Lid sinds 2025 / Berkel-Enschot, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 53.5 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |