5. Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Opgericht in 1945

Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars

Wil Ferwerda - Doorsnijding II kopen? Bied vanaf 200!
Wil Ferwerda (1941) Nederlands Doorsnijding II
Afmetingen 81 x 111 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Jan Bezemer - Schepen in de nacht - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 75!
Jan Bezemer (1907-1997) Nederlands Schepen in de nacht - Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Jan Montyn - Ets: Zonnebomen - 1984 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets: Zonnebomen - 1984
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Jan Montyn - Ets - 1968 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets - 1968
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Jan Montyn - Ets - 1972 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets - 1972
Techniek Ets
Afmetingen 49.5 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Sam Middleton - Zeefdruk: 1995 kopen? Bied vanaf 95!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: 1995
Afmetingen 37 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Sam Middleton - Zeefdruk: Harmonics - 1999 kopen? Bied vanaf 95!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Harmonics - 1999
Afmetingen 37 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Hendrikus Roodenburg - Doodlopend straatje in Middelburg kopen? Bied vanaf 195!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Doodlopend straatje in Middelburg
Techniek Aquarel
Afmetingen 69 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Sees Vlag - Zeefdruk, Den Haag - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk, Den Haag - Ingelijst
Afmetingen 65.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Constant - Kleuren ets en aquatint, Plaisir et tristesse de l’amour nr. 3 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 500!
Constant (1920-2005) Nederlands Kleuren ets en aquatint, Plaisir et tristesse de l’amour nr. 3 - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 83 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 500
1 bieding
Gerard 't Hart - Collage incl gesigneerd boek: The paper paintings of Gerard 't Hart - 1992 kopen? Bied vanaf 65!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Collage incl gesigneerd boek: The paper paintings of Gerard 't Hart - 1992
Techniek Collage
Afmetingen 26.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Ko Oosterkerk - Ingelijste ets: "Verzameling uit de reeks Sporen"- 1987(oplage slechts 3 stuks!) kopen? Bied vanaf 175!
Ko Oosterkerk (1928-2012) Nederlands Ingelijste ets: "Verzameling uit de reeks Sporen"- 1987(oplage slechts 3 stuks!)
Techniek Ets
Afmetingen 58 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Fon Klement - Litho - 1981 kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Litho - 1981
Techniek Litho
Afmetingen 24 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 75
Fon Klement - Litho - 1994 kopen? Bied vanaf 100!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Litho - 1994
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Constant - ets: echtpaar kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: echtpaar
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Willem van Royen - RUST VERSTOORD! kopen? Bied vanaf 39!
Willem van Royen (1939) Nederlands RUST VERSTOORD!
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 13 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Constant - litho: Labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands litho: Labyrismen - 1968
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 299
Constant - Constant: labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands Constant: labyrismen - 1968
Techniek Litho
€ 299
Jaap Wagemaker - Jaap Wagemaker, Abstracte vorm, Linosnede kopen? Bied vanaf 75!
Jaap Wagemaker (1906-1972) Nederlands Jaap Wagemaker, Abstracte vorm, Linosnede
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 85
2 biedingen
Wim Motz - Litho: zonnetekens - 1960 kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho: zonnetekens - 1960
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Gerard 't Hart - Keramiek, Figuur op stoel kopen? Bied vanaf 50!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Keramiek, Figuur op stoel
Techniek Keramiek
Afmetingen 31.5 x 14 x 14 cm (h x b x d)
Gewicht 2400 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Techniek Hardcover
Afmetingen 34.5 x 24 cm (h x b)
€ 325
Fon Klement - ingelijste aquarel: Iris Tremezzo - 1997 (Aanbieding, sterk afgeprijsd!!) kopen? Bied vanaf 295!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands ingelijste aquarel: Iris Tremezzo - 1997 (Aanbieding, sterk afgeprijsd!!)
Techniek Aquarel
Afmetingen 54.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Lou Strik - Ets kopen? Bied vanaf 49!
Lou Strik (1921-2001) Nederlands Ets
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Hendrikus Roodenburg - Haarlemmersluis te Amsterdam kopen? Bied vanaf 60!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Haarlemmersluis te Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 44 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Lei Molin - Inkttekening - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 195!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands Inkttekening - Ingelijst (Groot)
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 133 x 106 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Jan Montyn - klok met piketpaal kopen? Bied vanaf 125!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands klok met piketpaal
Techniek Ets
Afmetingen 68.5 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Ton van Os - onbekend: Blauw met huis op achtergrond. kopen? Bied vanaf 30!
Ton van Os (1941) Nederlands onbekend: Blauw met huis op achtergrond.
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Wim Motz - Stilleven kopen? Bied vanaf 39!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Stilleven
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 36 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Frank Letterie - Geborgen begin. kopen? Bied vanaf 25!
Frank Letterie (1931) Nederlands Geborgen begin.
Techniek Kunststof
Afmetingen 10 x 12 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 400 g
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 25
1 bieding
Doris Groeneveld - Zeefdruk 1991 kopen? Bied vanaf 65!
Doris Groeneveld (1938-2016) Nederlands Zeefdruk 1991
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Sees Vlag - Tafel met schelp kopen? Bied vanaf 90!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Tafel met schelp
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Fred van der Wal - Badkamer met meisjes kopen? Bied vanaf 40!
Fred van der Wal (1942) Nederlands Badkamer met meisjes
Afmetingen 74 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Hendrikus Roodenburg - Martinitoren Groningen kopen? Bied vanaf 35!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Martinitoren Groningen
Techniek Ets
Afmetingen 27.5 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Rik van Bentum - Zeefdruk, The killing fields I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 36!
Rik van Bentum (1936-1994) Nederlands Zeefdruk, The killing fields I - Ingelijst
Afmetingen 61.5 x 86.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 36
Sam Middleton - Litho, Titel, : Jazz I - Ingelijst. kopen? Bied vanaf 80!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Litho, Titel, : Jazz I - Ingelijst.
Techniek Litho
Afmetingen 45.5 x 48.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Pieter Kooistra - Communicatie kopen? Bied vanaf 20!
Pieter Kooistra (1922-1998) Nederlands Communicatie
Afmetingen 29 x 20 cm (h x b)
€ 20
Rien Bout - De kelk kopen? Bied vanaf 38!
Rien Bout (1937-2003) Nederlands De kelk
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 38
Jan van Eyk - Verzoeking III kopen? Bied vanaf 500!
Jan van Eyk (1927-1988) Nederlands Verzoeking III
Afmetingen 120 x 200 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 500
Jan Sierhuis - Piezo/zeefdruk , Titel: Flamenco kopen? Bied vanaf 40!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Piezo/zeefdruk , Titel: Flamenco
Afmetingen 30 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Jan Baptiste de Winter - Fantastisch landschap - Ets kopen? Bied vanaf 70!
Jan Baptiste de Winter (1929-1985) Nederlands Fantastisch landschap - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 23 x 17.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Sam Middleton - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zonder titel
Afmetingen 75 x 60 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Herman Gordijn - Herman Gordijn zonder titel kopen? Bied vanaf 325!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Herman Gordijn zonder titel
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 36 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325