5. Amsterdams Impressionisme

Amsterdams Impressionisme

Amsterdams Impressionisme

Het Amsterdams impressionisme was een kunststroming in de late negentiende eeuw met als grondlegger George Hendrik Breitner, die het Franse en Haagse impressionisme als zijn basis had. De Amsterdamse schilders onderscheidden zich van de Haagse en Larense Scholen met name door hun onderwerpkeuze. Deze was namelijk op het grootstedelijke leven gericht.

Jan Toorop - Het Gebed kopen? Bied vanaf 50!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Het Gebed
Techniek Isografie
Afmetingen 32 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Willem Witsen - hardcover en 3 andere boekwerken kopen? Bied vanaf 75!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands hardcover en 3 andere boekwerken
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
€ 75
Willem Witsen - Binnenkant met sneeuw (Amsterdam) kopen? Bied vanaf 695!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Binnenkant met sneeuw (Amsterdam)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 74 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Willem Witsen - Molenpoort, Wijk bij Duurstede kopen? Bied vanaf 125!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Molenpoort, Wijk bij Duurstede
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 44 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Jan Toorop - Portret van Marietje Hendrika Otterloo. kopen? Bied vanaf 35!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Portret van Marietje Hendrika Otterloo.
Techniek Rotaprint
Afmetingen 37 x 31 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Eduard Karsen - In de varkensstal kopen? Bied vanaf 40!
Eduard Karsen (1860-1941) Nederlands In de varkensstal
Techniek Ets
Afmetingen 19 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Eduard Karsen - Molen aan water kopen? Bied vanaf 40!
Eduard Karsen (1860-1941) Nederlands Molen aan water
Techniek Ets
Afmetingen 17 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Jan Toorop - Inkttekening: Landschap nabij Hergiswil, Zwitserland kopen? Bied vanaf 1500!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Inkttekening: Landschap nabij Hergiswil, Zwitserland
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 23.5 x 18 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Kees Heynsius - olieverf schilderij - Straatje in Thorn - INGELIJST - 25055 kopen? Bied vanaf 175!
Kees Heynsius (1890-1981) Nederlands olieverf schilderij - Straatje in Thorn - INGELIJST - 25055
Afmetingen 32 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 999
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Willem Witsen - Pakhuizen op Uilenburg kopen? Bied vanaf 400!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Pakhuizen op Uilenburg
Techniek Ets
Afmetingen 86 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Willem Witsen - Korenmolen, Wijk bij Duurstede kopen? Bied vanaf 250!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Korenmolen, Wijk bij Duurstede
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Willem Witsen - Kraansluis, huizen links (proefdruk XV) kopen? Bied vanaf 525!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Kraansluis, huizen links (proefdruk XV)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 48.5 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 525
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 53 x 87 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Isaac Israels - World Antiques - 3 Kunst- & Antiekveiling jaarboeken kopen? Bied vanaf 20!
Isaac Israels (1865-1934) Nederlands World Antiques - 3 Kunst- & Antiekveiling jaarboeken
Techniek Hardcover
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen