Nicolaas Wijnberg - Petit 2 compleet met gesigneerde litho en boekje Frans de Jong
Omschrijving
Nicolaas Wijnberg (1918-2006)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1979
Techniek
Litho
Drager
Papier
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
32 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
15/200
Nicolaas Wijnberg (1918 – 2006), Petit 2 compleet met gesigneerde litho en 4 pagina’s boekje van Frans de Jong (1921 – 2010) over grafiek. Gedrukt in een oplage van 200 stuks. De litho is gesigneerd, gedateerd 79 en genummerd 15/200. Papiermaat 32 x 46cm (hxb). Alles in prima conditie De litho heeft de originele vouw in het midden.
Zeer Goed
Alles in prima conditie De litho heeft de originele vouw in het midden.
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00