5. Nederlandsche Etsclub

Nederlandsche Etsclub

Opgericht in 1885 - opgeheven in 1896

Nederlandse Etsclub

De Nederlansche Etsclub was een vereniging voor grafische kunstenaars. Door middel van het uitbrengen van jaarlijkse portefeuilles met etsen wilde de vereniging de etstechniek opnieuw onder de aandacht brengen in Nederland. De uitgave werd vaak gevolgd door een tentoonstelling.

Marius Bauer - Ingelijste ets: Een huwelijks - optocht met kameelen in Cairo - 1900 kopen? Bied vanaf 375!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Ingelijste ets: Een huwelijks - optocht met kameelen in Cairo - 1900
Techniek Ets
Afmetingen 73 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Marius Bauer - Ingelijste ets: In Stamboel - 1890 kopen? Bied vanaf 375!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Ingelijste ets: In Stamboel - 1890
Techniek Ets
Afmetingen 75 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Willem Witsen - Ets/aquatint: 'Turfschepen in de Oude Schans' - 1904 kopen? Bied vanaf 1050!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Ets/aquatint: 'Turfschepen in de Oude Schans' - 1904
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 76 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.050
Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen (zeldzaam werk!) kopen? Bied vanaf 999!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen (zeldzaam werk!)
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 999
Marius Bauer - Intocht van een koning, ets (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Intocht van een koning, ets (netjes ingelijst)
Techniek Ets
Afmetingen 53 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Marius Bauer - De Sfinx van Gizeh, litho kopen? Bied vanaf 450!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands De Sfinx van Gizeh, litho
Techniek Litho
Afmetingen 41 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Marius Bauer - Stadspoort kopen? Bied vanaf 195!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Stadspoort
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Marius Bauer - Ingelijste ets: in Stamboel - 1890 kopen? Bied vanaf 325!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Ingelijste ets: in Stamboel - 1890
Techniek Ets
Afmetingen 68 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Jan Toorop - litho | 'De Mijnwerker' kopen? Bied vanaf 50!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands litho | 'De Mijnwerker'
Techniek Litho
Afmetingen 34 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Willem de Zwart - 1905 - Koeien onder bomen kopen? Bied vanaf 55!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands 1905 - Koeien onder bomen
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Anton L. Koster - Amsterdamse Poort te Haarlem - mooi ingelijste ets kopen? Bied vanaf 50!
Anton L. Koster (1859-1937) Nederlands Amsterdamse Poort te Haarlem - mooi ingelijste ets
Techniek Ets
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Willem de Zwart - Doprsgezicht kopen? Bied vanaf 50!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands Doprsgezicht
Techniek Houtskool
Afmetingen 19 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Willem de Zwart - Paard en wagen kopen? Bied vanaf 55!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands Paard en wagen
Techniek Houtskool
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Eduard Karsen - kanaal met boot en huizen kopen? Bied vanaf 50!
Eduard Karsen (1860-1941) Nederlands kanaal met boot en huizen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 27 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50