Jan Korthals - Oudeschans met Montelbaanstoren te Amsterdam

Jan Korthals - Oudeschans met Montelbaanstoren te Amsterdam kopen? Bied vanaf 25!
Jan Korthals - Oudeschans met Montelbaanstoren te Amsterdam kopen? Bied vanaf 25!Jan Korthals - Oudeschans met Montelbaanstoren te Amsterdam kopen? Bied vanaf 25!Jan Korthals - Oudeschans met Montelbaanstoren te Amsterdam kopen? Bied vanaf 25!
  • Jan Korthals (1916-1972)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1961
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 31 x 48 cm (h x b)
Incl. lijst 53.5 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Werk/prent van de Amsterdamse kunstschilder Jan Korthals. Mijn ouders kregen het in 1961 cadeau bij hun huwelijk
Geen beschadiging louter veroudering die hoort bij de leeftijd
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berkel-enschot, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Jan Korthals (1916-1972)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  EricBa
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (2)
70 cm
53.5 cm
48 cm
31 cm