5. Vereeniging Sint Lucas

Vereeniging Sint Lucas

Opgericht in 1880

Vereeniging Sint Lucas

Gerrit N. Woudt - Schweiberg, Zuid-Limburg - - Fraaie zuurvrije inlijsting kopen? Bied vanaf 100!
Gerrit N. Woudt (1911-1983) Nederlands Schweiberg, Zuid-Limburg - - Fraaie zuurvrije inlijsting
Techniek Aquarel
Afmetingen 61 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Johan Hemkes - fries landschap met koeien kopen? Bied vanaf 35!
Johan Hemkes (1894-1988) Nederlands fries landschap met koeien
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Jan Voerman (jr.) - Vogel kopen? Bied vanaf 40!
Jan Voerman (jr.) (1890-1976) Nederlands Vogel
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Johannes Graadt van Roggen - Duinlandschap I kopen? Bied vanaf 125!
Johannes Graadt van Roggen (1867-1959) Nederlands Duinlandschap I
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Johannes Graadt van Roggen - Pointe du Raz (Bretagne) kopen? Bied vanaf 125!
Johannes Graadt van Roggen (1867-1959) Nederlands Pointe du Raz (Bretagne)
Techniek Droge Naald
Afmetingen 36 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Hendrikus IJkelenstam - Rust. kopen? Bied vanaf 35!
Hendrikus IJkelenstam (1897-1993) Nederlands Rust.
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Piet Mondriaan - 3 boeken kopen? Bied vanaf 50!
Piet Mondriaan (1872-1944) Nederlands 3 boeken
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
€ 50
Margaretha C. Verheus - Maartse sneeuw kopen? Bied vanaf 150!
Margaretha C. Verheus (1905-1990) Nederlands Maartse sneeuw
Afmetingen 81 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Toon de Jong - Ingelijste ets , Eemnes-Buiten met Boerin - 1906 kopen? Bied vanaf 50!
Toon de Jong (1879-1978) Nederlands Ingelijste ets , Eemnes-Buiten met Boerin - 1906
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Willem Witsen - Binnenkant met sneeuw (Amsterdam) kopen? Bied vanaf 695!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Binnenkant met sneeuw (Amsterdam)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 74 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Willem Witsen - Molenpoort, Wijk bij Duurstede kopen? Bied vanaf 125!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Molenpoort, Wijk bij Duurstede
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 44 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Nikolaas Eekman - Kluizenaar kopen? Bied vanaf 80!
Nikolaas Eekman (1889-1973) Belgisch Nederlands Kluizenaar
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 36.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Felicien Bobeldijk - Oudekerksplein met Engekerksteeg (Amsterdam) kopen? Bied vanaf 325!
Felicien Bobeldijk (1876-1964) Nederlands Oudekerksplein met Engekerksteeg (Amsterdam)
Techniek Houtskool
Afmetingen 35 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Pol Dom - Kleintjes kopen? Bied vanaf 70!
Pol Dom (1885-1978) Belgisch Nederlands Kleintjes
Techniek Ets
Afmetingen 31.5 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Jan Coenraad Nachenius - Landschap in Ierland kopen? Bied vanaf 40!
Jan Coenraad Nachenius (1890-1987) Nederlands Landschap in Ierland
Techniek Ets
Afmetingen 44 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Jan van Vucht Tijssen - Oud boerderij landschappelijke voorstelling koeien verplaatsen over beek. kopen? Bied vanaf 500!
Jan van Vucht Tijssen (1884-1970) Nederlands Oud boerderij landschappelijke voorstelling koeien verplaatsen over beek.
Afmetingen 64 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Mathieu Boessen - Pentekening kopen? Bied vanaf 30!
Mathieu Boessen (1912-1998) Nederlands Pentekening
Techniek Potlood
Afmetingen 19 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 30
Louis Heijmans - Zeeuwse kopen? Bied vanaf 135!
Louis Heijmans (1890-1977) Nederlands Zeeuwse
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 37 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 135
Jan Sluijters - Baby in de wieg kopen? Bied vanaf 31!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands Baby in de wieg
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 37 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 31
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - Litho kopen? Bied vanaf 55!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Lambertus Zijl - C van der Hoef- penning - 1923 kopen? Bied vanaf 75!
Lambertus Zijl (1866-1947) Nederlands C van der Hoef- penning - 1923
Techniek Brons
Afmetingen 4 x 4 x 0.2 cm (h x b x d)
Gewicht 28 g
€ 75
Direct kopen
Nicolaas Pieneman - Boerenerf kopen? Bied vanaf 300!
Nicolaas Pieneman (1880-1938) Nederlands Boerenerf
Afmetingen 71 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Johannes Nicolaas jr. - Papegaai kopen? Bied vanaf 20!
Johannes Nicolaas jr. (1885-1943) Nederlands Papegaai
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Adam Potgieter - Duinlandschap. kopen? Bied vanaf 80!
Adam Potgieter (1899-1982) Nederlands Duinlandschap.
Afmetingen 57 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Pol Dom - Brouwersgracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 70!
Pol Dom (1885-1978) Belgisch Nederlands Brouwersgracht Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 30.5 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Tjeerd Bottema - Molen in Watergraafsmeer kopen? Bied vanaf 35!
Tjeerd Bottema (1884-1978) Nederlands Molen in Watergraafsmeer
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Adam Potgieter - "Honfleur strand" (FR) kopen? Bied vanaf 120!
Adam Potgieter (1899-1982) Nederlands "Honfleur strand" (FR)
Afmetingen 54 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Adam Potgieter - Bloemstilleven. kopen? Bied vanaf 125!
Adam Potgieter (1899-1982) Nederlands Bloemstilleven.
Afmetingen 61 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Jan van der Veer - Ballerina. Aquarel. kopen? Bied vanaf 89!
Jan van der Veer (1912-2001) Nederlands Ballerina. Aquarel.
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Direct kopen
Adrianus Remiens - Het Kalf kopen? Bied vanaf 50!
Adrianus Remiens (1890-1972) Nederlands Het Kalf
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Jacobus Doeser - sfeervol dorp, prachtige kleuren kopen? Bied vanaf 159!
Jacobus Doeser (1884-1970) Nederlands sfeervol dorp, prachtige kleuren
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 59 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 159
Direct kopen
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 32 x 28 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Nico Molenkamp - Kraai kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Kraai
Afmetingen 24.5 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Willem van den Berg - Landarbeider in het veld kopen? Bied vanaf 45!
Willem van den Berg (1886-1970) Nederlands Landarbeider in het veld
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 67 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - Musica kopen? Bied vanaf 250!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Musica
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 73 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Jacobus Doeser - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Jacobus Doeser (1884-1970) Nederlands zonder titel
Afmetingen 96 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jacob Eriks - Boerderijgezicht kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Eriks (1895-1962) Nederlands Boerderijgezicht
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 33 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Ralph Prins - bronzen penning | 'Vrede - Vrijheid' | 2006 (VVPK) kopen? Bied vanaf 120!
Ralph Prins (1926) Nederlands bronzen penning | 'Vrede - Vrijheid' | 2006 (VVPK)
Techniek Brons
Afmetingen 7.5 x 7.5 x 1 cm (h x b x d)
€ 120
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 46.5 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Clement van Vlaardingen - ZUID-EUROPEES HAVENTJE kopen? Bied vanaf 125!
Clement van Vlaardingen (1916-1972) Nederlands ZUID-EUROPEES HAVENTJE
Afmetingen 74 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 19.5 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Egbert Schaap - Stadsgezicht van Amsterdam kopen? Bied vanaf 200!
Egbert Schaap (1862-1939) Nederlands Stadsgezicht van Amsterdam
Techniek Houtskool
Afmetingen 35 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Techniek Gravure
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 24
Direct kopen