5. Pulchri Studio

Pulchri Studio

Opgericht in 1847

Pulchri Studio

De Pulchri Studio is een schilderkunstig genootschap dat in 1847 werd opgericht door jonge kunstenaars in Den Haag. Steeds meer kunstenaars vestigden zich in Den Haag, maar werden hier geconfronteerd met weinig mogelijkheiden tot ontplooing. Het doel was om te leren model te tekenen en hierover te discussiëren tijdens kunstbeschouwingen. Niet alleen kunstenaars, maar ook kunstliefhebbers kregen toegang tot de vereniging. Tegenwoordig telt de vereniging zo'n 450 kunstenaarsleden en 600 "gewone" leden. Pulchri Studio organiseert ook tentoonstellingen, lezingen en beruchte feestavonden. Jaarlijks zijn er zo’n 60 verschillende exposities te zien.

Jos van Riemsdijk - De zakkendrager / Sjouwer kopen? Bied vanaf 25!
Jos van Riemsdijk (1915-2005) Nederlands De zakkendrager / Sjouwer
Afmetingen27 x 18 x 18 cm (h x b x d)
Gewicht4294 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Alexander Hugo Bakker Korff - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!
Alexander Hugo Bakker Korff (1824-1882) Nederlands Onbekend
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen41 x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Han Krug - Grote aquarel "RHIJNAUWEN" 23 augustus 1957 kopen? Bied vanaf 20!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Grote aquarel "RHIJNAUWEN" 23 augustus 1957
TechniekAquarel
Afmetingen26 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Han Krug - Aquarel "Soestdijk" 25 oktober 1972 kopen? Bied vanaf 20!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Aquarel "Soestdijk" 25 oktober 1972
TechniekAquarel
Afmetingen23 x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Willem Minderman - MANDJE II kopen? Bied vanaf 50!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands MANDJE II
TechniekEts
Afmetingen20 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Willem Minderman - DUINPAN kopen? Bied vanaf 30!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands DUINPAN
TechniekEts
Afmetingen14 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Co Westerik - Volkszeebad 1956 kopen? Bied vanaf 265!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Volkszeebad 1956
TechniekLitho
Afmetingen72.5 x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 265
1 bieding
Kees Andrea - Haan en geit, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Haan en geit, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Jan Snoeck - 5 Stoelen - 1995 - oplage 200 kopen? Bied vanaf 150!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands 5 Stoelen - 1995 - oplage 200
Afmetingen73 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Fon Klement - Lilacres kopen? Bied vanaf 200!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Lilacres
TechniekLitho
Afmetingen85 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Fon Klement - Bleu Grissant kopen? Bied vanaf 200!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Bleu Grissant
TechniekLitho
Afmetingen85 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Ad van Riel - Sight (7) kopen? Bied vanaf 180!
Ad van Riel (1959) Nederlands Sight (7)
Afmetingen42 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 180
Ad van Riel - Blaze kopen? Bied vanaf 200!
Ad van Riel (1959) Nederlands Blaze
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Sierk Schroder - Annette naakt op de bank - Museum Hoogstate kopen? Bied vanaf 350!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Annette naakt op de bank - Museum Hoogstate
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen63 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Henny van der Neut-de Wit - Portret schets kopen? Bied vanaf 50!
Henny van der Neut-de Wit (1913) Nederlands Portret schets
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
€ 50
Sierk Schroder - Zittend naakt - Museum Hoogstate kopen? Bied vanaf 225!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Zittend naakt - Museum Hoogstate
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Dirk Filarski - Kubistische stad met brug - waarschijnlijk Frankrijk kopen? Bied vanaf 875!
Dirk Filarski (1885-1964) Nederlands Kubistische stad met brug - waarschijnlijk Frankrijk
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 875
Sierk Schroder - Aquarel , Liggend model – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 475!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Aquarel , Liggend model – gesigneerd & ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen71 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Sees Vlag - Zeefdruk: Bomen l'ile - Grande - 1971 kopen? Bied vanaf 60!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk: Bomen l'ile - Grande - 1971
Afmetingen48 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 60
1 bieding
Willem Minderman - Delft Vrouwenrecht eigen druk kopen? Bied vanaf 40!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Delft Vrouwenrecht eigen druk
TechniekEts
Afmetingen15 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 40
Jeanne Bieruma Oosting - Fabels van La Fontaine kopen? Bied vanaf 400!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Fabels van La Fontaine
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 23 cm (h x b)
€ 400
Willem Minderman - Delft Hofje van Pauw eigen druk kopen? Bied vanaf 40!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Delft Hofje van Pauw eigen druk
TechniekEts
Afmetingen15 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Herman Berserik - Popje kopen? Bied vanaf 40!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Popje
TechniekEts
Afmetingen52 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot kopen? Bied vanaf 350!
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946) Nederlands Aangemeerde boot
TechniekPotlood
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Cornelis Vreedenburgh - Hollands riviergezicht kopen? Bied vanaf 1350!
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946) Nederlands Hollands riviergezicht
TechniekAquarel
Afmetingen65 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.350
Hans Truijen - Zeefdruk: "Touching paradise" - 1995 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Truijen (1928-2005) Nederlands Zeefdruk: "Touching paradise" - 1995
Afmetingen52.5 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Hans Truijen - Zeefdruk: "Bloemen voor Gea" - 1995 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Truijen (1928-2005) Nederlands Zeefdruk: "Bloemen voor Gea" - 1995
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Sees Vlag - Linosnede: Zienangoog II - 1989 kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Linosnede: Zienangoog II - 1989
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen64.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Sees Vlag - Schokland Middelbuurt kopen? Bied vanaf 95!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Schokland Middelbuurt
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen53 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Rudolf Bremmer - Litho - 1966 kopen? Bied vanaf 45!
Rudolf Bremmer (1900-1993) Nederlands Litho - 1966
TechniekLitho
Afmetingen28 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Kees van Bohemen - Litho - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Litho - 1976
TechniekLitho
Afmetingen74 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
TechniekLitho
Afmetingen47 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Kees van Bohemen - Litho: nachtfeest - 1978 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Litho: nachtfeest - 1978
TechniekLitho
Afmetingen74 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie A kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie A
Afmetingen50 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
TechniekLitho
Afmetingen100 x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Hendrikus Roodenburg - Ingelijste ets: Ned. Hervormde Kerk Bleiswijk - 1972 kopen? Bied vanaf 60!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Ingelijste ets: Ned. Hervormde Kerk Bleiswijk - 1972
TechniekEts
Afmetingen53 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Aat Verhoog - Gesigneerde kleurenlitho - 42/150 kopen? Bied vanaf 75!
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Jan Snoeck - Een feest dag kopen? Bied vanaf 70!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Een feest dag
Afmetingen72 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Roger Chailloux - Fraai gedetailleerde Ets "Intervalles d'un point et un autre" kleine oplage ! kopen? Bied vanaf 37!
Roger Chailloux (1931-1977) Nederlands Frans Fraai gedetailleerde Ets "Intervalles d'un point et un autre" kleine oplage !
TechniekEts
Afmetingen56 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 37