5. Amsterdams Impressionisme

Amsterdams Impressionisme

Amsterdams Impressionisme

Het Amsterdams impressionisme was een kunststroming in de late negentiende eeuw met als grondlegger George Hendrik Breitner, die het Franse en Haagse impressionisme als zijn basis had. De Amsterdamse schilders onderscheidden zich van de Haagse en Larense Scholen met name door hun onderwerpkeuze. Deze was namelijk op het grootstedelijke leven gericht.

Willem Witsen - Turfschepen in de Oude Schans kopen? Bied vanaf 1100!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Turfschepen in de Oude Schans
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen58 x 71.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.100
Isaac Israels - Acht tekeningen kopen? Bied vanaf 85!
Isaac Israels (1865-1934) Nederlands Acht tekeningen
TechniekSoftcover
Afmetingen35 x 28 cm (h x b)
€ 85
Willem Bastiaan Tholen - Huisje in landschap kopen? Bied vanaf 795!
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931) Nederlands Huisje in landschap
Afmetingen51.5 x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 795
Eduard Karsen - kanaal met boot en huizen kopen? Bied vanaf 50!
Eduard Karsen (1860-1941) Nederlands kanaal met boot en huizen
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen27 x 33 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Willem Bastiaan Tholen - Landschap met spelende kinderen kopen? Bied vanaf 775!
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931) Nederlands Landschap met spelende kinderen
TechniekAquarel
Afmetingen36 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 775
Willem de Zwart - Paard en wagen kopen? Bied vanaf 55!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands Paard en wagen
TechniekHoutskool
Afmetingen25 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Willem de Zwart - Doprsgezicht kopen? Bied vanaf 50!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands Doprsgezicht
TechniekHoutskool
Afmetingen19 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Willem de Zwart - 1896 - Ruïne, vijver rechts (bij Soestdijk?) kopen? Bied vanaf 55!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands 1896 - Ruïne, vijver rechts (bij Soestdijk?)
TechniekEts
Afmetingen31 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Willem de Zwart - 1905 - Koeien onder bomen kopen? Bied vanaf 55!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands 1905 - Koeien onder bomen
TechniekEts
Afmetingen45 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Jan Toorop - litho | 'De Mijnwerker' kopen? Bied vanaf 50!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands litho | 'De Mijnwerker'
TechniekLitho
Afmetingen34 x 38 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50