Hendrikus IJkelenstam - 3x portret van Bebby en Max
Omschrijving
Hendrikus IJkelenstam (1897-1993)
Type kunstwerk
Tekening / Aquarel
Periode
1900 t/m 1944
Techniek
Gemengde Techniek
Drager
Papier
Onderwerp
Portret
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
28 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
3 portretten getekend door Hendrikus IJkelenstam
1) Titel: Max Techniek: Aquarel/tekening Gesigneerd: nee Afmetingen: 22 x 16 cm Conditie: foxing
2) Titel: Bebby Techniek: tekening potlood/krijt Gesigneerd: monogram Y Afmetingen: 26 x 17 cm Conditie: foxing
3) Titel: Bebby Techniek: tekening kleuren potlood/krijt op rijstpapier Gesigneerd: nee Afmetingen: ca. 28 x 21,5 cm Conditie: foxing en scheurtje links boven
Ophalen of verzenden
Goed
De tekeningen hebben foxing.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heemstede, Nederland
Tot 2 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00