5. Gezelschap Michel Angelo Buonarotti

Gezelschap Michel Angelo Buonarotti

Opgericht in 1878

Kunstgezelschap Michel Angelo Buonarotti

Het kunstgezelschap Michel Angelo Buonarotti (M.A.B.) werd opgericht in Amsterdam. Het was een besloten, informele kring van jonge kunstenaars uit Amsterdam die gezelligheid belangrijker vonden dan vernieuwend of geëngageerd zijn.

Jan Hillebrand Wijsmuller - Holbrug Donkervliet over de Angstel nabij Loenersloot kopen? Bied vanaf 5000!
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925) Nederlands Holbrug Donkervliet over de Angstel nabij Loenersloot
Afmetingen101 x 121 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 5.000
Willem Witsen - Ets/aquatint: 'Turfschepen in de Oude Schans' - 1904 kopen? Bied vanaf 1050!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Ets/aquatint: 'Turfschepen in de Oude Schans' - 1904
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen76 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.050
C.L. Dake - Ets: 2 figuren in kerk kopen? Bied vanaf 55!
C.L. Dake (1857-1918) Nederlands Ets: 2 figuren in kerk
TechniekEts
Afmetingen45 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Willem Witsen - Turfschepen in de Oude Schans kopen? Bied vanaf 1150!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Turfschepen in de Oude Schans
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen58 x 71.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.150
C.L. Dake - - Joh. Vermeer: Het brieflezende meisje bij het venster - Zeer grote ets - kopen? Bied vanaf 150!
C.L. Dake (1857-1918) Nederlands - Joh. Vermeer: Het brieflezende meisje bij het venster - Zeer grote ets -
TechniekEts
Afmetingen86 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
C.L. Dake - Stilleven met rozen - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
C.L. Dake (1857-1918) Nederlands Stilleven met rozen - mooi ingelijst
TechniekEts
Afmetingen22 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Willem Witsen - Ets en aquatint Korenmolen Wijk bij Duurstede kopen? Bied vanaf 190!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Ets en aquatint Korenmolen Wijk bij Duurstede
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen52 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 190
Hendrik Willebrord Jansen - Duin Landschap (eind 1800) kopen? Bied vanaf 55!
Hendrik Willebrord Jansen (1855-1908) Nederlands Duin Landschap (eind 1800)
TechniekAquarel
Afmetingen28 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 55