Willem Witsen - Gezicht op het Damrak.

Willem Witsen - Gezicht op het Damrak. kopen? Bied vanaf 320!
Willem Witsen - Gezicht op het Damrak. kopen? Bied vanaf 320!Willem Witsen - Gezicht op het Damrak. kopen? Bied vanaf 320!Willem Witsen - Gezicht op het Damrak. kopen? Bied vanaf 320!
  • Willem Witsen (1860-1923)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1905
Techniek Ets/Aquatint
Stijl Klassiek
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 38.5 x 48.5 cm (h x b)
Incl. lijst 61 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ets Willem Witsen
Links onder Nr 37
Rechtsonder gesigneerd Witsen
Nieuwe lijst.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Deventer, Nederland