Mathieu Boessen (1912-1998)
Pentekening
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 19 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |