Hans Wap (1943)
Ski-Stoel
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 66.5 x 51.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |