5. Amsterdams Impressionisme

Amsterdams Impressionisme

Amsterdams Impressionisme

Het Amsterdams impressionisme was een kunststroming in de late negentiende eeuw met als grondlegger George Hendrik Breitner, die het Franse en Haagse impressionisme als zijn basis had. De Amsterdamse schilders onderscheidden zich van de Haagse en Larense Scholen met name door hun onderwerpkeuze. Deze was namelijk op het grootstedelijke leven gericht.

Jan Toorop - Het Gebed kopen? Bied vanaf 55!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Het Gebed
TechniekIsografie
Afmetingen26 x 29 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 55
1 bieding
Jan Toorop - Non voor klooster kopen? Bied vanaf 50!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Non voor klooster
TechniekIsografie
Afmetingen23 x 28 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Willem Witsen - Turfschepen in de Oude Schans kopen? Bied vanaf 1350!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Turfschepen in de Oude Schans
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen58 x 71.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.350
Jan Toorop - Zielengang kopen? Bied vanaf 77!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Zielengang
TechniekLitho
Afmetingen28 x 20.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 77
Willem Witsen - Canale Grande I kopen? Bied vanaf 200!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Canale Grande I
Afmetingen48.5 x 50.5 cm (h x b)
€ 200
Jan Toorop - Theater Der Menschen kopen? Bied vanaf 55!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Theater Der Menschen
TechniekIsografie
Afmetingen29 x 24 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 55
Willem de Zwart - 1896 - Ruïne, vijver rechts (bij Soestdijk?) kopen? Bied vanaf 55!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands 1896 - Ruïne, vijver rechts (bij Soestdijk?)
TechniekEts
Afmetingen31 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Isaac Israels - 7 boekwerken kopen? Bied vanaf 50!
Isaac Israels (1865-1934) Nederlands 7 boekwerken
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
€ 50
Willem Bastiaan Tholen - Huisje in landschap kopen? Bied vanaf 795!
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931) Nederlands Huisje in landschap
Afmetingen51.5 x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 795
Eduard Karsen - kanaal met boot en huizen kopen? Bied vanaf 50!
Eduard Karsen (1860-1941) Nederlands kanaal met boot en huizen
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen27 x 33 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Willem Bastiaan Tholen - Landschap met spelende kinderen kopen? Bied vanaf 775!
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931) Nederlands Landschap met spelende kinderen
TechniekAquarel
Afmetingen36 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 775
Willem de Zwart - Paard en wagen kopen? Bied vanaf 55!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands Paard en wagen
TechniekHoutskool
Afmetingen25 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Willem de Zwart - Doprsgezicht kopen? Bied vanaf 50!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands Doprsgezicht
TechniekHoutskool
Afmetingen19 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Willem Witsen - Ets: 's Gravenhekje kopen? Bied vanaf 249!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Ets: 's Gravenhekje
TechniekEts
Afmetingen14 x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 249
Willem Witsen - Ets en aquatint Korenmolen Wijk bij Duurstede kopen? Bied vanaf 200!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Ets en aquatint Korenmolen Wijk bij Duurstede
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen52 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
TechniekEts
Afmetingen50 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 999
Willem Witsen - Ets/aquatint: Geknielde aardappelrooister of In 't aardappelenland - 1908 kopen? Bied vanaf 299!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Ets/aquatint: Geknielde aardappelrooister of In 't aardappelenland - 1908
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen28 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299