Jef Diederen - Grote litho in kleur kopen? Bied vanaf 50!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Grote litho in kleur
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Jef Diederen - Mooi Hoofd kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Mooi Hoofd
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Matthieu Wiegman - Aquarel jongensportret kopen? Bied vanaf 175!
Matthieu Wiegman (1886-1971) Nederlands Aquarel jongensportret
Techniek Aquarel
Afmetingen 58 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Jef Diederen - gesigneerde houtsnede prent 190 kopen? Bied vanaf 75!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands gesigneerde houtsnede prent 190
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 63 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 75
Direct kopen
Piet van der Hem - Visser bij een ven - zeer groot werk kopen? Bied vanaf 950!
Piet van der Hem (1885-1961) Nederlands Visser bij een ven - zeer groot werk
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 74 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 950
Direct kopen
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands 3 boeken, 1x gesigneerd
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 41
Direct kopen
Jan Sierhuis - Litho XV/XV kopen? Bied vanaf 135!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho XV/XV
Techniek Litho
Afmetingen 91 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 135
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen