5. Gezelschap Michel Angelo Buonarotti

Gezelschap Michel Angelo Buonarotti

Opgericht in 1878

Kunstgezelschap Michel Angelo Buonarotti

Het kunstgezelschap Michel Angelo Buonarotti (M.A.B.) werd opgericht in Amsterdam. Het was een besloten, informele kring van jonge kunstenaars uit Amsterdam die gezelligheid belangrijker vonden dan vernieuwend of geëngageerd zijn.

Er worden 9 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Nicolaas van der Waay - ''portret van een jongeman'' kopen? Bied vanaf 1500!
Nicolaas van der Waay - ''portret van een jongeman''Schilderij
Geplaatst doorFreddyB
Periode1800 t/m 1899
Afmetingen95 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen kopen? Bied vanaf 999!
Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - LondenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hermanus Koekkoek (jr.) - Jan van Couver : Aquarel kopen? Bied vanaf 100!
Hermanus Koekkoek (jr.) - Jan van Couver : AquarelTekening / Aquarel
Geplaatst doorKopkoffie
Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
Afmetingen60 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
C.L. Dake - Walenkerkpoortje, ets kopen? Bied vanaf 40!
C.L. Dake - Walenkerkpoortje, etsGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Witsen - Ets: 's Gravenhekje kopen? Bied vanaf 295!
Willem Witsen - Ets: 's GravenhekjeGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen14 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Hermanus Koekkoek (jr.) - Uitzicht in Noord-Holland kopen? Bied vanaf 499!
Hermanus Koekkoek (jr.) - Uitzicht in Noord-HollandTekening / Aquarel
Geplaatst doorkunst_online
Jaartal1914
TechniekAquarel
Afmetingen60 cm x 74.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hermanus Koekkoek (jr.) - de molen kopen? Bied vanaf 449!
Hermanus Koekkoek (jr.) - de molenTekening / Aquarel
Geplaatst doorkunst_online
Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
Afmetingen53.5 cm x 73.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Jan van Essen - Rustende leeuw - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Jan van Essen - Rustende leeuw - EtsGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorlenteman
Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen18 cm x 15.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst