Hendrikus IJkelenstam - Portret van een heer

Hendrikus IJkelenstam - Portret van een heer kopen? Bied vanaf 50!
Hendrikus IJkelenstam - Portret van een heer kopen? Bied vanaf 50!Hendrikus IJkelenstam - Portret van een heer kopen? Bied vanaf 50!Hendrikus IJkelenstam - Portret van een heer kopen? Bied vanaf 50!
  • Hendrikus IJkelenstam (1897-1993)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Houtskool
Onderwerp Portret
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 35 x 27.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Fraaie karikatuur van een heer
Gesigneerd: Ykelenstam
Techniek: houtskool en bruin krijt

Afmetingen:
35 x 27,2 cm

Conditie: zeer goed (paar kleine vochtstipjes)

Ophalen of verzenden
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00