
Lid sinds 2020 / Gramsbergen, Nederland
5 aangeboden items / 15 verkochte items
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 62 x 49 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 33 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 40 x 24 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 19 x 12 x 3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1735 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 7.5 x 4.5 x 3.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |