5. Nederlandsche Etsclub

Nederlandsche Etsclub

Opgericht in 1885 - opgeheven in 1896

Willem Witsen - Binnenkant met sneeuw (Amsterdam) kopen? Bied vanaf 695!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Binnenkant met sneeuw (Amsterdam)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 74 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Willem Witsen - Molenpoort, Wijk bij Duurstede kopen? Bied vanaf 125!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Molenpoort, Wijk bij Duurstede
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 44 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Jan Toorop - Portret van Marietje Hendrika Otterloo. kopen? Bied vanaf 35!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Portret van Marietje Hendrika Otterloo.
Techniek Rotaprint
Afmetingen 37 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Jan Toorop - Ter gelegenheid van zijn 60sten verjaardag. kopen? Bied vanaf 95!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Ter gelegenheid van zijn 60sten verjaardag.
Techniek Softcover
Afmetingen 32 x 32 cm (h x b)
€ 95
Philip Zilcken - Landschap met herder en schapen kopen? Bied vanaf 45!
Philip Zilcken (1857-1930) Nederlands Landschap met herder en schapen
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Willem de Zwart - Melkende boer - Ets kopen? Bied vanaf 65!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands Melkende boer - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 19.8 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Eduard Karsen - In de varkensstal kopen? Bied vanaf 40!
Eduard Karsen (1860-1941) Nederlands In de varkensstal
Techniek Ets
Afmetingen 19 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Eduard Karsen - Molen aan water kopen? Bied vanaf 40!
Eduard Karsen (1860-1941) Nederlands Molen aan water
Techniek Ets
Afmetingen 17 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Willem Witsen - Gezicht op de Binnen-Amstel en de Halvemaansteegbrug kopen? Bied vanaf 900!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Gezicht op de Binnen-Amstel en de Halvemaansteegbrug
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 64 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Jan Veth - portret van de schilder Jozef Israëls kopen? Bied vanaf 80!
Jan Veth (1864-1925) Nederlands portret van de schilder Jozef Israëls
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 24 cm (h x b)
€ 80
Marius Bauer - 10x litho - Carel ende Elegast, gemonogrameerd kopen? Bied vanaf 165!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands 10x litho - Carel ende Elegast, gemonogrameerd
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 165
Direct kopen
Willem Witsen - Ets - e.a. - Proefdruk - De overhaal bij de Montelbaanstoren kopen? Bied vanaf 149!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Ets - e.a. - Proefdruk - De overhaal bij de Montelbaanstoren
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Direct kopen
Willem Witsen - hardcover en 3 andere boekwerken kopen? Bied vanaf 75!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands hardcover en 3 andere boekwerken
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Willem Witsen - Ets, Joden Houttuinen Amsterdam - gesigneerd kopen? Bied vanaf 495!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Ets, Joden Houttuinen Amsterdam - gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Willem Witsen - Ets - Damrak III - gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 295!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Ets - Damrak III - gesigneerd r.o.
Techniek Ets
Afmetingen 51.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Marius Bauer - ets - Huizen in Stanboel nr. 76 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands ets - Huizen in Stanboel nr. 76 - gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Jan Toorop - Inkttekening: Landschap nabij Hergiswil, Zwitserland kopen? Bied vanaf 1500!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Inkttekening: Landschap nabij Hergiswil, Zwitserland
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 23.5 x 18 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 999
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Willem Witsen - Pakhuizen op Uilenburg kopen? Bied vanaf 400!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Pakhuizen op Uilenburg
Techniek Ets
Afmetingen 86 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Willem Witsen - Korenmolen, Wijk bij Duurstede kopen? Bied vanaf 250!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Korenmolen, Wijk bij Duurstede
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Willem Witsen - Kraansluis, huizen links (proefdruk XV) kopen? Bied vanaf 525!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Kraansluis, huizen links (proefdruk XV)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 48.5 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 525
Direct kopen
Marius Bauer - Ali Baba in de schatkamer, ets kopen? Bied vanaf 250!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Ali Baba in de schatkamer, ets
Techniek Ets
Afmetingen 57 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 53 x 87 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Marius Bauer - Ingelijste ets: in Stamboel - 1890 kopen? Bied vanaf 375!
Techniek Ets
Afmetingen 84.5 x 74.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Hendrik Johannes Haverman - 19e eeuwse Ets - Afrikaanse vrouw" gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Hendrik Johannes Haverman (1857-1928) Nederlands 19e eeuwse Ets - Afrikaanse vrouw" gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 29
Direct kopen
Maurits van der Valk - Polderlandschap met knotwilg - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Maurits van der Valk (1857-1935) Nederlands Polderlandschap met knotwilg - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Philip Zilcken - Houtverkoop (naar Anton Mauve) kopen? Bied vanaf 25!
Philip Zilcken (1857-1930) Nederlands Houtverkoop (naar Anton Mauve)
Techniek Ets
Afmetingen 18.5 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Isaac Israels - World Antiques - 3 Kunst- & Antiekveiling jaarboeken kopen? Bied vanaf 20!
Isaac Israels (1865-1934) Nederlands World Antiques - 3 Kunst- & Antiekveiling jaarboeken
Techniek Hardcover
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Maurits van der Valk - Polderlandschap kopen? Bied vanaf 45!
Maurits van der Valk (1857-1935) Nederlands Polderlandschap
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Hendrik Willem Mesdag - & Antonio Mancini : 3 boekwerken kopen? Bied vanaf 60!
Hendrik Willem Mesdag (1831-1915) Nederlands & Antonio Mancini : 3 boekwerken
Techniek Softcover
Afmetingen 26.5 x 22.5 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen