Ans Wortel (1929-1996)
Zo verschillend als we kunnen zijn, gezamenlijk zijn we 'n rots tegen 't donker.
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 34 x 27 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |