5. Nederlandsche Etsclub

Nederlandsche Etsclub

Opgericht in 1885 - opgeheven in 1896

Nederlandse Etsclub

De Nederlansche Etsclub was een vereniging voor grafische kunstenaars. Door middel van het uitbrengen van jaarlijkse portefeuilles met etsen wilde de vereniging de etstechniek opnieuw onder de aandacht brengen in Nederland. De uitgave werd vaak gevolgd door een tentoonstelling.

Jan Toorop - Ingelijste litho: 'Transport' - 1905 kopen? Bied vanaf 395!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Ingelijste litho: 'Transport' - 1905
Techniek Litho
Afmetingen 69 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Marius Bauer - **Prijs Verlaagd** Een bestraffing, Ets, 5/100 gesigneerd kopen? Bied vanaf 149!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands **Prijs Verlaagd** Een bestraffing, Ets, 5/100 gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Marius Bauer - **Prijs Verlaagd** Toegangspoort van een paleis in Delhi, ets 1899 kopen? Bied vanaf 100!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands **Prijs Verlaagd** Toegangspoort van een paleis in Delhi, ets 1899
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Marius Bauer - **Prijs Verlaagd** Een Koperslager te Stamboel kopen? Bied vanaf 115!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands **Prijs Verlaagd** Een Koperslager te Stamboel
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 115
Jan Toorop - MADONNA MET KIND kopen? Bied vanaf 135!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands MADONNA MET KIND
Techniek Isografie
Afmetingen 55 x 42 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 135
Jan Toorop - 'Dorst naar Rechtvaardigheid' kopen? Bied vanaf 60!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands 'Dorst naar Rechtvaardigheid'
Techniek Isografie
Afmetingen 27 x 32 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 999
Marius Bauer - Ingelijste ets: In Stamboel - 1890 kopen? Bied vanaf 375!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Ingelijste ets: In Stamboel - 1890
Techniek Ets
Afmetingen 75 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Maurits van der Valk - Bosrand - Ets kopen? Bied vanaf 49!
Maurits van der Valk (1857-1935) Nederlands Bosrand - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 19 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 49
Anton L. Koster - De Amsterdamse Poort in Haarlem - Ets kopen? Bied vanaf 39!
Anton L. Koster (1859-1937) Nederlands De Amsterdamse Poort in Haarlem - Ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 24 x 16 cm (h x b)
€ 39
Anton L. Koster - Verlichte plek in het bos - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Anton L. Koster (1859-1937) Nederlands Verlichte plek in het bos - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 20.5 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Marius Bauer - De Sfinx van Gizeh, litho kopen? Bied vanaf 450!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands De Sfinx van Gizeh, litho
Techniek Litho
Afmetingen 41 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Marius Bauer - Stadspoort kopen? Bied vanaf 195!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Stadspoort
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Marius Bauer - Ingelijste ets: in Stamboel - 1890 kopen? Bied vanaf 325!
Techniek Ets
Afmetingen 68 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Jan Toorop - litho | 'De Mijnwerker' kopen? Bied vanaf 50!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands litho | 'De Mijnwerker'
Techniek Litho
Afmetingen 34 x 38 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Willem de Zwart - 1905 - Koeien onder bomen kopen? Bied vanaf 55!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands 1905 - Koeien onder bomen
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Anton L. Koster - Amsterdamse Poort te Haarlem - mooi ingelijste ets kopen? Bied vanaf 50!
Anton L. Koster (1859-1937) Nederlands Amsterdamse Poort te Haarlem - mooi ingelijste ets
Techniek Ets
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Willem de Zwart - Doprsgezicht kopen? Bied vanaf 50!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands Doprsgezicht
Techniek Houtskool
Afmetingen 19 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Willem de Zwart - Paard en wagen kopen? Bied vanaf 55!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands Paard en wagen
Techniek Houtskool
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Eduard Karsen - kanaal met boot en huizen kopen? Bied vanaf 50!
Eduard Karsen (1860-1941) Nederlands kanaal met boot en huizen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 27 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50