5. Vereeniging Sint Lucas

Vereeniging Sint Lucas

Opgericht in 1880

Vereeniging Sint Lucas

Johannes Graadt van Roggen - 1913 - Interieur van een schuur kopen? Bied vanaf 90!
Johannes Graadt van Roggen (1867-1959) Nederlands 1913 - Interieur van een schuur
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 90
Direct kopen
Eugene Lucker - Kerstmis met Lücker: drie etsen kopen? Bied vanaf 30!
Eugene Lucker (1876-1943) Nederlands Kerstmis met Lücker: drie etsen
Techniek Ets
Afmetingen 11.1 x 8.1 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Frans Everbag - Amsterdam, het Polderhuis aan de Stadhouderskade. kopen? Bied vanaf 30!
Frans Everbag (1877-1947) Nederlands Amsterdam, het Polderhuis aan de Stadhouderskade.
Techniek Ets
Afmetingen 52 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Hendrikus Roodenburg - Amsterdam - H. Hoogewerff jr & Co Transportbedrijf N.V. kopen? Bied vanaf 50!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Amsterdam - H. Hoogewerff jr & Co Transportbedrijf N.V.
Techniek Ets
Afmetingen 23.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Techniek Potlood
Afmetingen 30 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Nicolaas Pieneman - Portret van een meisje met handwerk kopen? Bied vanaf 250!
Nicolaas Pieneman (1880-1938) Nederlands Portret van een meisje met handwerk
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 84 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 19.5 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Nicolaas Pieneman - Luie meid kopen? Bied vanaf 250!
Nicolaas Pieneman (1880-1938) Nederlands Luie meid
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 42 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Reimond Kimpe - Ingelijste olieverf op doek: 'Parijs' - 1933 kopen? Bied vanaf 1995!
Reimond Kimpe (1885-1970) Belgisch Nederlands Ingelijste olieverf op doek: 'Parijs' - 1933
Afmetingen 69 x 85.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.995
Direct kopen
Bert Grotjohann - Glasfusion, Nr. 10 kopen? Bied vanaf 300!
Bert Grotjohann (1939) Nederlands Glasfusion, Nr. 10
Techniek Glas
Afmetingen 46 x 27 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 18 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 31.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Willem van der Colk - Huis met leien dak kopen? Bied vanaf 25!
Willem van der Colk (1889-1982) Nederlands Huis met leien dak
Afmetingen 62 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Willem Knip - Familie Knip & J.A. Knip kopen? Bied vanaf 40!
Willem Knip (1883-1967) Nederlands Familie Knip & J.A. Knip
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 22 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Bob Lokhorst - Bob Lokhorst kopen? Bied vanaf 45!
Bob Lokhorst (1900-1972) Nederlands Bob Lokhorst
Techniek Gravure
Afmetingen 25.5 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Jacobus Doeser - Portret van een zittende man kopen? Bied vanaf 400!
Jacobus Doeser (1884-1970) Nederlands Portret van een zittende man
Afmetingen 95 x 80 cm (h x b)
Ingelijst Op Spieraam
€ 400
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Direct kopen
Jan Rijlaarsdam - Wintergezicht van een Hollandse stad kopen? Bied vanaf 375!
Jan Rijlaarsdam (1911-2007) Nederlands Wintergezicht van een Hollandse stad
Techniek Aquarel
Afmetingen 34 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Johannes Nicolaas jr. - Balische vissers prauw kopen? Bied vanaf 30!
Johannes Nicolaas jr. (1885-1943) Nederlands Balische vissers prauw
Techniek Ets
Afmetingen 19.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Hendrikus Roodenburg - Amsterdam - Westertoren kopen? Bied vanaf 85!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Amsterdam - Westertoren
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 73 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Harm Kamerlingh Onnes - Boerenfamilie in het veld kopen? Bied vanaf 395!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands Boerenfamilie in het veld
Techniek Gouache
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Jan Korthals - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 45!
Jan Korthals (1916-1972) Nederlands Stadsgezicht
Techniek Aquarel
Afmetingen 26 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
David Schulman - Haven van Enkhuizen kopen? Bied vanaf 695!
David Schulman (1881-1966) Nederlands Haven van Enkhuizen
Afmetingen 45 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Direct kopen
Kees Heynsius - olieverf schilderij - Straatje in Thorn - INGELIJST - 25055 kopen? Bied vanaf 175!
Kees Heynsius (1890-1981) Nederlands olieverf schilderij - Straatje in Thorn - INGELIJST - 25055
Afmetingen 32 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Jacobus Doeser - Bloemen en bladeren (incl. origineel schilderspalet!) kopen? Bied vanaf 800!
Jacobus Doeser (1884-1970) Nederlands Bloemen en bladeren (incl. origineel schilderspalet!)
Afmetingen 105 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Direct kopen
Adri Pieck - Lezend meisje. kopen? Bied vanaf 250!
Adri Pieck (1894-1982) Nederlands Lezend meisje.
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 74 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Willem Frederik Noordijk - Boerderijen aan de Eem bij Eemdijk. kopen? Bied vanaf 275!
Willem Frederik Noordijk (1887-1970) Nederlands Boerderijen aan de Eem bij Eemdijk.
Afmetingen 50 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Marouflé
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Nicolaas Pieneman - Gezicht op de Montelbaanstoren, Amsterdam kopen? Bied vanaf 300!
Nicolaas Pieneman (1880-1938) Nederlands Gezicht op de Montelbaanstoren, Amsterdam
Afmetingen 69 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Jeanne Wesselius - Stilleven met vogelkop kopen? Bied vanaf 315!
Jeanne Wesselius (1931-2010) Nederlands Stilleven met vogelkop
Afmetingen 81 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 315
Direct kopen
Bert Grotjohann - Glasfusion, Nr. 7 kopen? Bied vanaf 150!
Bert Grotjohann (1939) Nederlands Glasfusion, Nr. 7
Techniek Glas
Afmetingen 51 x 50 x 18 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Bert Grotjohann - Glasfusion, Nr.15 kopen? Bied vanaf 100!
Bert Grotjohann (1939) Nederlands Glasfusion, Nr.15
Techniek Glas
Afmetingen 31 x 40 x 16 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Harry van der Wee - Vulkanisch 1 en 2 kopen? Bied vanaf 400!
Harry van der Wee (1918) Nederlands Vulkanisch 1 en 2
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 400
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 999
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Hardcover
Afmetingen 32.5 x 24 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 18 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Leo Gestel - Blaricum in de sneeuw kopen? Bied vanaf 700!
Leo Gestel (1881-1941) Nederlands Blaricum in de sneeuw
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 60 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Direct kopen
David Schulman - Winters gezicht op Achterberg kopen? Bied vanaf 850!
David Schulman (1881-1966) Nederlands Winters gezicht op Achterberg
Afmetingen 51 x 69.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Pol Dom - portret van een man kopen? Bied vanaf 30!
Pol Dom (1885-1978) Belgisch Nederlands portret van een man
Techniek Houtskool
Afmetingen 57 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Hans van Dokkum - linosnede & ets - (2x jubileum) kopen? Bied vanaf 60!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands linosnede & ets - (2x jubileum)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 25 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Nico Molenkamp - monografie 1978 > gesigneerd < kopen? Bied vanaf 40!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands monografie 1978 > gesigneerd <
Techniek Softcover
Afmetingen 25.5 x 25.5 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Jan Korthals - Oudeschans met Montelbaanstoren te Amsterdam kopen? Bied vanaf 25!
Jan Korthals (1916-1972) Nederlands Oudeschans met Montelbaanstoren te Amsterdam
Afmetingen 53.5 x 70 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Jan Korthals - St. Nikolaaskerk met Schreiertoren te Amsterdam kopen? Bied vanaf 20!
Jan Korthals (1916-1972) Nederlands St. Nikolaaskerk met Schreiertoren te Amsterdam
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Willem Witsen - Pakhuizen op Uilenburg kopen? Bied vanaf 400!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Pakhuizen op Uilenburg
Techniek Ets
Afmetingen 86 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Willem Witsen - Korenmolen, Wijk bij Duurstede kopen? Bied vanaf 250!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Korenmolen, Wijk bij Duurstede
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Willem Witsen - Kraansluis, huizen links (proefdruk XV) kopen? Bied vanaf 525!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Kraansluis, huizen links (proefdruk XV)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 48.5 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 525
Direct kopen