5. Vereeniging Sint Lucas

Vereeniging Sint Lucas

Opgericht in 1880

Vereeniging Sint Lucas

Max Nauta - Boek, gesigneerd en genummerd, met unieke foto met Churchill- kopen? Bied vanaf 75!
Max Nauta (1896-1957) Nederlands Boek, gesigneerd en genummerd, met unieke foto met Churchill-
Techniek Hardcover
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Arnold Marc Gorter - Golden oktober kopen? Bied vanaf 2600!
Arnold Marc Gorter (1866-1933) Nederlands Golden oktober
Afmetingen 73 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.600
Direct kopen
Margaretha C. Verheus - Maiskolven kopen? Bied vanaf 300!
Margaretha C. Verheus (1905-1990) Nederlands Maiskolven
Afmetingen 96 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Leo Gestel - Meisje en eenhoorn. Fantastische voorstelling. kopen? Bied vanaf 59!
Leo Gestel (1881-1941) Nederlands Meisje en eenhoorn. Fantastische voorstelling.
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 27 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Nico Molenkamp - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands zonder titel
Afmetingen 28.5 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Albert Hemelman - Grote fraai gedetailleerde Litho - Kerkplein Neede - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 25!
Albert Hemelman (1883-1951) Nederlands Grote fraai gedetailleerde Litho - Kerkplein Neede - potloodgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 29 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 25
Direct kopen
Jan Voerman (jr.) - Grote lithografie - 1925 - "bloeiende potplant" - beperkte oplage (100) kopen? Bied vanaf 29!
Jan Voerman (jr.) (1890-1976) Nederlands Grote lithografie - 1925 - "bloeiende potplant" - beperkte oplage (100)
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Hans van Dokkum - Grote kleuren Litho "vissersnetten zomeravond" - zeer kleine oplage (8) kopen? Bied vanaf 28!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands Grote kleuren Litho "vissersnetten zomeravond" - zeer kleine oplage (8)
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Direct kopen
Gerrit N. Woudt - Hexworty bridge Dartmoor kopen? Bied vanaf 150!
Gerrit N. Woudt (1911-1983) Nederlands Hexworty bridge Dartmoor
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 62 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Jac. J. Koeman - Stilleven pioenrozen kopen? Bied vanaf 420!
Jac. J. Koeman (1889-1978) Nederlands Stilleven pioenrozen
Afmetingen 45 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 420
Direct kopen
Tini van Doornik - Paar Zilverreigers kopen? Bied vanaf 39!
Tini van Doornik (1906-1980) Nederlands Paar Zilverreigers
Techniek Litho
Afmetingen 71 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 39
Direct kopen
Chris Le Roy - Originele complete kalender 1937 heel met beschrijving kopen? Bied vanaf 150!
Chris Le Roy (1884-1969) Nederlands Originele complete kalender 1937 heel met beschrijving
Techniek Litho
Afmetingen 44 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Frans Everbag - Magnolia in gemberpot kopen? Bied vanaf 75!
Frans Everbag (1877-1947) Nederlands Magnolia in gemberpot
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 72 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Hendrikus Roodenburg - Singel-Amsterdam kopen? Bied vanaf 60!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Singel-Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 63 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Hendrikus Roodenburg - Montelbaanstoren kopen? Bied vanaf 60!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Montelbaanstoren
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Bert Grotjohann - Huis in groen kopen? Bied vanaf 155!
Bert Grotjohann (1939) Nederlands Huis in groen
Afmetingen 40 x 28 x 1 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 155
Direct kopen
Frits Hubeek - Duinen, de Zandvoortsche vlakte kopen? Bied vanaf 70!
Frits Hubeek (1884-1952) Nederlands Duinen, de Zandvoortsche vlakte
Afmetingen 42 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Chris Le Roy - Bitterzoet woekerend op wilg kopen? Bied vanaf 20!
Chris Le Roy (1884-1969) Nederlands Bitterzoet woekerend op wilg
Techniek Litho
Afmetingen 38.2 x 29.3 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Sal Meijer - 5 boekwerken kopen? Bied vanaf 50!
Sal Meijer (1877-1965) Nederlands 5 boekwerken
Techniek Hardcover
Afmetingen 17 x 11 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 248
Direct kopen
Adri Pieck - Schaap met lammetjes. kopen? Bied vanaf 150!
Adri Pieck (1894-1982) Nederlands Schaap met lammetjes.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 33 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Dirk den Exter - Witte brug met molens kopen? Bied vanaf 50!
Dirk den Exter (1903-1953) Nederlands Witte brug met molens
Techniek Acryl
Afmetingen 51 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Theo Kurpershoek - in eigen beheer gemaakte Ets "portret vrouw" - handdruk - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 27!
Theo Kurpershoek (1914-1998) Nederlands in eigen beheer gemaakte Ets "portret vrouw" - handdruk - potloodgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 27
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - Epreuve IV kopen? Bied vanaf 65!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Epreuve IV
Techniek Ets
Afmetingen 49 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Tijmen Moll - Dahlia's kopen? Bied vanaf 75!
Tijmen Moll (1890-1975) Nederlands Dahlia's
Afmetingen 93 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Johan Scherrewitz - Groot doek: Terugkerende boer kopen? Bied vanaf 2000!
Johan Scherrewitz (1868-1951) Nederlands Groot doek: Terugkerende boer
Afmetingen 90 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Willem Knip - wasplaats bij de burcht kopen? Bied vanaf 380!
Willem Knip (1883-1967) Nederlands wasplaats bij de burcht
Afmetingen 45 x 54.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 380
Direct kopen
Antoon Hemert - 1883-1944.Polder met molens. kopen? Bied vanaf 50!
Antoon Hemert (1883-1944) Nederlands 1883-1944.Polder met molens.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 35 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 25 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Techniek Aquarel
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Theo Swagemakers - aquarel slot kopen? Bied vanaf 50!
Theo Swagemakers (1898-1994) Nederlands aquarel slot
Techniek Aquarel
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Peter Roovers - Madonna met kind kopen? Bied vanaf 50!
Peter Roovers (1902-1993) Nederlands Madonna met kind
Techniek Gips
Afmetingen 24 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 1200 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Willem Knip - Notre Dame, Parijs. kopen? Bied vanaf 150!
Willem Knip (1883-1967) Nederlands Notre Dame, Parijs.
Techniek Houtskool
Afmetingen 41 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Henri van Os-Delhez - Tuilerieën en Arc de Triomphe du Carrousel, Parijs. kopen? Bied vanaf 320!
Henri van Os-Delhez (1880-1976) Nederlands Tuilerieën en Arc de Triomphe du Carrousel, Parijs.
Afmetingen 58 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 320
Direct kopen
Paul van der Ven - Zomer kopen? Bied vanaf 120!
Paul van der Ven (1892-1972) Nederlands Zomer
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Jord van Calker - Schilderij kopen? Bied vanaf 50!
Jord van Calker (1919-1987) Nederlands Schilderij
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 62 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Jan Korthals - Stadspoort kopen? Bied vanaf 210!
Jan Korthals (1916-1972) Nederlands Stadspoort
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 210
Direct kopen
Lambertus Zijl - penning: Juliana - 1936 kopen? Bied vanaf 199!
Lambertus Zijl (1866-1947) Nederlands penning: Juliana - 1936
Techniek Brons
Afmetingen 7 x 5.5 x 0.4 cm (h x b x d)
Gewicht 153 g
€ 199
Direct kopen
Jan van Ham - Tjalk in de Hollandse IJssel kopen? Bied vanaf 100!
Jan van Ham (1892-1989) Nederlands Tjalk in de Hollandse IJssel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 63 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Kunststof
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Clement van Vlaardingen - Winterlandschap met boerderij en bomen kopen? Bied vanaf 65!
Clement van Vlaardingen (1916-1972) Nederlands Winterlandschap met boerderij en bomen
Afmetingen 40 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Jan van der Veer - Rozen kopen? Bied vanaf 60!
Jan van der Veer (1912-2001) Nederlands Rozen
Techniek Aquarel
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - Stilleven met Asperges - litho in lijst kopen? Bied vanaf 90!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Stilleven met Asperges - litho in lijst
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Steven Kwint - set van 2 werken van STEVEN KWINT kopen? Bied vanaf 200!
Steven Kwint (1931-1977) Nederlands set van 2 werken van STEVEN KWINT
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 60 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Louis Willem van Soest - vrouw in laantje kopen? Bied vanaf 50!
Louis Willem van Soest (1867-1948) Nederlands vrouw in laantje
Techniek Gouache
Afmetingen 61 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Adam Potgieter - Academisch geschoold, beroepsmatig artiest kopen? Bied vanaf 120!
Adam Potgieter (1899-1982) Nederlands Academisch geschoold, beroepsmatig artiest
Afmetingen 67 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Adam Potgieter - Academisch geschoold kopen? Bied vanaf 140!
Adam Potgieter (1899-1982) Nederlands Academisch geschoold
Afmetingen 55 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 140
Direct kopen
Adam Potgieter - Academisch geschoold kopen? Bied vanaf 110!
Afmetingen 62 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 110
Direct kopen
Willem Frederik Noordijk - schaapskooi op de ..... kopen? Bied vanaf 25!
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 10 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen