5. Nederlandsche Etsclub

Nederlandsche Etsclub

Opgericht in 1885 - opgeheven in 1896

Nederlandse Etsclub

De Nederlansche Etsclub was een vereniging voor grafische kunstenaars. Door middel van het uitbrengen van jaarlijkse portefeuilles met etsen wilde de vereniging de etstechniek opnieuw onder de aandacht brengen in Nederland. De uitgave werd vaak gevolgd door een tentoonstelling.

Er worden 30 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Willem Witsen - Ets: 's Gravenhekje kopen? Bied vanaf 295!
Willem Witsen - Ets: 's Gravenhekje

Geplaatst doorKiewitKunst

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen14 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jan Toorop - Litho, Mijnwerker - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Jan Toorop - Litho, Mijnwerker - Ingelijst

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekVaria
Afmetingen36 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Eduard Karsen - in de varkensstal - ets uit 1892, in zeer goede staat kopen? Bied vanaf 75!
Eduard Karsen - in de varkensstal - ets uit 1892, in zeer goede staat

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorMiles

Jaartal1892
TechniekEts
Afmetingen22.5 cm x 28 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Witsen - Ets: Damrak, gezicht op een steiger of Schuiten. kopen? Bied vanaf 299!
Willem Witsen - Ets: Damrak, gezicht op een steiger of Schuiten.

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekEts
Afmetingen51 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton L. Koster - maanopkomst kopen? Bied vanaf 45!
Anton L. Koster - maanopkomst

Grafiek tot 1900

Geplaatst doordaafse

Jaartal1886
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen21 cm x 26 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Willem de Zwart - Hakhout laden - Ets - 1896 - Ingelijst - Zeer goede staat kopen? Bied vanaf 100!
Willem de Zwart - Hakhout laden - Ets - 1896 - Ingelijst - Zeer goede staat

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorChors

Jaartal1896
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Philip Zilcken - Le 'Roche a Bayard' Dinant - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Philip Zilcken - Le 'Roche a Bayard' Dinant - Ets

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1915
TechniekEts
Afmetingen20 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Toorop - Aardappelschillende vrouw kopen? Bied vanaf 145!
Jan Toorop - Aardappelschillende vrouw

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorBeethovenlaan3

Jaartal1897
TechniekDroge Naald
Afmetingen26.3 cm x 23.8 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst

Philip Zilcken - Ets nr. 187 kopen? Bied vanaf 25!
Philip Zilcken - Ets nr. 187

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen25.8 cm x 33.1 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marius Bauer - Ets: een vrouw op een ezel (mooi passe-partout om werk!) kopen? Bied vanaf 99!
Marius Bauer - Ets: een vrouw op een ezel (mooi passe-partout om werk!)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekEts
Afmetingen13.5 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Marius Bauer - ets: turkse vrouwen (mooi passe-partout om werk, kan direct worden ingelijst!) kopen? Bied vanaf 99!
Marius Bauer - ets: turkse vrouwen (mooi passe-partout om werk, kan direct worden ingelijst!)

TechniekEts
Afmetingen7 cm x 7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Marius Bauer - ets: een koopman (mooi passe-partout om werk, kan direct worden ingelijst!) kopen? Bied vanaf 99!
Marius Bauer - ets: een koopman (mooi passe-partout om werk, kan direct worden ingelijst!)

TechniekEts
Afmetingen6 cm x 7.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Philip Zilcken - ETS CAIRO kopen? Bied vanaf 60!
Philip Zilcken - ETS CAIRO

Geplaatst dooretsje

TechniekEts
Afmetingen34 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen kopen? Bied vanaf 999!
Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen

Geplaatst doorKiewitKunst

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marius Bauer - Ets - gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!
Marius Bauer - Ets - gesigneerd

TechniekEts
Afmetingen23 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Philip Zilcken - PALMBOMEN IN MAROKKO kopen? Bied vanaf 30!
Philip Zilcken - PALMBOMEN IN MAROKKO

Geplaatst doorloverendale

Jaartal1910
TechniekEts
Afmetingen11 cm x 15.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Witsen - Ets en aquatint Wijk bij Duurstede kopen? Bied vanaf 200!
Willem Witsen - Ets en aquatint Wijk bij Duurstede

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1906
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen55 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Maurits van der Valk - Stilleven van Schelpen - Litho in bruin kopen? Bied vanaf 40!
Maurits van der Valk - Stilleven van Schelpen - Litho in bruin

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Floris Verster - Mestvaalten bij avond - Scherjon No.12 kopen? Bied vanaf 60!
Floris Verster - Mestvaalten bij avond - Scherjon No.12

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorStrechgel

TechniekProefdruk
Afmetingen20.5 cm x 29.5 cm (h x b)
Floris Verster - Schepen in haven - Scherjon No.18 kopen? Bied vanaf 75!
Floris Verster - Schepen in haven - Scherjon No.18

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorStrechgel

TechniekProefdruk
Afmetingen21 cm x 29 cm (h x b)
Hendrik Willem Mesdag - & C.L. Dake - Botters op zee kopen? Bied vanaf 300!
Hendrik Willem Mesdag - & C.L. Dake - Botters op zee

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorRobert100

Jaartal1879
TechniekEts
Afmetingen92 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Maurits van der Valk - geen titel kopen? Bied vanaf 65!
Maurits van der Valk - geen titel

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorHansVortenbosch

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen24.5 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Witsen - Ets: 's-Gravenhekje kopen? Bied vanaf 295!
Willem Witsen - Ets: 's-Gravenhekje

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
Philip Zilcken - Weg bij Verviers - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Philip Zilcken - Weg bij Verviers - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen14 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marius Bauer - DE KRONING VAN DEN CZAR. kopen? Bied vanaf 100!
Marius Bauer - DE KRONING VAN DEN CZAR.

Grafiek tot 1900

Geplaatst dooretsje

Jaartal1896
TechniekLitho
Afmetingen23 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Maurits van der Valk - De Witte Bergen bij Hilversum - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Maurits van der Valk - De Witte Bergen bij Hilversum - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen12 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Witsen - Twee ingelijste etsen - 1892 + certificaat Borzo op achterzijde kopen? Bied vanaf 199!
Willem Witsen - Twee ingelijste etsen - 1892 + certificaat Borzo op achterzijde

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1892
TechniekProefdruk
Afmetingen27 cm x 31 cm (h x b)
Willem Witsen - S. Thoma te Venetie kopen? Bied vanaf 100!
Willem Witsen - S. Thoma te Venetie

Geplaatst doorkeesheerkens

Jaartal1921
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen16 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Willem Witsen - Amsterdam Damrak Schuiten 1905-1906 kopen? Bied vanaf 295!
Willem Witsen - Amsterdam Damrak Schuiten 1905-1906

Geplaatst doorAmsterdam75

Jaartal1905
TechniekEts
Afmetingen46 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Witsen - Ingelijste ets: Dorpssmid aan het werk - 1908(Nette lijst!) kopen? Bied vanaf 495!
Willem Witsen - Ingelijste ets: Dorpssmid aan het werk - 1908(Nette lijst!)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1908
TechniekEts
Afmetingen93.5 cm x 73.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst