Hendrikus IJkelenstam - 3x portret van Bebby en Max

Hendrikus IJkelenstam - 3x portret van Bebby en Max kopen? Bied vanaf 65!
Hendrikus IJkelenstam - 3x portret van Bebby en Max kopen? Bied vanaf 65!Hendrikus IJkelenstam - 3x portret van Bebby en Max kopen? Bied vanaf 65!Hendrikus IJkelenstam - 3x portret van Bebby en Max kopen? Bied vanaf 65!Hendrikus IJkelenstam - 3x portret van Bebby en Max kopen? Bied vanaf 65!Hendrikus IJkelenstam - 3x portret van Bebby en Max kopen? Bied vanaf 65!Hendrikus IJkelenstam - 3x portret van Bebby en Max kopen? Bied vanaf 65!Hendrikus IJkelenstam - 3x portret van Bebby en Max kopen? Bied vanaf 65!Hendrikus IJkelenstam - 3x portret van Bebby en Max kopen? Bied vanaf 65!Hendrikus IJkelenstam - 3x portret van Bebby en Max kopen? Bied vanaf 65!Hendrikus IJkelenstam - 3x portret van Bebby en Max kopen? Bied vanaf 65!Hendrikus IJkelenstam - 3x portret van Bebby en Max kopen? Bied vanaf 65!
  • Hendrikus IJkelenstam (1897-1993)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Gemengde Techniek
Onderwerp Portret
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 28 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
3 portretten getekend door Hendrikus IJkelenstam

1) Titel: Max
Techniek: Aquarel/tekening
Gesigneerd: nee
Afmetingen: 22 x 16 cm
Conditie: foxing

2) Titel: Bebby
Techniek: tekening potlood/krijt
Gesigneerd: monogram Y
Afmetingen: 26 x 17 cm
Conditie: foxing

3) Titel: Bebby
Techniek: tekening kleuren potlood/krijt op rijstpapier
Gesigneerd: nee
Afmetingen: ca. 28 x 21,5 cm
Conditie: foxing en scheurtje links boven

Ophalen of verzenden
De tekeningen hebben foxing.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00