5. Amsterdams Impressionisme

Amsterdams Impressionisme

Amsterdams Impressionisme

Het Amsterdams impressionisme was een kunststroming in de late negentiende eeuw met als grondlegger George Hendrik Breitner, die het Franse en Haagse impressionisme als zijn basis had. De Amsterdamse schilders onderscheidden zich van de Haagse en Larense Scholen met name door hun onderwerpkeuze. Deze was namelijk op het grootstedelijke leven gericht.

Jan Toorop - Ingelijste litho: 'Transport' - 1905 kopen? Bied vanaf 395!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Ingelijste litho: 'Transport' - 1905
Techniek Litho
Afmetingen 69 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Jan Toorop - MADONNA MET KIND kopen? Bied vanaf 135!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands MADONNA MET KIND
Techniek Isografie
Afmetingen 55 x 42 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 135
Jan Toorop - 'Dorst naar Rechtvaardigheid' kopen? Bied vanaf 60!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands 'Dorst naar Rechtvaardigheid'
Techniek Isografie
Afmetingen 27 x 32 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 999
Willem Bastiaan Tholen - Studietekening schepen op zee kopen? Bied vanaf 90!
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931) Nederlands Studietekening schepen op zee
Techniek Houtskool
Afmetingen 19 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Jan Toorop - litho | 'De Mijnwerker' kopen? Bied vanaf 50!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands litho | 'De Mijnwerker'
Techniek Litho
Afmetingen 34 x 38 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Willem de Zwart - 1905 - Koeien onder bomen kopen? Bied vanaf 55!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands 1905 - Koeien onder bomen
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Willem de Zwart - Doprsgezicht kopen? Bied vanaf 50!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands Doprsgezicht
Techniek Houtskool
Afmetingen 19 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Willem de Zwart - Paard en wagen kopen? Bied vanaf 55!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands Paard en wagen
Techniek Houtskool
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Eduard Karsen - kanaal met boot en huizen kopen? Bied vanaf 50!
Eduard Karsen (1860-1941) Nederlands kanaal met boot en huizen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 27 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50