5. Maatschappij Rembrandt

Maatschappij Rembrandt

Opgericht in 1922

Maatschappij Rembrandt

Maatschappij Rembrandt, Maatschappij voor kunst en kunstliefhebbers, werd opgericht vanwege het slechte economische klimaat voor kunstenaars dat heerste in de jaren 20 van de vorige eeuw. De meeste van de leden hadden les gehad op de Amsterdamse Academie. Zoals de naam al zegt, is Maatschappij Rembrandt niet alleen voor kunstenaars, maar richt de vereniging zich ook op het publiek. Het doel van de kunstenaars van Maatschappij Rembrandt was dan ook om kunst onder het volk te brengen. Dit was niet alleen goed voor het volk, maar ook voor de kunstenaar die op deze manier meer verkoopt.

Er worden 18 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Paul van der Ven - Zandverstuiving (Veluwe) landschap kopen? Bied vanaf 80!
Paul van der Ven - Zandverstuiving (Veluwe) landschap

Geplaatst doorfritsCuracao15

Afmetingen49.5 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roeland Koning - In de haven kopen? Bied vanaf 45!
Roeland Koning - In de haven

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen51 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerrit de Jong - Ets - Maartenskerk van Oosterend TEXEL - 21586 kopen? Bied vanaf 60!
Gerrit de Jong - Ets - Maartenskerk van Oosterend TEXEL - 21586

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekEts
Afmetingen18 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Max Nauta - unieke foto met Churchill-+-genumm/gesign. [plak]boek-+-diversen kopen? Bied vanaf 150!
Max Nauta - unieke foto met Churchill-+-genumm/gesign. [plak]boek-+-diversen

Kunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal1949
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Sluijters (jr.) - Dorpsgezicht met kerk. kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sluijters (jr.) - Dorpsgezicht met kerk.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorScala

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen24.5 cm x 30.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sluijters (jr.) - Berglandschap met brug en beek kopen? Bied vanaf 90!
Jan Sluijters (jr.) - Berglandschap met brug en beek

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorScala

TechniekAquarel
Afmetingen27 cm x 35.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sluijters (jr.) - Piazza di Spagna kopen? Bied vanaf 135!
Jan Sluijters (jr.) - Piazza di Spagna

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorScala

TechniekAquarel
Afmetingen26.5 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sluijters (jr.) - Havengezicht met fort kopen? Bied vanaf 90!
Jan Sluijters (jr.) - Havengezicht met fort

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorScala

TechniekAquarel
Afmetingen27.5 cm x 36.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sluijters (jr.) - Beekje in berglandschap. kopen? Bied vanaf 95!
Jan Sluijters (jr.) - Beekje in berglandschap.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorScala

TechniekAquarel
Afmetingen26 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Klijn - ‘Dorpsgezicht’ - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 80!
Willem Klijn - ‘Dorpsgezicht’ - olieverfschilderij

Geplaatst doorLawrence

Afmetingen52 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Henk Melgers - Rustende boeren kopen? Bied vanaf 300!
Henk Melgers - Rustende boeren

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLichtendonk

Jaartal1928
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen14 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Groeneveld - Landschap kopen? Bied vanaf 45!
Theo Groeneveld - Landschap

Geplaatst doorJohn54

Afmetingen36 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Witjens - Sluisje bij Breukelen in de Winter - Olieverf kopen? Bied vanaf 375!
Willem Witjens - Sluisje bij Breukelen in de Winter - Olieverf

Geplaatst doormameren

Afmetingen31 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
Johan Ponsioen - Boerderij in de Winter - Ets kopen? Bied vanaf 75!
Johan Ponsioen - Boerderij in de Winter - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormameren

TechniekEts
Afmetingen18 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johan Ponsioen - Werkpaard Haven Tiel - Ets kopen? Bied vanaf 175!
Johan Ponsioen - Werkpaard Haven Tiel - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormameren

TechniekEts
Afmetingen34 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Paul van der Ven - landschap kopen? Bied vanaf 50!
Paul van der Ven - landschap

Geplaatst doorkaatjenoga

TechniekTempera
Afmetingen30 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerrit de Jong - Bedrijvigheid op De Schelde - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 50!
Gerrit de Jong - Bedrijvigheid op De Schelde - Droge naald ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekDroge Naald
Afmetingen19 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Henk Melgers - Sonogno-Tessin kopen? Bied vanaf 2000!
Henk Melgers - Sonogno-Tessin

Geplaatst doorAyesha

Afmetingen65 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst