5. Pulchri Studio

Pulchri Studio

Opgericht in 1847

Pulchri Studio

De Pulchri Studio is een schilderkunstig genootschap dat in 1847 werd opgericht door jonge kunstenaars in Den Haag. Steeds meer kunstenaars vestigden zich in Den Haag, maar werden hier geconfronteerd met weinig mogelijkheiden tot ontplooing. Het doel was om te leren model te tekenen en hierover te discussiëren tijdens kunstbeschouwingen. Niet alleen kunstenaars, maar ook kunstliefhebbers kregen toegang tot de vereniging. Tegenwoordig telt de vereniging zo'n 450 kunstenaarsleden en 600 "gewone" leden. Pulchri Studio organiseert ook tentoonstellingen, lezingen en beruchte feestavonden. Jaarlijks zijn er zo’n 60 verschillende exposities te zien.

Er worden 361 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Joop Kropff - Onbekend kopen? Bied vanaf 200!
Joop Kropff - Onbekend

Geplaatst doorRudolphus

Afmetingen92 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sees Vlag - 1885 Paulinaburgh kopen? Bied vanaf 50!
Sees Vlag - 1885 Paulinaburgh

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjozeph

Jaartal1972
Afmetingen84 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sees Vlag - Oude Rijksweg 3 kopen? Bied vanaf 50!
Sees Vlag - Oude Rijksweg 3

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjozeph

Jaartal1970
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sees Vlag - Voorgevel kopen? Bied vanaf 52!
Sees Vlag - Voorgevel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjozeph

Jaartal1969
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jeanne Bieruma Oosting - De Stoel -linoleumsnede- kopen? Bied vanaf 395!
Jeanne Bieruma Oosting - De Stoel -linoleumsnede-

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstmest

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen73.5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Bitter - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Theo Bitter - Zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJPVerdijk

Jaartal1960
TechniekGouache
Afmetingen43 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aat Verhoog - De ruiters van de tijd kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog - De ruiters van de tijd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees van Bohemen - Bloemen kopen? Bied vanaf 65!
Kees van Bohemen - Bloemen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHarryWesterdok

Jaartal1976
Afmetingen85.5 cm x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Harry van Kruiningen - 8 gesigneerde litho's in map: Het lied van heer Halewijn kopen? Bied vanaf 200!
Harry van Kruiningen - 8 gesigneerde litho's in map: Het lied van heer Halewijn

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rudolf Bremmer - In een Oostenrijks dorp - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Rudolf Bremmer - In een Oostenrijks dorp - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1964
TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem de Zwart - Boerderij in Dekkersduin - Ets 1885 kopen? Bied vanaf 70!
Willem de Zwart - Boerderij in Dekkersduin - Ets 1885

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen25.5 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jo Drinkwaard - Het orgelvrouwtje kopen? Bied vanaf 50!
Jo Drinkwaard - Het orgelvrouwtje

Geplaatst doorLaVida

Jaartal1982
Afmetingen56 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hendrikus Roodenburg - Utrecht Steenweg -ets circa 1930- kopen? Bied vanaf 40!
Hendrikus Roodenburg - Utrecht Steenweg -ets circa 1930-

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstmest

TechniekEts
Afmetingen43 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ad van Riel - The Human Nature (25) kopen? Bied vanaf 40!
Ad van Riel - The Human Nature (25)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooradvanriel

Jaartal1998
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jeanne Bieruma Oosting - La Grotte kopen? Bied vanaf 200!
Jeanne Bieruma Oosting - La Grotte

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKeesM

Jaartal1937
TechniekEts
Afmetingen29.5 cm x 19.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jo Drinkwaard - Slapend hondje kopen? Bied vanaf 40!
Jo Drinkwaard - Slapend hondje

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorLaVida

Jaartal1987
TechniekPotlood
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jo Drinkwaard - Boomstronken en boomwortels kopen? Bied vanaf 40!
Jo Drinkwaard - Boomstronken en boomwortels

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorLaVida

Jaartal1986
TechniekPotlood
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ton Hoogendoorn - Zeefdruk, titel. Doorsnede van een landschap kopen? Bied vanaf 35!
Ton Hoogendoorn - Zeefdruk, titel. Doorsnede van een landschap

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1972
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jozef Israels - Oude man - Ets kopen? Bied vanaf 175!
Jozef Israels - Oude man - Ets

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorlenteman

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen23 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hendrikus Roodenburg - kleurenets - Waalhaven Rotterdam. kopen? Bied vanaf 120!
Hendrikus Roodenburg - kleurenets - Waalhaven Rotterdam.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1960
TechniekEts
Afmetingen49 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Harry van Kruiningen - Litho: Gilgamesj - 1955 kopen? Bied vanaf 55!
Harry van Kruiningen - Litho: Gilgamesj - 1955

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1955
TechniekLitho
Afmetingen19.5 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Herman Berserik - Ets: dame - 1952 kopen? Bied vanaf 80!
Herman Berserik - Ets: dame - 1952

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1952
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charles J. Kemper - Pen tekening: Schoonhoven/Heusden - 1962 kopen? Bied vanaf 39!
Charles J. Kemper - Pen tekening: Schoonhoven/Heusden - 1962

Tekening / Aquarel

Jaartal1962
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen27 cm x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Charles J. Kemper - Pen tekening: Haastrecht de salon met portret van mevrouw - 1963 kopen? Bied vanaf 59!
Charles J. Kemper - Pen tekening: Haastrecht de salon met portret van mevrouw - 1963

Tekening / Aquarel

Jaartal1963
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen34 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1955
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1955
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Snoeck - Golf 3 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Snoeck - Golf 3

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunsthandelOlafWijman

Jaartal2000
Afmetingen26 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Snoeck - Golf 2 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Snoeck - Golf 2

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2000
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Arja van den Berg - Ets: Prinsjesdag - 1986 kopen? Bied vanaf 49!
Arja van den Berg - Ets: Prinsjesdag - 1986

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1986
TechniekEts
Afmetingen55.5 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ton Hoogendoorn - Gemende techniek. Titel, 'Ontduikende morgen in De Voorde en de stoel van Kees' kopen? Bied vanaf 35!
Ton Hoogendoorn - Gemende techniek. Titel, 'Ontduikende morgen in De Voorde en de stoel van Kees'

Geplaatst doorduif

Jaartal1972
Afmetingen50 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jozef Israels - Map met 8 tekeningen/koperdiepdrukken kopen? Bied vanaf 105!
Jozef Israels - Map met 8 tekeningen/koperdiepdrukken

Varia

Geplaatst doormplein

Jaartal1965
Afmetingen28 cm x 35 cm (h x b)
Han Krug - Landschap bij Barchem - Aquarel kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Landschap bij Barchem - Aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1941
TechniekAquarel
Afmetingen33 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Bitter - De parkieten kopen? Bied vanaf 180!
Theo Bitter - De parkieten

Tekening / Aquarel

Geplaatst dooratelierm

Jaartal1983
TechniekGouache
Afmetingen57 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Fon Klement - Bloemstilleven met Rozen kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement - Bloemstilleven met Rozen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMBZ

Jaartal2000
TechniekPotlood
Afmetingen53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dirk Harting - Stenen trapje, Utrecht - ets kopen? Bied vanaf 45!
Dirk Harting - Stenen trapje, Utrecht - ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

TechniekEts
Afmetingen38 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Arnold Smith - Olieverf op doek, Kindertekeningen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Arnold Smith - Olieverf op doek, Kindertekeningen - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1967
Afmetingen67 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Berserik - grote ets:1981 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik - grote ets:1981

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen58 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charles J. Kemper - Pen tekening: Reeuwijk Kerkweg - 1971 kopen? Bied vanaf 59!
Charles J. Kemper - Pen tekening: Reeuwijk Kerkweg - 1971

Tekening / Aquarel

Jaartal1971
TechniekPen (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd
Theo Mooyman - Olieverf op doek, Hoek atelier 1 kopen? Bied vanaf 1!
Theo Mooyman - Olieverf op doek, Hoek atelier 1

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1981
Afmetingen62 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hendrikus Roodenburg - Wipmolen aan het Maredijkje te Leiden, Ets kopen? Bied vanaf 65!
Hendrikus Roodenburg - Wipmolen aan het Maredijkje te Leiden, Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1927
TechniekEts
Afmetingen35 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Han Krug - Aquarel "Soestdijk" 25 oktober 1972 kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Aquarel "Soestdijk" 25 oktober 1972

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorArs-gratia-artis

Jaartal1972
TechniekAquarel
Afmetingen23 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Grote aquarel "RHIJNAUWEN" 23 augustus 1957 kopen? Bied vanaf 35!
Han Krug - Grote aquarel "RHIJNAUWEN" 23 augustus 1957

Tekening / Aquarel

Jaartal1957
TechniekAquarel
Afmetingen26 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Aquarel "Kijfhoek" 1953 (Den Haag) kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Aquarel "Kijfhoek" 1953 (Den Haag)

Tekening / Aquarel

Jaartal1953
TechniekAquarel
Afmetingen19 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Aquarel "Bosgezicht" 1954 kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Aquarel "Bosgezicht" 1954

Tekening / Aquarel

Jaartal1954
TechniekAquarel
Afmetingen20 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Aquarel: "Oberkirch Sure" kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Aquarel: "Oberkirch Sure"

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEVart

TechniekAquarel
Afmetingen18 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Aquarel: Landschap Den Haag kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Aquarel: Landschap Den Haag

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEVart

TechniekAquarel
Afmetingen22 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Aquarel: Deventer kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Aquarel: Deventer

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEVart

Jaartal1954
TechniekAquarel
Afmetingen21 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Aquarel: Landschap 9 mei 1970 kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Aquarel: Landschap 9 mei 1970

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEVart

Jaartal1970
TechniekAquarel
Afmetingen20 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Berserik - Ets: Stilleven met eieren - 1982 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik - Ets: Stilleven met eieren - 1982

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1982
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Berserik - Ets: meisje met pop - 1977 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik - Ets: meisje met pop - 1977

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen25 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd