Jan Korthals - Oudeschans met Montelbaanstoren te Amsterdam
Omschrijving
Jan Korthals (1916-1972)
Type kunstwerk
Prenten & Uitgaves
Jaartal
1961
Techniek
Zeefdruk
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
31 x 48 cm (h x b)
Incl. lijst
53.5 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd
Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Werk/prent van de Amsterdamse kunstschilder Jan Korthals. Mijn ouders kregen het in 1961 cadeau bij hun huwelijk
Goed
Geen beschadiging louter veroudering die hoort bij de leeftijd
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berkel-enschot, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25