Tilly1953
  3. Ervaren verkoper
  5. Tilly1953

Tilly1953

Lid sinds 2026 / Eindhoven, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Mathieu Boessen - Pentekening kopen? Bied vanaf 30!
Mathieu Boessen (1912-1998) Nederlands Pentekening
Techniek Potlood
Afmetingen 19 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 30