Bob ten Hoope (1920-2014)
Mannen aan de bar
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 46 x 36 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |