5. Vereeniging Sint Lucas

Vereeniging Sint Lucas

Opgericht in 1880

Vereeniging Sint Lucas

Pol Dom - Brouwersgracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 70!
Pol Dom (1885-1978) Belgisch Nederlands Brouwersgracht Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 30.5 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Adam Potgieter - Duinlandschap. kopen? Bied vanaf 80!
Adam Potgieter (1899-1982) Nederlands Duinlandschap.
Afmetingen 57 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Johannes Nicolaas jr. - Papegaai kopen? Bied vanaf 20!
Johannes Nicolaas jr. (1885-1943) Nederlands Papegaai
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Henri Frederic Boot - Zuid-Schalkwijkerweg, Haarlem kopen? Bied vanaf 130!
Henri Frederic Boot (1877-1963) Nederlands Zuid-Schalkwijkerweg, Haarlem
Techniek Aquarel
Afmetingen 45 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 130
Lambertus Zijl - C van der Hoef- penning - 1923 kopen? Bied vanaf 75!
Lambertus Zijl (1866-1947) Nederlands C van der Hoef- penning - 1923
Techniek Brons
Afmetingen 4 x 4 x 0.2 cm (h x b x d)
Gewicht 28 g
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Nicolaas Wijnberg - Litho kopen? Bied vanaf 55!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Nicolaas Wijnberg - Litho - 1982 kopen? Bied vanaf 75!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho - 1982
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Nicolaas Wijnberg - Litho: Interieur - 1947 kopen? Bied vanaf 60!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho: Interieur - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 62.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Nicolaas Wijnberg - Kleurenlitho: Zuid Franse visser - 1947 kopen? Bied vanaf 49!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Kleurenlitho: Zuid Franse visser - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 49
Nicolaas Wijnberg - Litho: Stilleven Ananas - 1956 kopen? Bied vanaf 55!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho: Stilleven Ananas - 1956
Techniek Litho
Afmetingen 49.5 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Jan Sluijters - Baby in de wieg kopen? Bied vanaf 31!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands Baby in de wieg
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 37 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 31
Johan Hemkes - fries landschap met koeien kopen? Bied vanaf 50!
Johan Hemkes (1894-1988) Nederlands fries landschap met koeien
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Herbert van der Poll - Studie (1915) kopen? Bied vanaf 40!
Herbert van der Poll (1877-1963) Nederlands Studie (1915)
Techniek Potlood
Afmetingen 24 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Herbert van der Poll - Linker voorpoot van hond (1915) kopen? Bied vanaf 40!
Herbert van der Poll (1877-1963) Nederlands Linker voorpoot van hond (1915)
Techniek Potlood
Afmetingen 13 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Herbert van der Poll - kater (1915) kopen? Bied vanaf 40!
Herbert van der Poll (1877-1963) Nederlands kater (1915)
Techniek Potlood
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Herbert van der Poll - Leeuw, Artis (1915) kopen? Bied vanaf 40!
Herbert van der Poll (1877-1963) Nederlands Leeuw, Artis (1915)
Techniek Potlood
Afmetingen 18 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Hans van Dokkum - Dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 40!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands Dorpsgezicht
Techniek Ets
Afmetingen 22 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Herbert van der Poll - Studies (1915) kopen? Bied vanaf 40!
Herbert van der Poll (1877-1963) Nederlands Studies (1915)
Techniek Potlood
Afmetingen 18 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Willem Frederik Noordijk - Loosdrechtse Plassen kopen? Bied vanaf 480!
Willem Frederik Noordijk (1887-1970) Nederlands Loosdrechtse Plassen
Afmetingen 36.5 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 480
Hendrikus Roodenburg - Den Haag - Hofvijver kopen? Bied vanaf 69!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Den Haag - Hofvijver
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Willem van der Colk - Kastanjes tussen herfstbladeren kopen? Bied vanaf 90!
Willem van der Colk (1889-1982) Nederlands Kastanjes tussen herfstbladeren
Afmetingen 42 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
David Schulman - Hollands wintergezicht met boot, dorp en windmolen. kopen? Bied vanaf 1000!
David Schulman (1881-1966) Nederlands Hollands wintergezicht met boot, dorp en windmolen.
Afmetingen 65 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Willem Witsen - Dorpsbuurt, de Driehoek te Ede kopen? Bied vanaf 325!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Dorpsbuurt, de Driehoek te Ede
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 37.2 x 44.6 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Felicien Bobeldijk - Kraansluis kopen? Bied vanaf 1250!
Felicien Bobeldijk (1876-1964) Nederlands Kraansluis
Techniek Aquarel
Afmetingen 62 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Piet Mondriaan - Evolution Ausstellungsplakat Düsseldorf 2022 kopen? Bied vanaf 40!
Piet Mondriaan (1872-1944) Nederlands Poster van de tentoonstelling Evolution Düsseldorf 2022
Techniek Offset
Afmetingen 84.1 x 59.4 cm (h x b)
€ 40
Henri Frederic Boot - Stilleven op schouw kopen? Bied vanaf 500!
Henri Frederic Boot (1877-1963) Nederlands Stilleven op schouw
Afmetingen 96 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Jan Sluijters (jr.) - Baby Jantje aan de borst 31-12-2041 kopen? Bied vanaf 40!
Jan Sluijters (jr.) (1914-2005) Nederlands Baby Jantje aan de borst 31-12-2041
Techniek Potlood
Afmetingen 32 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Willem Witsen - hardcover en 3 andere boekwerken kopen? Bied vanaf 75!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands hardcover en 3 andere boekwerken
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
€ 75
Harry van Kruiningen - Edgar Allan Poe 1977 kopen? Bied vanaf 60!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Edgar Allan Poe 1977
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
€ 60
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
€ 60
Jan van Oort - Bonte kraai op boomtak kopen? Bied vanaf 295!
Jan van Oort (1867-1938) Nederlands Bonte kraai op boomtak
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 60.5 x 81.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Johannes Graadt van Roggen - Zuid-Europees dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 575!
Johannes Graadt van Roggen (1867-1959) Nederlands Zuid-Europees dorpsgezicht
Afmetingen 62 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 575
Pol Dom - Brouwersgracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 69!
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Jacob Eriks - Duinlandschap kopen? Bied vanaf 99!
Jacob Eriks (1895-1962) Nederlands Duinlandschap
Afmetingen 64 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Techniek Ets
Afmetingen 52.5 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Piet Mondriaan - Verschoven van het licht tot in de mist kopen? Bied vanaf 65!
Piet Mondriaan (1872-1944) Nederlands Verschoven van het licht tot in de mist
Techniek Serie/Box
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
€ 65
Nicolaas Wijnberg - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 59!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 49.5 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Willem Klijn - Gery kopen? Bied vanaf 33!
Willem Klijn (1892-1961) Nederlands Gery
Techniek Potlood
Afmetingen 23 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 33
Bert Grotjohann - Glasfusion, Nr. 3 kopen? Bied vanaf 225!
Bert Grotjohann (1939) Nederlands Glasfusion, Nr. 3
Techniek Glas
Afmetingen 41 x 40 x 12 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Bert Grotjohann - Glasfusion, Nr.23 kopen? Bied vanaf 375!
Bert Grotjohann (1939) Nederlands Glasfusion, Nr.23
Techniek Glas
Afmetingen 47 x 48 x 12 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375