Een zeer zeldzame litho van Jeanne Bieruma Oosting met de titel “Felicienne”. De litho is handgesigneerd in Potlood, ook staat er een opdracht op “voor Koornstra” deze is namelijk een door de kunstenares aan haar vriend en mede kunstenaar Metten Koornstra gegeven.
Afmetingen Blad: 64,5x51cm Beeld: 43x36,5cm
Afhalen heeft zeer sterk de voorkeur.
Goed
De litho verkeert in goede conditie, het blad kent wel enige verkleuring, dit zal niet hinderlijk aanwezig zijn na inlijsting.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oostwold, Nederland
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 25,00