DickGaby
  3. Ervaren verkoper
  5. DickGaby

DickGaby

Lid sinds 2026 / Almelo, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Ans Wortel - Zo verschillend als we kunnen zijn, gezamenlijk zijn we 'n rots tegen 't donker. kopen? Bied vanaf 200!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Zo verschillend als we kunnen zijn, gezamenlijk zijn we 'n rots tegen 't donker.
Techniek Gouache
Afmetingen 34 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Pascal Magis - geen titel kopen? Bied vanaf 750!
Pascal Magis (1955-2011) Frans geen titel
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750