
Lid sinds 2013 / heemstede, Nederland
5 aangeboden items / 132 verkochte items
| Techniek | Houtskool |
| Afmetingen | 35 x 27.2 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 8 x 28.5 x 28.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3960 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 120.5 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 28 x 21.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 80 x 160 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |