5. Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Opgericht in 1945

Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars

Er worden 465 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Hendrikus Roodenburg - Nieuwe Kerkstoren, Haarlem kopen? Bied vanaf 40!
Hendrikus Roodenburg - Nieuwe Kerkstoren, HaarlemGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorh-g-art
Jaartal1925
TechniekEts
Afmetingen48 cm x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hendrikus Roodenburg - Spaarne, Haarlem kopen? Bied vanaf 55!
Hendrikus Roodenburg - Spaarne, HaarlemGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorh-g-art
Jaartal1941
TechniekEts
Afmetingen49.5 cm x 54.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wilfred Voet - Ets. Titel, "twee vazen bloemen". kopen? Bied vanaf 30!
Wilfred Voet - Ets. Titel, "twee vazen bloemen".Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorduif
Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen65.5 cm x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Gregoor - Stilleven met pijp en tabaksdoos kopen? Bied vanaf 300!
Jan Gregoor - Stilleven met pijp en tabaksdoosSchilderij
Geplaatst doorGroene-eik
Jaartal1947
Afmetingen39 cm x 45 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Jan Sierhuis - Giclée, Dansend paar kopen? Bied vanaf 45!
Jan Sierhuis - Giclée, Dansend paarGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorDrost260
TechniekGiclée
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fon Klement - 2 hardboard drukplaten, ‘Sphére Africain’ + ‘Reminiscence’ – ca. 1975 kopen? Bied vanaf 50!
Fon Klement - 2 hardboard drukplaten, ‘Sphére Africain’ + ‘Reminiscence’ – ca. 1975Prenten & Uitgaves
Geplaatst doorkunst_ikhebje
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fon Klement - 2-luik van hardboard drukplaten, ‘Accroissement’ – ca. 1975 kopen? Bied vanaf 50!
Fon Klement - 2-luik van hardboard drukplaten, ‘Accroissement’ – ca. 1975Prenten & Uitgaves
Geplaatst doorkunst_ikhebje
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Fon Klement - 2-luik van hardboard drukplaten, ‘Rudiment’ – ca. 1975 kopen? Bied vanaf 50!
Fon Klement - 2-luik van hardboard drukplaten, ‘Rudiment’ – ca. 1975Prenten & Uitgaves
Geplaatst doorkunst_ikhebje
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Fon Klement - 2-luik van hardboard drukplaten, ‘Trouer’ – ca. 1975 kopen? Bied vanaf 50!
Fon Klement - 2-luik van hardboard drukplaten, ‘Trouer’ – ca. 1975Prenten & Uitgaves
Geplaatst doorkunst_ikhebje
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Zeefdruk 1967 eigen druk 6/15 kopen? Bied vanaf 120!
Jan Montyn - Zeefdruk 1967 eigen druk 6/15Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorjaapmichiel
Jaartal1967
Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - Zeefdruk 1967 eigen druk 8/15 kopen? Bied vanaf 120!
Jan Montyn - Zeefdruk 1967 eigen druk 8/15Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorjaapmichiel
Jaartal1967
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ciano Siewert - Capitals of the Netherlands kopen? Bied vanaf 55!
Ciano Siewert - Capitals of the NetherlandsGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorSolosa
Jaartal1986
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen33 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hendrikus Roodenburg - Gezicht op Den Hoorn, Texel kopen? Bied vanaf 80!
Hendrikus Roodenburg - Gezicht op Den Hoorn, TexelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorBergh
Jaartal1950
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen42 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Rien Bout - Compositie met schaal, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Rien Bout - Compositie met schaal, zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1989
Afmetingen55 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fon Klement - Boardsnede: Interieur - 1987 kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement - Boardsnede: Interieur - 1987Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro
Jaartal1995
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ilona Schmit - Sprookje kopen? Bied vanaf 30!
Ilona Schmit - SprookjeGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doordeKunstZolder
Jaartal1989
Afmetingen52 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Ets aquatint kopen? Bied vanaf 145!
Jan Montyn - Ets aquatintGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorGerardKim
Jaartal1979
TechniekEts
Afmetingen43 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fon Klement - Boardsnede: La Feuille Verte- 1994 kopen? Bied vanaf 99!
Fon Klement - Boardsnede: La Feuille Verte- 1994Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen45 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sierhuis - Spaanse danseres kopen? Bied vanaf 695!
Jan Sierhuis - Spaanse danseresBeeld / Object
Geplaatst doorJanHenkelartworks
Jaartal1998
TechniekBrons
Afmetingen34 cm x 16 cm x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Montyn - Wat Chieng Mai, aquatint ets kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - Wat Chieng Mai, aquatint etsGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1994
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerbrand Volger - Gemengde techniek op papier, Residuen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Gerbrand Volger - Gemengde techniek op papier, Residuen - Ingelijst (Groot)Tekening / Aquarel
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1991
Afmetingen93.5 cm x 130.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - "Moderne compositie met vogel" - Kleuren ets kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - "Moderne compositie met vogel" - Kleuren etsGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doormartins
Jaartal1992
TechniekEts
Afmetingen68 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sees Vlag - s-Gravenhage - Huis ten Bosch - Zeefdruk, kopen? Bied vanaf 60!
Sees Vlag - s-Gravenhage - Huis ten Bosch - Zeefdruk,Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorduif
Jaartal1982
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Kuijpers - Zeefdruk, titel. Invitation au voyage III kopen? Bied vanaf 40!
Theo Kuijpers - Zeefdruk, titel. Invitation au voyage IIIGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorduif
Jaartal1992
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fon Klement - Rozen kopen? Bied vanaf 115!
Fon Klement - RozenTekening / Aquarel
Geplaatst doorMBZ
Jaartal2000
TechniekPotlood
Afmetingen53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fon Klement - onbekend kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement - onbekendGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorlowracer
Jaartal1990
Afmetingen80 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geplaatst doorlowracer
Jaartal1984
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jeroen Henneman - Litho, Nederlands landschap vanuit vogelvluchtperspectief kopen? Bied vanaf 100!
Jeroen Henneman - Litho, Nederlands landschap vanuit vogelvluchtperspectiefGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Sierhuis - geen titel kopen? Bied vanaf 79!
Jan Sierhuis - geen titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorlowracer
Jaartal1979
Afmetingen106 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Niermeijer - 'Seed' (1981) kopen? Bied vanaf 65!
Theo Niermeijer - 'Seed' (1981)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZuiverKunst
Jaartal1981
Afmetingen60 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geplaatst doorlowracer
Jaartal1984
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Kuijpers - Unicum - Abstracte compositie (1992) - Zeer groot kopen? Bied vanaf 375!
Theo Kuijpers - Unicum - Abstracte compositie (1992) - Zeer grootTekening / Aquarel
Geplaatst doorZuiverKunst
TechniekAquarel
Afmetingen104 cm x 129 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard 't Hart - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Gerard 't Hart - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorvanbellencolour
Jaartal1985
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Ets: 'Vaucluse' (1971) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 110!
Jan Montyn - Ets: 'Vaucluse' (1971) - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZuiverKunst
Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen48 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - Gouache (1965) - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 325!
Jan Montyn - Gouache (1965) - Nieuw ingelijstTekening / Aquarel
Geplaatst doorZuiverKunst
Jaartal1965
TechniekGouache
Afmetingen47 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard 't Hart - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Geplaatst doorvanbellencolour
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst