5. Vereeniging Sint Lucas

Vereeniging Sint Lucas

Opgericht in 1880

Vereeniging Sint Lucas

Techniek Ets
Afmetingen 10 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 60
Direct kopen
Willem van den Berg - karakteristieke "WvdB" Ets "wijzen uit het Oosten" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Willem van den Berg (1886-1970) Nederlands karakteristieke "WvdB" Ets "wijzen uit het Oosten" potloodgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Theo Kurpershoek - Fietser in park kopen? Bied vanaf 70!
Theo Kurpershoek (1914-1998) Nederlands Fietser in park
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Martin Monnickendam - 3 boekwerken kopen? Bied vanaf 45!
Martin Monnickendam (1874-1943) Nederlands 3 boekwerken
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 21 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - kleurenlitho - 1989 - incl. gesigneerd boek. kopen? Bied vanaf 60!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands kleurenlitho - 1989 - incl. gesigneerd boek.
Techniek Litho
Afmetingen 47 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Jan Rijlaarsdam - Camogli. Italiaanse riviera. kopen? Bied vanaf 650!
Jan Rijlaarsdam (1911-2007) Nederlands Camogli. Italiaanse riviera.
Afmetingen 93 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Johannes Graadt van Roggen - Molen kopen? Bied vanaf 50!
Johannes Graadt van Roggen (1867-1959) Nederlands Molen
Techniek Potlood
Afmetingen 33 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Willem C. Kalshoven - "Heestertakken en Viooltjes, Will Kalshoven, Apeldoorn 1943" kopen? Bied vanaf 67!
Willem C. Kalshoven (1907-1966) Nederlands "Heestertakken en Viooltjes, Will Kalshoven, Apeldoorn 1943"
Afmetingen 81 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 67
Direct kopen
Hans van Dokkum - molen kopen? Bied vanaf 20!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands molen
Techniek Droge Naald
Afmetingen 47.5 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Willem Witjens - Molen op terp. kopen? Bied vanaf 49!
Willem Witjens (1884-1962) Nederlands Molen op terp.
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Paul van der Ven - Schaapskooi op de heide kopen? Bied vanaf 40!
Paul van der Ven (1892-1972) Nederlands Schaapskooi op de heide
Afmetingen 43.5 x 53.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Jan den Hengst - Saint Tropez kopen? Bied vanaf 75!
Jan den Hengst (1904-1983) Nederlands Saint Tropez
Techniek Aquarel
Afmetingen 58 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Hans van Dokkum - Fraaie handgekleurde Linosnede "tropische vogel" - zeer kleine oplage (9) kopen? Bied vanaf 36!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands Fraaie handgekleurde Linosnede "tropische vogel" - zeer kleine oplage (9)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 36
Direct kopen
Willem Frederik Noordijk - Willem Frederik Noordijk ets kopen? Bied vanaf 30!
Willem Frederik Noordijk (1887-1970) Nederlands Willem Frederik Noordijk ets
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Maurits van der Valk - Polderlandschap met knotwilg - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Maurits van der Valk (1857-1935) Nederlands Polderlandschap met knotwilg - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Henri van de Velde - Zwolle Sassenpoort kopen? Bied vanaf 20!
Henri van de Velde (1896-1969) Nederlands Zwolle Sassenpoort
Techniek Ets
Afmetingen 19 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Willem Frederik Noordijk - Ets Heide Laren Noord-Holland kopen? Bied vanaf 65!
Willem Frederik Noordijk (1887-1970) Nederlands Ets Heide Laren Noord-Holland
Techniek Ets
Afmetingen 22 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Willem Frederik Noordijk - Ets Oud Blaricum kopen? Bied vanaf 65!
Willem Frederik Noordijk (1887-1970) Nederlands Ets Oud Blaricum
Techniek Ets
Afmetingen 22 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Jord van Calker - Boerenschuur kopen? Bied vanaf 65!
Jord van Calker (1919-1987) Nederlands Boerenschuur
Afmetingen 37 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Maurits van der Valk - Polderlandschap kopen? Bied vanaf 45!
Maurits van der Valk (1857-1935) Nederlands Polderlandschap
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Piet van der Hem - Visser bij een ven - zeer groot werk kopen? Bied vanaf 950!
Piet van der Hem (1885-1961) Nederlands Visser bij een ven - zeer groot werk
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 74 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 950
Direct kopen
Pol Dom - Stilleven met bloemen, fruit en Chinees figuur kopen? Bied vanaf 400!
Pol Dom (1885-1978) Belgisch Nederlands Stilleven met bloemen, fruit en Chinees figuur
Afmetingen 40 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Pol Dom - Brouwersgracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 25!
Pol Dom (1885-1978) Belgisch Nederlands Brouwersgracht Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 57 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Nico Molenkamp - Olieverf op karton op hout - abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 1000!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Olieverf op karton op hout - abstracte voorstelling
Afmetingen 56 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 1.000
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Ton Meyer (1892-1984) 1932- Verstilde zachtrode Lithografie - het dorp Kanne Zuid-Limburg - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Ype Wenning - bruggetje in Oudewater kopen? Bied vanaf 30!
Ype Wenning (1879-1959) Nederlands bruggetje in Oudewater
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Willem Witjens - Gezicht op Hattem kopen? Bied vanaf 45!
Willem Witjens (1884-1962) Nederlands Gezicht op Hattem
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 45.5 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Jan van Oort - Vogels kopen? Bied vanaf 150!
Jan van Oort (1867-1938) Nederlands Vogels
Techniek Aquarel
Afmetingen 33 x 41.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Steven Kwint - Querido Francisco ( Goya ) , todo es siempre igual kopen? Bied vanaf 250!
Steven Kwint (1931-1977) Nederlands Querido Francisco ( Goya ) , todo es siempre igual
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 43 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Gerard Menken - zonder titel kopen? Bied vanaf 125!
Gerard Menken (1919-2004) Nederlands zonder titel
Techniek Aquarel
Afmetingen 49 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Jan Sluijters - Naakt. Staande vrouw. kopen? Bied vanaf 299!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands Naakt. Staande vrouw.
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Harry van Kruiningen - Gilgamesj en Enkidu op reis kopen? Bied vanaf 100!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Gilgamesj en Enkidu op reis
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Willem Knip - Steiger (Bij Huizen) met rustend bootje kopen? Bied vanaf 50!
Willem Knip (1883-1967) Nederlands Steiger (Bij Huizen) met rustend bootje
Techniek Litho
Afmetingen 41 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen