Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925) Holbrug Donkervliet over de Angstel nabij Loenersloot
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 101 x 121 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 5.000