Willem Witsen - Gezicht op de Binnen-Amstel en de Halvemaansteegbrug

Willem Witsen - Gezicht op de Binnen-Amstel en de Halvemaansteegbrug kopen? Bied vanaf 900!
Willem Witsen - Gezicht op de Binnen-Amstel en de Halvemaansteegbrug kopen? Bied vanaf 900!Willem Witsen - Gezicht op de Binnen-Amstel en de Halvemaansteegbrug kopen? Bied vanaf 900!Willem Witsen - Gezicht op de Binnen-Amstel en de Halvemaansteegbrug kopen? Bied vanaf 900!
  • Willem Witsen (1860-1923)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Ets/Aquatint
Stijl Klassiek
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 39 x 49 cm (h x b)
Incl. lijst 64 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooie Amsterdamse ets en aquatint voorstellende een gezicht op de Binnen-Amstel en de Halvemaansteegbrug , en de achterkant van de huizen aan de Nieuwe Doelenstraat, vanuit de zalen aan de achterkant van het veilinghuis Frederik Muller aan de Doelenstraat. Rechts de huizen aan de Erwtenmarkt.
De prent is vervaardigd in opdracht van A.W.M. Mensing, directeur van het Veilinghuis Frederik Muller. Tussen mei 1906-  maart 1907

Beeldmaat 39 x 49 cm. Plaatmaat 40 x 49,7 cm. Bladmaat 43,5 x 53 cm.
Fraaie lijst van vóór WO II, ontspiegeld glas, ongeveer 2005
Willem Witsen werd geboren te Amsterdam op 13 augustus 1860 en overleed aldaar op 13 april 1923.
Archief Gemeente Amsterdam:
https://archief.amsterdam/beeldbank/detail/931bf065-de17-befb-e093-91089d360ecc/media/0efaf13f-07bc-df92-06b8-df820df05d2d?
mode=detail&view=horizontal&q=willem%20witsen%20halvemaansbrug&rows=1&page=3
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Almelo, Nederland