5. Vereeniging Sint Lucas

Vereeniging Sint Lucas

Opgericht in 1880

Vereeniging Sint Lucas

Er worden 229 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Willem Fekken - Ingelijste aquarel , Stadsgezicht Amsterdam , Westertoren - 68 x 48 cm kopen? Bied vanaf 1!
Willem Fekken - Ingelijste aquarel , Stadsgezicht Amsterdam , Westertoren - 68 x 48 cm

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorkunst_ikhebje

TechniekAquarel
Afmetingen68 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frans Oerder - Olieverf op doek, Vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 1000!
Frans Oerder - Olieverf op doek, Vaas met bloemen

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Laatste
kans
David Schulman - David Schulman (1881-1966) - Bij Lochem kopen? Bied vanaf 295!
David Schulman - David Schulman (1881-1966) - Bij Lochem

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorkunst_online

Jaartal1963
TechniekAquarel
Afmetingen41 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Jurrien Moolhuizen - Berglandschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 130!
Jan Jurrien Moolhuizen - Berglandschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst

Geplaatst doordaanj

Afmetingen60 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Landschap met paard en wagen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Landschap met paard en wagen - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen84 cm x 104.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Jurrien Moolhuizen - Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 160!

Geplaatst doordaanj

Afmetingen79 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pol Dom - Olieverf op doek, Stilleven op tafel - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 500!
Pol Dom - Olieverf op doek, Stilleven op tafel - Ingelijst (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1940
Afmetingen118 cm x 148 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Josef Verheijen - Olieverf op doek, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Josef Verheijen - Olieverf op doek, Landschap - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen59 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marie Wandscheer - Olieverf op doek, Rozen in vaas - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Marie Wandscheer - Olieverf op doek, Rozen in vaas - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen82 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Twee paarden met wagen in Limburgs landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Twee paarden met wagen in Limburgs landschap - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen74 cm x 108 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Maanlicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Maanlicht - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen63 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Toon Pluymers - Olieverf op doek, Boerenerf met koeien kopen? Bied vanaf 150!
Toon Pluymers - Olieverf op doek, Boerenerf met koeien

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1942
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johan P. Aerts - Olieverf op doek, Vissertje op de Loosdrechtse plas kopen? Bied vanaf 200!
Johan P. Aerts - Olieverf op doek, Vissertje op de Loosdrechtse plas

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen101 cm x 128 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Tini van Doornik - Grijsvleugel Trompetvogel kopen? Bied vanaf 100!
Tini van Doornik - Grijsvleugel Trompetvogel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunst_huis

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen33 cm x 23.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nicolaas Pieneman - Olieverf op doek (marouflé), Gezicht op het aquarium van Artis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Nicolaas Pieneman - Olieverf op doek (marouflé), Gezicht op het aquarium van Artis - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen48 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
Jan Tiele - Dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 200!
Jan Tiele - Dorpsgezicht

Geplaatst doorericvo

Afmetingen39 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Leo Gestel - Meisje in jurkje kopen? Bied vanaf 2450!
Leo Gestel - Meisje in jurkje

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAntheus2020

Jaartal1930
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen80 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Willem Witsen - Gezicht op het Damrak kopen? Bied vanaf 200!
Willem Witsen - Gezicht op het Damrak

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCa-Art

Jaartal1905
TechniekEts
Afmetingen40.6 cm x 49.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Johan Meijer - landschap in 't Gooi - ingelijste aquarel kopen? Bied vanaf 100!
Johan Meijer - landschap in 't Gooi - ingelijste aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

TechniekAquarel
Afmetingen51 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem C. Kalshoven - Chrysanten kopen? Bied vanaf 125!
Willem C. Kalshoven - Chrysanten

Geplaatst doorJohn54

Jaartal1949
Afmetingen94 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nicolaas Wijnberg - Litho, Zittende vrouw kopen? Bied vanaf 50!
Nicolaas Wijnberg - Litho, Zittende vrouw

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen39.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans van Dokkum - Ets - Stad in Toscane kopen? Bied vanaf 50!
Hans van Dokkum - Ets - Stad in Toscane

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKeesvanDongenArt

TechniekEts
Afmetingen25 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nicolaas Wijnberg - Handgekleurde ets, Prova kopen? Bied vanaf 50!
Nicolaas Wijnberg - Handgekleurde ets, Prova

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen26.5 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hendrikus Roodenburg - Utrecht kopen? Bied vanaf 40!
Hendrikus Roodenburg - Utrecht

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

Jaartal1927
TechniekEts
Afmetingen57.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bob Buys - ZUIDERS HAVENZICHT / OLIEVERF PANEEL / 35x47cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 65!
Bob Buys - ZUIDERS HAVENZICHT / OLIEVERF PANEEL / 35x47cm / KADER / SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Afmetingen35 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Hans van Dokkum - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Hans van Dokkum - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPrivateartcollector

TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Swagemakers - Olieverf op board, Hedi Grün kopen? Bied vanaf 35!
Theo Swagemakers - Olieverf op board, Hedi Grün

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1982
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Swagemakers - Aquarel, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Theo Swagemakers - Aquarel, Landschap - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1975
TechniekAquarel
Afmetingen28 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Barend Hendrik ter Weeme - Schrijver aan het bureau kopen? Bied vanaf 85!
Barend Hendrik ter Weeme - Schrijver aan het bureau

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorBuisArthouse

TechniekPotlood
Afmetingen45 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Albert Mulder - Liggend naakt op art deco kleed kopen? Bied vanaf 750!
Albert Mulder - Liggend naakt op art deco kleed

Geplaatst doorKunstkamerZuidoost

Afmetingen90.7 cm x 170 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem van den Berg - Boer met de oost kopen? Bied vanaf 295!
Willem van den Berg - Boer met de oost

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorBuisArthouse

Jaartal1947
TechniekPotlood
Afmetingen46 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans van Dokkum - De krillemonus kopen? Bied vanaf 35!
Hans van Dokkum - De krillemonus

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekLitho
Afmetingen34 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans Everbag - Pothuis met sneeuw aan de Herengracht kopen? Bied vanaf 60!
Frans Everbag - Pothuis met sneeuw aan de Herengracht

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorh-g-art

Jaartal1933
TechniekEts
Afmetingen58 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johannes Nicolaas jr. - Oude kerk Katwijk / Straat Vreek van Roon - Etsen kopen? Bied vanaf 35!
Johannes Nicolaas jr. - Oude kerk Katwijk / Straat Vreek van Roon - Etsen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1930
TechniekEts
Afmetingen18 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Heynsius - Kasteel met brug kopen? Bied vanaf 150!
Kees Heynsius - Kasteel met brug

Afmetingen43 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans van Dokkum - Vaas met Chrysanten - grijs kopen? Bied vanaf 75!
Hans van Dokkum - Vaas met Chrysanten - grijs

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Witsen - Stallen met paarden, Gambar kopen? Bied vanaf 250!
Willem Witsen - Stallen met paarden, Gambar

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorh-g-art

Jaartal1921
TechniekEts
Afmetingen47 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hendrikus Roodenburg - het Molenbergje, Rhenen kopen? Bied vanaf 50!
Hendrikus Roodenburg - het Molenbergje, Rhenen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorh-g-art

Jaartal1915
TechniekEts
Afmetingen19 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Korthals - Parijs '' rue de Rivoli'' kopen? Bied vanaf 1700!
Jan Korthals - Parijs '' rue de Rivoli''

Geplaatst doorFreddyB

Afmetingen54 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willy van Schoonhoven van Beurden - C859-2 - Stilleven met bananen en sinaasappels kopen? Bied vanaf 25!
Willy van Schoonhoven van Beurden - C859-2 - Stilleven met bananen en sinaasappels

Geplaatst doorMarsmeijer

Jaartal1929
Afmetingen38.5 cm x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Simon de Heer - Duinlandschap kopen? Bied vanaf 125!
Simon de Heer - Duinlandschap

Geplaatst doorh-g-art

Afmetingen32 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Willem Witjens - boot in sneeuwlandschap - ingelijste grote, heldere ets kopen? Bied vanaf 60!
Willem Witjens - boot in sneeuwlandschap - ingelijste grote, heldere ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1929
TechniekEts
Afmetingen48 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Antonie Wijnstroom - portret van een 'Oude Huizer' (Vlaanderen) uit 1940 kopen? Bied vanaf 150!
Antonie Wijnstroom - portret van een 'Oude Huizer' (Vlaanderen) uit 1940

Jaartal1940
Afmetingen46 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Kees Heynsius - Tegen de hoogte op - Inkttekening kopen? Bied vanaf 30!
Kees Heynsius - Tegen de hoogte op - Inkttekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen20 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johannes Nicolaas jr. - man oogst rijst kopen? Bied vanaf 40!
Johannes Nicolaas jr. - man oogst rijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordaafse

Jaartal1925
TechniekEts
Afmetingen12.5 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Theo Swagemakers - Aquarel/pentekening, Stadsgezicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Theo Swagemakers - Aquarel/pentekening, Stadsgezicht - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1966
TechniekAquarel
Afmetingen43.5 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Louis Heijmans - Stadhuis Middelburg kopen? Bied vanaf 35!
Louis Heijmans - Stadhuis Middelburg

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArica45

Jaartal1958
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Arnout Colnot - Stilleven met bloemen en fruit kopen? Bied vanaf 1000!
Arnout Colnot - Stilleven met bloemen en fruit

Geplaatst doorh-g-art

Afmetingen93.5 cm x 113.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Sluijters - litho - De Nieuwe Amsterdammer, no 184 - 6 juli 1918 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sluijters - litho - De Nieuwe Amsterdammer, no 184 - 6 juli 1918

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJBK

Jaartal1918
TechniekLitho
Afmetingen47.5 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1975
TechniekAquarel
Afmetingen32 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst