jan-1954
  3. Ervaren verkoper
  5. jan-1954

jan-1954

Lid sinds 2020 / Gramsbergen, Nederland

6 aangeboden items / 11 verkochte items

Bob ten Hoope - Mannen aan de bar kopen? Bied vanaf 75!
Bob ten Hoope (1920-2014) Nederlands Mannen aan de bar
Techniek Aquarel
Afmetingen 46 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Philip Zilcken - Landschap met herder en schapen kopen? Bied vanaf 45!
Philip Zilcken (1857-1930) Nederlands Landschap met herder en schapen
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Hein Stork - Geen titel kopen? Bied vanaf 40!
Hein Stork (1924-1993) Nederlands Geen titel
Techniek Potlood
Afmetingen 40 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Astrid Veldhuyzen-Koppen - De droom kopen? Bied vanaf 60!
Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952) Nederlands De droom
Techniek Brons
Afmetingen 19 x 12 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht 1735 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Johann Loetz Witwe - mogelijk Michael Powolny kopen? Bied vanaf 35!
Johann Loetz Witwe (1879-1948) Duits mogelijk Michael Powolny
Afmetingen 7.5 x 4.5 x 3.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 35
Direct kopen