Mathieu Boessen - Pentekening

Mathieu Boessen - Pentekening kopen? Bied vanaf 30!
Mathieu Boessen - Pentekening kopen? Bied vanaf 30!Mathieu Boessen - Pentekening kopen? Bied vanaf 30!Mathieu Boessen - Pentekening kopen? Bied vanaf 30!
  • Mathieu Boessen (1912-1998)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1985
Techniek Potlood
Onderwerp Landschap
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 19 x 28 cm (h x b)
Passe-partout 29 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Het is mijn niet bekend waar dit precies getekend is door Mathieu Boessen,
Lijkt mij in Roermond. Op de achtergrond meen ik de Heilige Laurentius Kerk in Maasniel te herkennen.
Het randje van de passe-partout is vergeeld
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25