Johan Hendrik van Mastenbroek - Havengezicht

Johan Hendrik van Mastenbroek - Havengezicht kopen? Bied vanaf 30!
Johan Hendrik van Mastenbroek - Havengezicht kopen? Bied vanaf 30!Johan Hendrik van Mastenbroek - Havengezicht kopen? Bied vanaf 30!Johan Hendrik van Mastenbroek - Havengezicht kopen? Bied vanaf 30!
  • Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Litho
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Havengezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 25 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Deze litho verkeerd in goede staat. Uiteraard wat rafels aan de papierranden maar dit doet geen afbreuk aan de prent.
Papier is door de jaren iets gerafeld aan de rand. Dit heeft geen invloed op de kwaliteit van de afbeelding.
Binnen Nederland € 8,70