Fraai ingelijst ets van Philip Zilcken, "Herder met schapen in landschap".
Naar een werk en met instemming van van A. Mauve
Gesigneerd A. Mauve rechtsonder in ets
Drukker: Roeloffzen, Hubner & Van Santen, Amsterdam
Uitgever: Kunsthandel Frans Buffa & Zonen
Zowel rechts als linksonder met de hand gesigneerd: Ph ZIlcken
Nieuw ingelijst; hout en achter glas.
Philip Zilcken - 20 april 1857 - 3 oktober 1930
Schilder, tekenaar, etser, lithograaf
Philip Zilcken volgde lessen aan de Tekenacademie te Den Haag
en kreeg les van Anton Mauve.. Zilcken woonde en werkte in Den Haag.
Ook maakte Philip Zilcken etsen naar schilderijen van de Haagse School.