Nicolaas Wijnberg - Musica

Nicolaas Wijnberg - Musica kopen? Bied vanaf 250!
Nicolaas Wijnberg - Musica kopen? Bied vanaf 250!Nicolaas Wijnberg - Musica kopen? Bied vanaf 250!Nicolaas Wijnberg - Musica kopen? Bied vanaf 250!Nicolaas Wijnberg - Musica kopen? Bied vanaf 250!Nicolaas Wijnberg - Musica kopen? Bied vanaf 250!Nicolaas Wijnberg - Musica kopen? Bied vanaf 250!
  • Nicolaas Wijnberg (1918-2006)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1946
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Klassiek
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 46 x 29 cm (h x b)
Incl. lijst 73 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Houtskool tekening op Ingres papier.
Cello spelende vrouw.

Werk uit 1946.
Met extra opdracht van Nicolaas Wijnberg: 'Voor Marina, 1-12-96'
(hij gaf het werk cadeau aan mijn tante, als cadeau voor haar verjaardag)
Van 1e eigenaar
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 34,00
Naar Duitsland € 34,00
Europese Unie € 34,00