5. Vereeniging Sint Lucas

Vereeniging Sint Lucas

Opgericht in 1880

Vereeniging Sint Lucas

Er worden 192 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Paul van der Ven - landschap kopen? Bied vanaf 50!
Paul van der Ven - landschap

Geplaatst doorkaatjenoga

TechniekTempera
Afmetingen30 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eugene Lucker - Watermolen bij Echt - Ets kopen? Bied vanaf 70!
Eugene Lucker - Watermolen bij Echt - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1911
TechniekEts
Afmetingen15 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hendrikus Roodenburg - kleurenets - Waalhaven Rotterdam. kopen? Bied vanaf 120!
Hendrikus Roodenburg - kleurenets - Waalhaven Rotterdam.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1960
TechniekEts
Afmetingen49 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fedde de Jong - Landschap kopen? Bied vanaf 150!
Fedde de Jong - Landschap

Geplaatst doorfreddriessen

Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Harry van Kruiningen - Litho: Gilgamesj - 1955 kopen? Bied vanaf 55!
Harry van Kruiningen - Litho: Gilgamesj - 1955

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1955
TechniekLitho
Afmetingen19.5 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1955
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1955
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Jurrien Moolhuizen - Boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 100!
Jan Jurrien Moolhuizen - Boerderij in landschap

Geplaatst doorrahoekstra_kunst8

Afmetingen49 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerrit de Jong - Bedrijvigheid op De Schelde - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 50!
Gerrit de Jong - Bedrijvigheid op De Schelde - Droge naald ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekDroge Naald
Afmetingen19 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hendrikus Roodenburg - Wipmolen aan het Maredijkje te Leiden, Ets kopen? Bied vanaf 65!
Hendrikus Roodenburg - Wipmolen aan het Maredijkje te Leiden, Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1927
TechniekEts
Afmetingen35 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen116.5 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Veringa - Houtsnede - Brug over bosvijvertje met zwanen kopen? Bied vanaf 100!
Jan Veringa - Houtsnede - Brug over bosvijvertje met zwanen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjmoraal

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen52 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Twee paarden met wagen in Limburgs landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Twee paarden met wagen in Limburgs landschap - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen74 cm x 108 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen108 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Nico Molenkamp - Vogel kopen? Bied vanaf 1!
Nico Molenkamp - Vogel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal1997
Afmetingen80 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nicolaas Wijnberg - Brouwersgracht corner Prinsengracht , Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!
Nicolaas Wijnberg - Brouwersgracht corner Prinsengracht , Amsterdam

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal1988
Afmetingen47 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Hendrik van Norden - Traditional Harbour Scene kopen? Bied vanaf 250!
Willem Hendrik van Norden - Traditional Harbour Scene

Geplaatst doorPusser57

Afmetingen71 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Maanlicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Maanlicht - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen63 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Theaterfiguur - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Theaterfiguur - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen110 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nicolaas Wijnberg - Fotokaart Handgesigneerd, lithografie 1958,invitatie en nieuwjaarsgroet kopen? Bied vanaf 45!
Nicolaas Wijnberg - Fotokaart Handgesigneerd, lithografie 1958,invitatie en nieuwjaarsgroet

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorcollectioneur

TechniekVaria
Afmetingen21 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
Nico Molenkamp - Zeefdruk: Giraffe kopen? Bied vanaf 350!
Nico Molenkamp - Zeefdruk: Giraffe

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1997
Afmetingen120 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johan Hemkes - Biesbos - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 70!
Johan Hemkes - Biesbos - Droge naald ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1968
TechniekDroge Naald
Afmetingen17 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1955
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1955
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
Kees Heynsius - Tegen de hoogte op - Inkttekening kopen? Bied vanaf 40!
Kees Heynsius - Tegen de hoogte op - Inkttekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen20 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Hendrikus Roodenburg - Antwerpen kopen? Bied vanaf 1!
Hendrikus Roodenburg - Antwerpen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooradvanriel

TechniekLitho
Afmetingen40.5 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Louis Willem van Soest - Boerderij tussen de bomen kopen? Bied vanaf 150!
Louis Willem van Soest - Boerderij tussen de bomen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen75 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Valentine Hobson - Dochter Gina kopen? Bied vanaf 100!
Valentine Hobson - Dochter Gina

Geplaatst doorhansepansie

Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Daan Bout - Ploegarbeid | ets uit 1932 - ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Daan Bout - Ploegarbeid | ets uit 1932 - ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doortakamine

Jaartal1932
TechniekEts
Afmetingen35 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Albert Hemelman - A'dam vanaf het IJ met het schip “Albertina" | ets - ingelijst kopen? Bied vanaf 39!
Albert Hemelman - A'dam vanaf het IJ met het schip “Albertina" | ets - ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doortakamine

TechniekEts
Afmetingen48 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henri van Os-Delhez - Fruit op schaal en koperen theepot kopen? Bied vanaf 200!
Henri van Os-Delhez - Fruit op schaal en koperen theepot

Geplaatst doorLevi

Afmetingen34 cm x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nicolaas Wijnberg - Zuid-Franse visser, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Nicolaas Wijnberg - Zuid-Franse visser, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Nico Molenkamp - gouache op papier ‘zonder titel’ - 1953 - ingelijst kopen? Bied vanaf 325!
Nico Molenkamp - gouache op papier ‘zonder titel’ - 1953 - ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1953
TechniekGouache
Afmetingen54 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nikolaas Eekman - Avond - Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!
Nikolaas Eekman - Avond - Houtsnede

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1921
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen10.5 cm x 12.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Jurrien Moolhuizen - Duin en Landschap met bollenvelden kopen? Bied vanaf 125!
Jan Jurrien Moolhuizen - Duin en Landschap met bollenvelden

Geplaatst doorErwinKoster

Afmetingen37 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Jurrien Moolhuizen - Boerderij en akkers kopen? Bied vanaf 125!
Jan Jurrien Moolhuizen - Boerderij en akkers

Geplaatst doorErwinKoster

Jaartal1966
Afmetingen53 cm x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Korthals - Oudeschans met Montelbaanstoren kopen? Bied vanaf 139!
Jan Korthals - Oudeschans met Montelbaanstoren

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAmi

TechniekAquarel
Afmetingen54 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Paul Werner - Engelsman Duin - Ameland kopen? Bied vanaf 175!
Paul Werner - Engelsman Duin - Ameland

Geplaatst doorHans1958

Jaartal1989
TechniekGouache
Afmetingen60 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Josef Verheijen - Olieverf op doek, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Josef Verheijen - Olieverf op doek, Landschap - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen59 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Leo Gestel - Krijt op papier, Naaktstudie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Leo Gestel - Krijt op papier, Naaktstudie - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen81 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Giraffe kopen? Bied vanaf 1!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Giraffe

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen87 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Visser - Winters molengezicht, 1913 - ets, nr. 35 kopen? Bied vanaf 45!
Jan Visser - Winters molengezicht, 1913 - ets, nr. 35

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1913
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Maurits van der Valk - Hollands landschap met molen en dieren kopen? Bied vanaf 60!
Maurits van der Valk - Hollands landschap met molen en dieren

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLaVida

TechniekEts
Afmetingen52 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nicolaas Wijnberg - Libertad! kopen? Bied vanaf 35!
Nicolaas Wijnberg - Libertad!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorzilverster

Jaartal1983
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Gerrit N. Woudt - potloodtekening Sluishuis Hindeloopen - ingelijst - 22235 kopen? Bied vanaf 50!
Gerrit N. Woudt - potloodtekening Sluishuis Hindeloopen - ingelijst - 22235

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekPotlood
Afmetingen26 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerrit N. Woudt - Loosdrechtse Visserman in houtskool uit 1973 - 312-B kopen? Bied vanaf 125!
Gerrit N. Woudt - Loosdrechtse Visserman in houtskool uit 1973 - 312-B

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1973
TechniekHoutskool
Afmetingen64 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Nicolaas Wijnberg - Interieur, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Nicolaas Wijnberg - Interieur, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Louis Schrikkel - Fantasie van Bloemen met toren kopen? Bied vanaf 250!
Louis Schrikkel - Fantasie van Bloemen met toren

Geplaatst doorPaulworm

Jaartal1953
Afmetingen80 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Voerman (jr.) - kalender 1947 - ongesneden blad kopen? Bied vanaf 50!
Jan Voerman (jr.) - kalender 1947 - ongesneden blad

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorsteenbok

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen64 cm x 50 cm (h x b)
Hans van Dokkum - Litho: landschap bij dorp kopen? Bied vanaf 40!
Hans van Dokkum - Litho: landschap bij dorp

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst