5. Pulchri Studio

Pulchri Studio

Opgericht in 1847

Pulchri Studio

De Pulchri Studio is een schilderkunstig genootschap dat in 1847 werd opgericht door jonge kunstenaars in Den Haag. Steeds meer kunstenaars vestigden zich in Den Haag, maar werden hier geconfronteerd met weinig mogelijkheiden tot ontplooing. Het doel was om te leren model te tekenen en hierover te discussiëren tijdens kunstbeschouwingen. Niet alleen kunstenaars, maar ook kunstliefhebbers kregen toegang tot de vereniging. Tegenwoordig telt de vereniging zo'n 450 kunstenaarsleden en 600 "gewone" leden. Pulchri Studio organiseert ook tentoonstellingen, lezingen en beruchte feestavonden. Jaarlijks zijn er zo’n 60 verschillende exposities te zien.

Arnold Bernard Neujean - ca. 1930 - gesigneerde Aquarel op papier "Middelburg molenwater" kopen? Bied vanaf 39!
Arnold Bernard Neujean (1887-1959) Nederlands ca. 1930 - gesigneerde Aquarel op papier "Middelburg molenwater"
Techniek Aquarel
Afmetingen 32 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 39
Direct kopen
Sees Vlag - Voorburg kopen? Bied vanaf 120!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Voorburg
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 67 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Harry van Kruiningen - Kleuren litho: Metamorphosen - 1952 kopen? Bied vanaf 55!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Kleuren litho: Metamorphosen - 1952
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Ype Wenning - bruggetje in Oudewater kopen? Bied vanaf 30!
Ype Wenning (1879-1959) Nederlands bruggetje in Oudewater
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Theo Mooyman - Monochrome ets kopen? Bied vanaf 100!
Theo Mooyman (1938-1991) Nederlands Monochrome ets
Techniek Ets
Afmetingen 59 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Co Westerik - meisje met beer bij raam - 1987 kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands meisje met beer bij raam - 1987
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Jan Weissenbruch - Oeuvrecatalogus schilderijen en grafiek kopen? Bied vanaf 60!
Jan Weissenbruch (1822-1880) Nederlands Oeuvrecatalogus schilderijen en grafiek
Techniek Hardcover
Afmetingen 33 x 25 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Hendrik Willem Mesdag - & Antonio Mancini : 3 boekwerken kopen? Bied vanaf 60!
Hendrik Willem Mesdag (1831-1915) Nederlands & Antonio Mancini : 3 boekwerken
Techniek Softcover
Afmetingen 26.5 x 22.5 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Willem Minderman - Canne kopen? Bied vanaf 55!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Canne
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Willem Minderman - 1979 - Stilleven kopen? Bied vanaf 40!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands 1979 - Stilleven
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen