5. Pulchri Studio

Pulchri Studio

Opgericht in 1847

Pulchri Studio

De Pulchri Studio is een schilderkunstig genootschap dat in 1847 werd opgericht door jonge kunstenaars in Den Haag. Steeds meer kunstenaars vestigden zich in Den Haag, maar werden hier geconfronteerd met weinig mogelijkheiden tot ontplooing. Het doel was om te leren model te tekenen en hierover te discussiëren tijdens kunstbeschouwingen. Niet alleen kunstenaars, maar ook kunstliefhebbers kregen toegang tot de vereniging. Tegenwoordig telt de vereniging zo'n 450 kunstenaarsleden en 600 "gewone" leden. Pulchri Studio organiseert ook tentoonstellingen, lezingen en beruchte feestavonden. Jaarlijks zijn er zo’n 60 verschillende exposities te zien.

Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Jos van den Berg - Twee havengezichten in Veere - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 46!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Twee havengezichten in Veere - Gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 18 x 25 cm (h x b)
€ 46
Paul Citroen - Portret van mijn vrouw kopen? Bied vanaf 25!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Portret van mijn vrouw
Techniek Litho
Afmetingen 68 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Jeanne Bieruma Oosting - Chairs (10 litho' s) kopen? Bied vanaf 1250!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Chairs (10 litho' s)
Techniek Litho
Afmetingen 58 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.250
Felicien Bobeldijk - Oudekerksplein met Engekerksteeg (Amsterdam) kopen? Bied vanaf 325!
Felicien Bobeldijk (1876-1964) Nederlands Oudekerksplein met Engekerksteeg (Amsterdam)
Techniek Houtskool
Afmetingen 35 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Walter Nobbe - De lezende man kopen? Bied vanaf 42!
Walter Nobbe (1941-2005) Nederlands De lezende man
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 42
Fon Klement - Haven - Hout/Linosnede kopen? Bied vanaf 48!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Haven - Hout/Linosnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 23 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 48
Ad van Riel - Little Story (32) - February 1 st. kopen? Bied vanaf 60!
Ad van Riel (1959) Nederlands Little Story (32) - February 1 st.
Afmetingen 16.7 x 22.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Herman Berserik - Mesnil-le-Roi - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Mesnil-le-Roi - Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 20.5 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Dirk Hidde Nijland - Op de Maas bij Rotterdam - Inkttekening kopen? Bied vanaf 47!
Dirk Hidde Nijland (1881-1955) Nederlands Op de Maas bij Rotterdam - Inkttekening
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 13 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 47
Willem Minderman - "Ierland". kopen? Bied vanaf 49!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands "Ierland".
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Willem Minderman - "Canne". kopen? Bied vanaf 49!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands "Canne".
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Willem Minderman - "Dordogne". kopen? Bied vanaf 45!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands "Dordogne".
Techniek Litho
Afmetingen 29 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Willem Minderman - Maliestraat Den Haag. (plus extra boekje) kopen? Bied vanaf 59!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Maliestraat Den Haag. (plus extra boekje)
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Evert Pieters - Havenzicht in Zeeland kopen? Bied vanaf 599!
Evert Pieters (1856-1932) Nederlands Havenzicht in Zeeland
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 56 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 599
Hendrikus Roodenburg - Petunia's op tuinmuurtje te Wassenaar kopen? Bied vanaf 649!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Petunia's op tuinmuurtje te Wassenaar
Techniek Aquarel
Afmetingen 62 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 649
Ad van Riel - Little Story (31) - Januari 31 st. kopen? Bied vanaf 60!
Ad van Riel (1959) Nederlands Little Story (31) - Januari 31 st.
Afmetingen 23.4 x 24.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Willem Minderman - Planten, ets kopen? Bied vanaf 45!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Planten, ets
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Hobbe Smith - Zaanse Schans kopen? Bied vanaf 299!
Hobbe Smith (1862-1942) Nederlands Zaanse Schans
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 44.5 x 53.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Jeanne Bieruma Oosting - Stadspark met kinderen kopen? Bied vanaf 175!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Stadspark met kinderen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Harm Kamerlingh Onnes - Dames met kinderwagen jaren '50 kopen? Bied vanaf 79!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands Dames met kinderwagen jaren '50
Techniek Potlood
Afmetingen 15.5 x 19.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Kees van Bohemen - Vrouw tussen de gordijnen. kopen? Bied vanaf 179!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Vrouw tussen de gordijnen.
Techniek Litho
Afmetingen 94 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 179
Carl C. van Niekerk - Spaans landschap - Ets kopen? Bied vanaf 28!
Carl C. van Niekerk (1897-1984) Nederlands Spaans landschap - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 12 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Willem Witjens - ets - Binnenhaventje met bootjes - 1929, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 20!
Willem Witjens (1884-1962) Nederlands ets - Binnenhaventje met bootjes - 1929, gesigneerd r.o.
Techniek Ets
Afmetingen 52 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 40
5 biedingen
Han Zhongnai - Jachthaven kopen? Bied vanaf 300!
Han Zhongnai Nederlands Chinees Jachthaven
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 300
1 bieding
Cornelis Koppenol - Pentekening kopen? Bied vanaf 40!
Cornelis Koppenol (1865-1946) Nederlands Pentekening
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 32 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Marius Bauer - 10x litho - Carel ende Elegast, gemonogrameerd kopen? Bied vanaf 165!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands 10x litho - Carel ende Elegast, gemonogrameerd
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 165
Piet van der Hem - El Rey kopen? Bied vanaf 50!
Piet van der Hem (1885-1961) Nederlands El Rey
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Hans Truijen - handgesigneerde zeefdruk | 'Happy day' | 1993 kopen? Bied vanaf 200!
Hans Truijen (1928-2005) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Happy day' | 1993
Afmetingen 63 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Ad van Riel - New Romantic (1) kopen? Bied vanaf 240!
Ad van Riel (1959) Nederlands New Romantic (1)
Afmetingen 49 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 240
Ton Klop - brothers II kopen? Bied vanaf 50!
Ton Klop (1939) Nederlands brothers II
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Ton Klop - High Heels kopen? Bied vanaf 50!
Ton Klop (1939) Nederlands High Heels
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Evert Moll - Rotterdam kopen? Bied vanaf 200!
Evert Moll (1878-1955) Nederlands Rotterdam
Afmetingen 26 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Han Krug - 4 Parijse Stadsgezichten - Tekeningen kopen? Bied vanaf 50!
Han Krug (1890-1977) Nederlands 4 Parijse Stadsgezichten - Tekeningen
Techniek Potlood
Afmetingen 19 x 11 cm (h x b)
€ 50
Wim Zwiers - Bloemen en een schelp - Kopergravure kopen? Bied vanaf 36!
Wim Zwiers (1922) Nederlands Bloemen en een schelp - Kopergravure
Techniek Gravure
Afmetingen 13 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 36
Paul Citroen - grafiekmap A´dam´s en Eva´s met 12 grote litho´s kopen? Bied vanaf 84!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands grafiekmap A´dam´s en Eva´s met 12 grote litho´s
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 84
Peter Struycken - zeefdruk: geometrisch abstract (1966) kopen? Bied vanaf 250!
Peter Struycken (1939) Nederlands zeefdruk: geometrisch abstract (1966)
Afmetingen 48 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Techniek Litho
Afmetingen 19.5 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250