Wil Ferwerda (1941)
Doorsnijding II
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 81 x 111 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 200