Hans Wap - Ski-Stoel

Hans Wap - Ski-Stoel kopen? Bied vanaf 75!
Hans Wap - Ski-Stoel kopen? Bied vanaf 75!Hans Wap - Ski-Stoel kopen? Bied vanaf 75!Hans Wap - Ski-Stoel kopen? Bied vanaf 75!Hans Wap - Ski-Stoel kopen? Bied vanaf 75!Hans Wap - Ski-Stoel kopen? Bied vanaf 75!Hans Wap - Ski-Stoel kopen? Bied vanaf 75!
  • Hans Wap (1943)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1987
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 47 x 36 cm (h x b)
Incl. lijst 66.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeer net werk van Hans Wap, de 'ski-stoel' uit 1987.
Mooi ingelijst in aluminiumlijst en passe-partout.
Ophalen of optie om bezorgd te worden door verkoper.