5. Remunj '45

Remunj '45

Mathieu Boessen - Pentekening kopen? Bied vanaf 30!
Mathieu Boessen (1912-1998) Nederlands Pentekening
Techniek Potlood
Afmetingen 19 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 30
Direct kopen
Eugene Lucker - Kerkinterieur. Pastelkrijt. Groot. kopen? Bied vanaf 199!
Eugene Lucker (1876-1943) Nederlands Kerkinterieur. Pastelkrijt. Groot.
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 83 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen
Eugene Lucker - Kerstmis met Lücker: drie etsen kopen? Bied vanaf 30!
Eugene Lucker (1876-1943) Nederlands Kerstmis met Lücker: drie etsen
Techniek Ets
Afmetingen 11.1 x 8.1 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen