Fon Klement - Souvenance

Fon Klement - Souvenance kopen? Bied vanaf 100!
Fon Klement - Souvenance kopen? Bied vanaf 100!Fon Klement - Souvenance kopen? Bied vanaf 100!Fon Klement - Souvenance kopen? Bied vanaf 100!
  • Fon Klement (1930-2000)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1983
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 49 cm (h x b)
Incl. lijst 68 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 56/65
Souvenance is een abstracte, geometrische compositie opgebouwd uit overlappende vlakken en scherpe diagonale lijnen. Het kleurgebruik wordt gedomineerd door koele blauw- en groentinten, gecombineerd met lichte neutrale vlakken, wat het werk een rustige maar gespannen balans geeft. De strakke vormtaal en transparante overlappingen suggereren beweging en gelaagdheid, terwijl de sobere compositie een contemplatief, bijna architectonisch karakter oproept. Het werk past goed binnen de Nederlandse abstract-geometrische traditie van de late twintigste eeuw.
Het papier vertoont lichte, gelijkmatige ouderdomsverkleuring, passend bij grafiek uit deze periode. Geen zichtbare scheuren, plooien of papierverlies. De kleuren zijn helder en goed behouden. Lijst en passe-partout verkeren in nette staat.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25