Willem Witsen (1860-1923)
Ets - Damrak III - gesigneerd r.o.
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 51.5 x 65.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |