5. Amsterdams Impressionisme

Amsterdams Impressionisme

Amsterdams Impressionisme

Het Amsterdams impressionisme was een kunststroming in de late negentiende eeuw met als grondlegger George Hendrik Breitner, die het Franse en Haagse impressionisme als zijn basis had. De Amsterdamse schilders onderscheidden zich van de Haagse en Larense Scholen met name door hun onderwerpkeuze. Deze was namelijk op het grootstedelijke leven gericht.

Er worden 18 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Jan Toorop - 5 boeken en ingelijst werk Marietje Otterloo 1924 -->gratis verzending NL kopen? Bied vanaf 50!
Jan Toorop - 5 boeken en ingelijst werk Marietje Otterloo 1924 -->gratis verzending NL

Kunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal1922
TechniekHardcover
Afmetingen25 cm x 20 cm (h x b)
Floris Verster - Ets, Paddenstoelen kopen? Bied vanaf 70!
Floris Verster - Ets, Paddenstoelen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1949
TechniekEts
Afmetingen33 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Toorop - Ingelijste isografie , Dorst naar rechtvaardigheid / De werkstaking , 1899 kopen? Bied vanaf 1!
Jan Toorop - Ingelijste isografie , Dorst naar rechtvaardigheid / De werkstaking , 1899

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorkunst_ikhebje

TechniekIsografie
Afmetingen41 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Witsen - Gezicht op het Damrak kopen? Bied vanaf 200!
Willem Witsen - Gezicht op het Damrak

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCa-Art

Jaartal1905
TechniekEts
Afmetingen40.6 cm x 49.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jan Toorop - Madonna met Kind kopen? Bied vanaf 75!
Jan Toorop - Madonna met Kind

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doormameren

Jaartal1922
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 25 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Kees Heynsius - Kasteel met brug kopen? Bied vanaf 150!
Kees Heynsius - Kasteel met brug

Geplaatst doorKeesvanDongenArt

Afmetingen43 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen kopen? Bied vanaf 999!
Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Floris Verster - Mestvaalten bij avond - Scherjon No.12 kopen? Bied vanaf 60!
Floris Verster - Mestvaalten bij avond - Scherjon No.12

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorStrechgel

TechniekProefdruk
Afmetingen20.5 cm x 29.5 cm (h x b)
Floris Verster - Schepen in haven - Scherjon No.18 kopen? Bied vanaf 75!
Floris Verster - Schepen in haven - Scherjon No.18

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorStrechgel

TechniekProefdruk
Afmetingen21 cm x 29 cm (h x b)
Willem Witsen - Twee ingelijste etsen - 1892 + certificaat Borzo op achterzijde kopen? Bied vanaf 199!
Willem Witsen - Twee ingelijste etsen - 1892 + certificaat Borzo op achterzijde

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1892
TechniekProefdruk
Afmetingen27 cm x 31 cm (h x b)
Jan Toorop - Drie bruiden. Kunstdruk. kopen? Bied vanaf 50!
Jan Toorop - Drie bruiden. Kunstdruk.

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorAkke

TechniekVaria
Afmetingen58 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Willem de Zwart - Hakhout laden - Ets - 1896 - Ingelijst - Zeer goede staat kopen? Bied vanaf 95!
Willem de Zwart - Hakhout laden - Ets - 1896 - Ingelijst - Zeer goede staat

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorChors

Jaartal1896
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem de Zwart - Boomstudie - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Willem de Zwart - Boomstudie - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen10.3 cm x 7.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Witsen - Gezicht op het Damrak, hand gesigneerde aquatint/ ets kopen? Bied vanaf 275!
Willem Witsen - Gezicht op het Damrak, hand gesigneerde aquatint/ ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1905
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
George Hendrik Breitner - Crysanten in een Keulse pot kopen? Bied vanaf 8000!
George Hendrik Breitner - Crysanten in een Keulse pot

Geplaatst doorArtDumay

Periode1800 t/m 1899
TechniekGouache
Afmetingen71 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Witsen - Ingelijste Ets/Aquatint Amsterdam Binnenkant met sneeuw kopen? Bied vanaf 150!
Willem Witsen - Ingelijste Ets/Aquatint Amsterdam Binnenkant met sneeuw

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorCello1

Jaartal1903
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen77 cm x 94 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Willem Witsen - Ets: 's Gravenhekje kopen? Bied vanaf 295!
Willem Witsen - Ets: 's Gravenhekje

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen14 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kees Heynsius - Tegen de hoogte op - Inkttekening kopen? Bied vanaf 40!
Kees Heynsius - Tegen de hoogte op - Inkttekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen20 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst